Bezvýznamný zlodějíček Larry Gigli (Ben Affleck) má příležitost vylepšit si jméno důležitým úkolem. Ricki (Jennifer Lopez) je ostrá gangsterka. Tihle dva se náhodou setkají při jedné zakázce, která se jim však vymkne z rukou. Budou spolupracovat? A zvládnou nečekaně velkou vzájemnou přitažlivost? (Bontonfilm)

Evander

Láska s rizikem jedním z nejhorších filmů všech dob jistojistě není! Dokonce je zde nespočet filmů hodnocených kolem 80%, které jsou o parník horší než tento – je to smutné, ale je to tak. Tohle stádní hodnocení mě opravdu nebaví ☹ Ale zpět k filmu… Láska s rizikem je kvalitativně běžnou béčkovou romantikou a příběhově je i docela zajímavá. Na první pohled je zjevné, že role Ricki je Jenny šitá na míru, a tak zde vysloveně exceluje jen tím, že prostě je, nijak zvlášť hrát ani nemusí. Je to poprvé, co Jenny za herecký výkon chválím a Zlatá malina za nejhorší ženský herecký výkon je úplný nesmysl. O tom, že je na co pohledět už vůbec nemluvím 😊 Úplně jinak to ovšem mám s Benem Affleckem, jehož herecký projev se mi nelíbil asi nikde a zde svému neherectví nasadil opravdu korunu. Upřímně bych mu tu malinu dal i já. Al Pacino má sice jen miniroli, za kterou je podle mě však kritizován neprávem. Např. ve vůni ženy je za velice podobný výstup vynášen do nebes, a to jistě po právu. Celkově se na film s výjimkou několika málo pasáží příjemně dívá a nevidím důvod, proč dát méně než 62%. ()

AngelG odpad!

I když mám Bena Afflecka ráda a myslím si o něm,že je to hodně dobrý herec,řekla bych že v tomhle filmu nezabodoval tak jak by měl.Ale kvůli němu bych snad mohla dát jednu hvězdičku,ale jelikož se druhé role ujala Jennifer Lopez,moje hodnocení zustává na odpadu.Jako herečku jí nesnáším a myslím si že by měla raději zůstat u hudby.Zpívání jí jde určitě líp než hraní!! ()

kamil0606

Ben Afleck tu hrá ako totálny idiot !!! ( Justin Bartha síce tiež ale ten to má v scenári ) Až neuveriteľne trápne a nudné . Ešteže sa dá pozerať aspom na Jennifer Lopez ale inak úplne hrozný film ... i tá 1 hviezdička je príliž ()

Pasifae

Každej někdy šlápne vedle, ovšem šlápnout do toho s Affleckem a Lopezovou, to chtělo notnou porci odvahy (nebo potřeby zaplatit hypotéku). Ano, Ale a Chrisi, to bylo na vás. ()

Menja

Hlavne ma zarazilo, že už aj tá Jennifer "Fat Ass" Lopez hrala lepšie ako Ben Affleck, OMG! Fakt veľmi zlý a zbytočný film. ()

jojo-Jozin odpad!

Ke zhlédnutí jsem se odhodlal jen kvůli pověsti tohoto snímku. Na mysl mi vyvstávají otázky: Co tam dělá Al Pacino? Co tam dělá Christopher Walken? A proč tohle někdo natočil? ()

fojtas odpad!

pro me skutecne jeden z nejhorsich filmu jake jsem mel tu smulu videt...ale zase na druhou stranu kazda mince ma dve strany a nebyt te spatne strany, tak si nevazime tak te dobre strany:) ()

Emafera

To je ale smršť urážek na film, který je jen trochu horší průměr. Dvě hodiny to pravda mít nemuselo a zapnula jsem to jen kvůli Pacinovi, který tam byl sice jen pár minut, ale už jsem strávila dvě hodiny svýho života i hůř. Např. žehlením, ke kterýmu se tenhle film docela dobře hodí. ()

Kuba11 odpad!

Al Pacino a tady? Ale Ale co nam to jen děláš!! Ale co aj mistr tesař se někdy utne, a ještě k tomu Walken!Ach jo ()

wef

Scénář nic moc, stupidní dialogy, herci jen tak pro reklamu. Celkově to ovšem nebylo tak hrozné, znám větší blbosti. ()

deep odpad!

vydržel jsem nějakých 40 minut. tohle není ani tak blbý aby to bylo zábavný. je to prostě jen neskutečná nuda, asi jako když se snažíte dostat žvejkačku z podrážky boty... ()

Saesulkun

Tenhle film pro ně udělal to, co žádnej jinej před ním ani po něm. Ležel jsem tenkrát s horečkama, doma byla atmosféra pod psa a na mě šly samý černý myšlenky. Když už mě přestalo bavit utápět se v negativním rozpoložení, zapnul jsem televizi, ale nic mě tam nezaujalo, takže jsem jen tak bezmyšlenkovitě přepínal. Asi nejzajímavější mezi tím, co se právě vysílalo, byl právě Gigli, ale ani u něj jsem nikdy nevydržel dýl jak pár minut. Potom mě ale zaujala hudba Johna Powella, tak jsem to tam nechal trošku dýl a v tom se to stalo. Neznal jsem souvislosti, ale najednou vidím mentálně zaostalýho kluka, jak se začíná nefalšovaně radovat a do toho se rozezvučela úžasná hudba, prostě skutečná óda na radost. Z očí mi okamžiě vyhrkly slzy a když po několika minutách odezněly, zjistil jsem, že odplavily nejenom depresi, ale i horečku. Takže jedinýmu filmu v životě, který mě kdy vyléčil z nemoci prostě nemůžu dát míň než 5 *. Druhý den jsem zkouknul opakování už celý a i přes několik hluchých míst a totálně topornýho Afflecka, jsem rozhodně nelitoval. ()

kubilov

Legendy říkají, že Gigli je jedním z vůbec nejhorších filmů, minimálně tedy v žánru romantické komedie. Je až neuvěřitelné, jak mohlo něco takhle dementního vůbec vzniknout, navíc v Hollywoodu. Ale tak ono když se napíše scénář složený jen z hory klišé a do hlavních rolí se obsadí asi nejvíce toporní herci své generace, těžko z toho vznikne něco koukatelného. Dlouhý, nudný a blbý. Z letargie mě při sledování dokázala probrat jen chvilka s Al Pacinem, jinak zlo. ()

Santek odpad!

Všechno je fajn, ale dostaly mně ty dialogy. To jsem jenom zíral do čeho se to Martin Brest pustil. Zatím jeho posledlní film. Že by náhoda? To těžko. Drama krimi, které se tváří jako nepovedená romantická komedie. Kdybych tohle pustil mojí přítelkyni, tak z toho by byl asi rozchod :-) ()

lentilka69

no nejvíc mě na filmu asi zaujala sexuální pyramida.. se kterou velký souhlas:D jinak většina dialogů byla šíleně nudná , ale pár zajímavých momentů to mělo.. ()