Bezvýznamný zlodějíček Larry Gigli (Ben Affleck) má příležitost vylepšit si jméno důležitým úkolem. Ricki (Jennifer Lopez) je ostrá gangsterka. Tihle dva se náhodou setkají při jedné zakázce, která se jim však vymkne z rukou. Budou spolupracovat? A zvládnou nečekaně velkou vzájemnou přitažlivost? (Bontonfilm)

Fanucci odpad!

Nemám slov...Čekal jsem blbost, ale toto předčilo všechna má očekávání. Jeden z nejhorších filmů, který jsem viděl. Když jsem v jedné scéně spatřil svého oblíbence Al Pacina, hodil jsem po TV propisku. Walkena jsem jakž takž překous, ale Al...To bylo na mě moc:-) ()

Martin741 odpad!

Ze som videl uz dostatok hnoja v realnom svete a aj vo svete filmovom je fakt. A ked nesympaticke duo Affleck -Lopez vyslovili " Zivot nie len len biely alebo cierny", tak tato nadhera hned putovala do odpadu. 0 % ()

Attta

Nejvíce pranýřovaný film Bena Afflecka a jeho zkáza ve světe Hollywoodského bulváru i ve světě filmu a zároveň začátek období, kdy se musel vypracovávat zpět hned po tom co ho zepsuli v každém časopisu té doby. Ben mě nikdy herecky moc nenadchl, ale tady to bylo o nečem jiném. Jak řekl jednou Matt Damon: "Kdybychom při výběru role věděli jak bude daný film dopředu vypadat, všichni bychom točili 100% kvalitní filmy" a já osobně mám takový pocit, že tady se to opravdu nepodařilo odhadnout a navíc díky "aférce" s Jennifer Lopez se to v Hollywoodu ještě víc nafouklo. Film mě sám o sobě ničím neoslovil takže ho nebudu ani hodnotit. ()

Lolita

Ať už si pár Lopezová – Affleck rozuměl v soukromí jakkoliv, společné vystoupení před kamerou je nerozumný exhibicionismus s katastrofálním výsledkem. Šest Zlatých malin jako důkaz toho, že film propadl u kritiků a celosvětové tržby $7,266,209 (s rozpočtem $54 milionů), že totálně krachl i u laického publika. V Armageddonu se Affleck dokázal alespoň rozbrečet, ale v Gigli má stále neskutečně tupý výraz, pokaždé trochu jiný, avšak nikdy se nehodící k dané situaci, na který jsem začla být ani ne v půlce filmu silně alergická. A Lopezová – upřímně pochybuju, že by celkem rozsáhlá partička mladistvých stáhla zadek po tom, co jim nějaká kráva v kožené bundičce začne rádoby hrůzostrašným a tajemným hlasem popisovat techniky vydloubávání oční bulvy. Stačilo by směrem k ní udělat bububu, a nemuseli by ty nebetyčný blbosti poslouchat. Další - „V každém vztahu je býk a kráva – já jsem býk, ty jsi kráva, jasný?!“ - už snad netřeba komentovat.. A konec? Brian dostane svůj Baywatch, Ricki Larryho auto a Larry svou Ricki.. jo, ona je lesbička, zřejmě si svou orientaci během filmu rozmyslela – při pohledu na Bena Flíčka a jeho výraz blba opravdu je čemu se divit. ()

Estrellita

Jeden z nejhorších filmů? Pche! Spíš milá, jemná romantická komedie, která obsahuje tolik originality a skvělých nápadů, že by se některé další počiny (i ty daleko lépe hodnocené) mohly třeba zbláznit a nedosáhnou jí ani po kotníky. Teorie palce v několika různých směrech, teorie jasně vs. ano, teorie nehtů a spousta dalších geniálních myšlenek - to všechno mi zůstane v hlavě dost dlouho, něco dokonce i napořád. Panebože, lidi vzpamatujte se! Tyhle odpady si zaslouží The Room od "mistra TFUJ Wiseaua" a ne takováhle hezká a elegantní věc! ()

Goldenhair

Co vedlo Martina Bresta k natočení takové ptákoviny je mi záhadou. Nedostatky vidím ve všem - hlavně v absolutně nedopečeném děravém scénáři. Taky marně dumám, proč se Ben Affleck a Jennifer Lopez zahodili v takovém projektu. Stejně jako Al Pacino nebo Christopher Walken, kteří se filmem také mihnou. Ale viděla jsem už i horší... ()

lennyd

Larry Gigli (Ben Affleck) je místní darebáček. Jeho poslední úkol skončil tak nějak fiaskem, proto si ho jeho boss pro nový úkol pojistí. Takže mu hodí na krk Ricki (Jennifer Lopez). Kromě hlídání úneseného chlapce (Justin Bartha) se musí tihle dva hlavně vypořádat sami se sebou, aby spolu mohli hupsnou do postele. Navíc Ricky je lesba, a z Larryho se snaží udělat gaye :). Říká se, že Jennifer Lopez je hrozná herečka. Ale když se vedle ní postaví někdo jako Affleck, tak její výkon najednou až oskarově vyniká... čímpak to? ()

TO

Ta Jennifer Lopez je opravdu kus. Na záchranu této snad komedie, snad dramatu, snad kriminálky to však nestačí. ()

KitFisto odpad!

Na co Martin Brest myslel, když natáčal tenhle film?Je to opravdu hrůza i přez některé zvučné jména které se v tomhle filmu najdou. ()

Pavlínka9

Nejpříšernější na celé téhle slátanině byla ta hudba! Ta přeřvala úplně všechno a byla tak neskutečně úděsná! Affleck ještě ušel, ale Lopez, která působila tak uměle a prkeně mě doháněla k šílenství, kor když její postava měla pořád nějaké chytré promluvy a rady do života...Nejzajímavější pro mě byla jedině scéna s Al Pacinem a tím, jak se zeptal Louise na důležitou otázku a jedině lituji a hlavně nechápu, proč si Christopher Walken zkazil svoji reputaci tím, že v tom filmu byl taky. Sice pár minut, ale byl. Byla to šílená nuda, splácaná dohromady se vším co se dalo a jen lituju, že tam byla jen jediná mrtvola...To znamená, že je škoda, že se Walken Jennifer Lopez taky na něco nezeptal ;) ()

Brain-D

NE a prostě NE ! Není to taková sračka, aby to bylo v černém. Opravdu jsou horší filmy. Tohle je pouze příliš jednoduché. Flm svou jednoduchou zápletkou o únose mentálně postiženého prolíná cosi víc než jen samotný únost. Jde o příběh muže "Larryho (Ben Affleck), který si hraje na drsňáka, ale přitom je strašně měkej, hodnej, tolerantní a citlivej. Za každou cenu se snaží schovat svou křechkost před velmi sebevědomou Ricki (Jennifer Lopez), která si s ním pohrává. Bral bych to jako exemplární příklad toho, kdy si vyjde naprostý outsider poprvé do baru a potká tu největší uleťačku, která si s ním hraje. Nemůžu si pomoct, ale tahle moje vidina mi zvyšuje body pro tento né až tak špatný film. A ano. Jako mnozí jsem se na film podíval kvůli roli Al Pacina, ten byl samozřejmě vynikající až tak, že do filmu moc neseděl a Christopher Walken taktéž. ()

VanTom

Jako rozhodně se nejedná o žádný kinematografický klenot, ale jeden z nejhorších filmů všech dob? Viděli jste některou z posledních "seagalovek"? :-) Nedramatická historka o únosu mentálně zaostalého kluka (skvělý Justin Bartha) dvojicí nuceně spolupracujících nájemných "gangsterů" (naopak chvílemi až tragicky špatní Ben & Jennifer) za sebe bez ladu a skladu řetězí dialogové, o své podvratné výjimečnosti přesvědčené, často vskutku mimózní scénky (hrožení kung fu vydloubnutím oka, monolog o kráse vagíny, výstup poldy Christophera Walkena). Nicméně nějak mi sbližování nadrženého "bejka" a roztávající lesbické "krávy" uteklo vlastně bez rizika. ()

blackJag

Hořká labutí píseň Martina Bresta, člověka, který na scénu vypustil POLICAJTA Z BEVERLY HILLS a konečně dotáhl Pacina k Oscarovi ve VŮNI ŽENY (snad jen proto se dotyčný také objevil v tomto filmu). Není to sice nejhorší film na světě, stejně se ale krutě nepovedl - příběh na hovno (únos mentálně postiženého bratra státního návladního za pomoci v pase široké lesby? Opravdu??), scénář k tomu špatný, hudba v pohodě ale úplně mimo, všechno, co se odehraje po Pacinově výstupu, je už jen v režimu "tak mě prosím zastřelte, evidentně trpím!". Smutnější o to, že si to Brest napsal sám. Chtěl být asi hrozně cool, možná si přál, aby se jeho dialogy citovaly a hlášky zlidověly... Takto to vypadá, když se výsledek nesejde s představou. 30% ()

zolo23 odpad!

Neverím, že režisér ktorý natočil tak dobré filmy ako Zoznámte sa,Joe Black ,Vôňa ženy alebo Polnočný beh vytvorý takú kravinu. Ale každý sa raz potkne. ()