Bezvýznamný zlodějíček Larry Gigli (Ben Affleck) má příležitost vylepšit si jméno důležitým úkolem. Ricki (Jennifer Lopez) je ostrá gangsterka. Tihle dva se náhodou setkají při jedné zakázce, která se jim však vymkne z rukou. Budou spolupracovat? A zvládnou nečekaně velkou vzájemnou přitažlivost? (Bontonfilm)

HomeAlone

Toto hodnotenie mi pripada az extremne nizke . Podla mna sa vobec nejedna o zly film . Viem , ze som sa u toho velmi bavil a po zhliadnuti som vobec nechapal ako mohol az tak prepadnut . Jedna sa o velmi zabavnu oddychovku a v ziadnom pripade sa nejedna o odpad ()

NICOX

Mě příjde, že někdo řekl, že to je blbost a všichni se tomu podřídili. Neználo se mi to až zas tak špatný. Viděla jsem pár filmů, který byly větší blbosti a přitom maj mnohem vyšší hodnocení. Takže moje 3* jsou možná trochu "vzpoura" proti těm odpadům!, ale víc si to opravdu nazaslouží. 60 % ()

Wishkah odpad!

dalo by se tu rozepisovat o všech záporech tohoto filmu, ale všechny by se dali shrnout do jednoho slova...BLBOST ()

Haymar

Skutečné riziko je sledovat jakýkoli film s Benem Afrekem - jeho herecké (ne)umění totiž může i zabíjet! Pokud ho navíc ještě podpoří (jeho skutečná ex) J.Lo... mělo se to jmenovat Armagedon 2, to by bylo mnohem výstižnější ! ()

Jeržik

Tak moc špatné až je to vlastně skoro dobré. Netuším zda-li je výsledná podoba zvrácený režisérův záměr, ani zda se podle podobného postupu dá vůbec natočit film, ale to co se přede mnou jednou večer po tom všem přetáčení a přestříhávání vyskytlo mě i přes můj prvotní odpor mile překvapilo. Podobných filmů jsou stovky, za posledních pár let aspoň třicet, a všechny jsou ve výsledném působení na diváka nesrovnatelně horší než Gigli. Vysvětlím, Gigli má sice děsného režiséra(netuším co se Brestovi stalo) co už zvládne tak maximálně reklamu na vložky a slusně vygradovaný vtip neviděl na place ani z padesáti metrů(aspoň při natáčení Gigli) ale tím pravým "kamenem úrazu" a zárověn tím "nejlepším" co je tu k vidění je scénář. Scénárista je ale zase krypl co nedokáže napsat ani podprůměrnou zápletku a nezvládá ani běžné dialogi. OVŠEM, to co se mu nějakým zázrakem vydařilo jsou hlášky a ty "ne úplně běžné" dialogy. Nemůžu si pomoct ale řeči mezi Affleckem a Lopezovou jsou téměř geniální(i díky fajn chemii, pokud se o něčem podobném dá vůbec hovořit)a jejich hlášky mě dokázaly odbourat i na několik minut. Jejich rozhovory jsou šílené a plné absolutně nezřízených hovadin, což ve je ve výsledku hodně hodně hodně moc vtipná záležitost. Oba herci jsou samostatně špatní ale jakmile jsou na plátně spolu je to vážne koncet jak od Paganiniho. Sám to nechápu, ten film u mě neměl téměř žádnou šanci, přesto všechno mě dokázal neuvěřitelně pobavit. 45% a klidně si to dám ještě jednou, už kvůli tomu, jestli se mi to jen nezdálo;) ()

spiritus

Relativně hodně velká hloupost, kterou nezachraňuje ani dobré herecké obsazení, ani celkem dobrý námět...film jako takový selhává prakticky na všech frontách. ()

Blazin

Film opravdu hodně špatný, z části se naplnily slova, že jde o jeden z nejhorších filmů všech dob. Nechci hodnotit kvality herců, které jsou určitě dobré, ale to co mi přišlo zdaleka nejhorší byly dialogy (hlavně Ben Affleck, i když Jennifer Lopez moc nezaostávala) a tím pádem celkově scénář. K tomu navíc délka filmu (bez pár minut dvě hodiny), to se nedalo vydržet. A ještě když jsem v tom filmu viděl mého oblíbence Al Pacina, tak jsem jen kroutil hlavou k čemu se upsal. Jednu hvězdu dávám akorát za Justina Barthu a za malou chvilku co tam byl Al Pacino. ()

dezert

Svým způsobem fascinující záležitost. Ten film je produkčně vypiplanej, a na to, že se většinu času odehrává ve třech místnostech, působí strašně draze. Ale taky je hrozně stupidní, špatně zahranej, a především úplně mrtvej. ()

Oralfabet

Ta kombinace absolutně dementního scénáře a hudby naznačující, že sledujeme něco dojemného nebo romantického, mě fakt dostávala. Nejhorší uchopení LGBTQ tématiky, co jsem kdy viděl. Kdyby to nebylo tak směšný, přišlo by mi to asi dost problematický. 2/10 ()

kecinzer

Super komedie, která má zajímavý příběh a něco do sebe. Nechápu to nízké hodnocení ostatních. Mně se to líbilo. ()

cupito

Každý to odsuzuje a všimněme si....hlavně mužské pohlaví. Pročpak asi. Že by snad pánové "borci" neunesli kritiku "svého mužství" :-)? ()

Zeek

O pověsti tohoto filmu jsem se přesvědčil na vlastní kůži. Dávám 1* za pěknou J.Lo, i když já ji zrovna nemusím, tak nevím za co ta hvězdička je, asi ze slušnosti a za to, že už jsem viděl i hroší filmy. Moje hodnocení: 20% ()

Sista

scéna s debatou o vrcholu sexuální pyramidy by mohla být zajímavá, ale tady - nejspíš vinou všech zůčastněných vyznívá hloupě, trapně a taky oplzle...a to v podstatě můžu říct o celém filmu - JLo a Affleck se snaží vypotit sexuální napětí, bohužel s téměř nulovým účinkem a neustálé řeči o rozdělení úloh ženy a muže jsou prvoplánové jak minisukně v kombinaci s hlubokým výstřihem.. ()

alambert

Tenhle film je opravdovým koncentrovaným zklamáním. Popis nevypadá špatně, stejně jako obsazení. Kamenem úrazu jsou bezesporu rádoby vtipné nebo snad vzrušující dialogy, které se ale mění v sérii monologů o ničem. U scény, kdy se jim v podstatě mělo jednat o život sem se tak akorát smál trapnosti situace. Jedna hvězda za: sexy Jennifer Lopez, herecký výkon Justina Barthaa, rozstříknutí mozku do akvárka a předčítání popisu toaletního papíru. * ()