Pozor! Maska je tu znova. Po desiatich rokoch, kedy spôsobila Lokiho Maska malú katastrofu v živote jedného dospeláka, je tu znova ale s inou obeťou. Mladý karikaturista Tim Avery, otec malého bábätka jedného dňa zistí, že jeho dieťa má neuveriteľné schopnosti. Za všetkým však stojí práve tajomná, bláznivá ale aj nebezpečná Lokiho Maska. O Masku má však enormný záujem aj žiarlivý rodinný pes. Tim z toho všetkého nie je práve nadšený, hlavne keď sa medzi dieťaťom a psom strhne o masku malá vojna. Bláznivé situácie na seba nenechajú dlho čakať. To najhoršie však ešte len príde. Samotný Loki chce totiž svoju Masku späť a je pripravený pre to spraviť čokoľvek! (oficiální text distributora)

bohhous22 odpad!

Nemá cenu kálet do sračkami ucpanýho pisoáru,věděl jsem do čeho jdu.Jak už jsem kdysi udal,je dobré sáhnout si až na dno vkusu,aby kvalitní počiny byly ještě kvalitnější. ()

JosefTomas odpad!

Krásnou jedničku to úplně pokazilo a ani to za pokračování neberu a ani brát nebudu, Jim Carrey zvedal(jako u každého filmu ve kterém hrál) kvalitu a jelikož tu není, tak místo těch 10% musím dát 0 %. ()

pasqviL odpad!

Vyděl sem 30 min a potom sem musel jít na záchod. Jestli na to ještě někdy narazím v tv raději jí vyhodím z okna. ()

Aywes

Další z řad snímků, který velmi rád vyžírá slavný název filmu a přitom stojí za pěkný prd. Nic nezaujme. Scény jsou postaveny na dítěti, které má za úkol tvářit se hyper roztomile. Maska jakožto kostým je naprosto trapný. Plavčík v zeleném neoprénu by vypadal lépe. Nic nezaujme a vše naštve. Jedna hvězda za délku snímku prostě vás to dlouho nudit nebude. ()

elanista1

Nebudem sa nad tym velmi rozhorcovat, vypol som to po polhodine, lebo som citil ako z toho osprostievam. Masku si pozriem stale rad, aj po stykrat sa skvelo zabavam, ale toto s Maskou spolocneho vela nema. Je smiesne ako Jamie Kennedy vyuziva svojich maximalne 10 hereckych uskrnov a po cely cas nepride s nicim novym. Zmes trapnosti je tu samozrejme tiez pritomny, to by nebola amerika. Odpad. ()

route60 odpad!

Tak jsem to nedávno měl možnost vidět a doteď toho lituji naprosta ztráta času to měla být komédie, kde? kdy? ()

l.bejk

Před chvíli sem na to koukal,no teda pes by ušel a dítě se super schopností všechno umí,párkrát sem se už s tý blbosti musel zasmát teda slabota ()

The_God

Celý film mi přijde pouze jako ždímání peněz ze slavné Masky s Jimem Carrym. Jediné, co mě v tomto filmu pobavilo, byl pes, který vymýšlel lumpárny na mimino a to je pro pořádnou zábavu hodně málo. ()

djrewerz

Jeden z mala filmov ktory som nedokazal dopozerat dokonca. Tych 86mil. mohli radsej poslat do afriky. Spravili by aspon nieco uzitocne. Prva maska bola tiez kravina ale zabavna. Toto nebolo zabavne ale trapne. Dal by som odpad ale ten psik si tu jednu zasluzi. ()

Vrátí se Carreyho Maska?

Vrátí se Carreyho Maska?

28.01.2020

Snímek Maska z roku 1994 nastartoval kariéru herečky Cameron Diaz a patří mezi nejikoničtější role Jima Carreyho, celosvětově pak vydělal 351 milionů dolarů na 23milionovém rozpočtu, o to větší… (více)