Pozor! Maska je tu znova. Po desiatich rokoch, kedy spôsobila Lokiho Maska malú katastrofu v živote jedného dospeláka, je tu znova ale s inou obeťou. Mladý karikaturista Tim Avery, otec malého bábätka jedného dňa zistí, že jeho dieťa má neuveriteľné schopnosti. Za všetkým však stojí práve tajomná, bláznivá ale aj nebezpečná Lokiho Maska. O Masku má však enormný záujem aj žiarlivý rodinný pes. Tim z toho všetkého nie je práve nadšený, hlavne keď sa medzi dieťaťom a psom strhne o masku malá vojna. Bláznivé situácie na seba nenechajú dlho čakať. To najhoršie však ešte len príde. Samotný Loki chce totiž svoju Masku späť a je pripravený pre to spraviť čokoľvek! (oficiální text distributora)

Timak

Z dálky to vypadalo hnusně a z blizka je to pravda. Koukal jsem se na tento film 2x v rozmezí 2 týdnů a přesto jsem nenašel nic pozitivního. Jedna hvězdička je za psa, který je na celým filmu to nejlepší ()

Danny F.

Ne, to snad nemysleli vážně. Nějaká spojitost s Maskou zde není, akorát jen ten název. Tak primitivní a dětinské. 10% ()

shantim

Komičnost a nadhled Masky 1 je tatam. Vládne zde spíše přeplácanost a díky tomu i nuda. To batole není ani roztomilé, ani drsné, ani cool, ani ..... ani nic. ()

blackJag

Barvami hýřící kravina, jejíž představitelé si nedokáží usurpovat ani píď divákovy sympatie. Člověk se slzou v oku vzpomene na MASKU Jima Carreyho a popustí uzdu křivce nudy, která při sledování klesá a stoupá od pocitu "k nepřežití" po "přežitelné s vypětím všech sil". Člověka tak ještě pobaví k nepoznání namaskovaný Hoskins v roli Odina, to je ale z výčtu kladů všechno. 15% ()

HomeAlone

Jamie kennedy ako maska je fakt trapny , ktoremu nevychadza jediny vtip , ale co sa mi fakt pacilo ? Ako si maly chlapec robi so psom napriek , tak to nemalo chybu . Aspon ja som sa v tych momentoch bavil ()

Pecival odpad!

Přes některé WTF momenty, které slibně vypadali již v traileru, je to příšerný zlo. Naprosto dementní děj, dementní herci, hromada dementních scén, ale ty jsou ještě ta lepší část: Zbytek je příšerná nuda..... vlastně to bylo tak hrozný, že se mi z toho téměř dělalo fyzicky nevolno :) ()

Smileface odpad!

Vrchol nudy, blbosti a patetičnosti. Syn Masky je ukázkou toho, že sebelepší efekty nenahradí tupý, neucelený scénář a zoufalé herecké (ne)výkony. Jeden z nejhorších filmů všech dob. ()

ondra.kymla

Toto pokračování rozhodně nedosáhlo takového úspěchu jako předešlý díl s Jimem, ale i tak bych ho hodnotil alespoň na *, ale to je jen můj názor, protože film je občas vtipný, ale nemá to ten šmrnc. ()

iXtr3m3

Maska s Jimom Carrey bola jednou z najlepšie spracovaných Jimových komédii a niekto sa fakt musel snažiť, aby prvotnú myšlienku takto dokonale pochoval... Slabá ale naozaj slabá jedna hviezdička, ktorú dávam už len z nostalgickej spomienky na prvú masku, za dobrý úmysel o oživenie s katastrofálnym výsledkom a za... už ma nič nenapadá? Prečo vlastne dávam tú hviezdičku??? :-) ()

Rudinsky

Ja vôbec nechápem prečo túto megabláznivú komédiu radíte do odpadu. Asi je to debilným scenárom, nehercami a absolútnou absenciou čohokoľvek filmového. Ale ja som si tie kraviny jednoducho vychutnal. Asi preto, lebo som potreboval vypnúť a naskytol sa mi tento film...Ťažko posúdiť, ale rozhodne som sa nad tou stupiditou nasmial. ()

JamesSi

Nechápu, co to mělo znamenat. Bylo to divné, bylo to trapné a bylo to nepochopitelné. Některé pasáže jsou naprostý CG nightmarefuel. Z toho dítěte jsem se strachy podělal. Film se dá celkem dobře ironicky užít. Pořekadlo: Hello, my baby.Hello, my honey. Hello, my ragtime gal! Send me a kiss by wire. Baby, my hearts on fire! ()

Vrátí se Carreyho Maska?

Vrátí se Carreyho Maska?

28.01.2020

Snímek Maska z roku 1994 nastartoval kariéru herečky Cameron Diaz a patří mezi nejikoničtější role Jima Carreyho, celosvětově pak vydělal 351 milionů dolarů na 23milionovém rozpočtu, o to větší… (více)