Pozor! Maska je tu znova. Po desiatich rokoch, kedy spôsobila Lokiho Maska malú katastrofu v živote jedného dospeláka, je tu znova ale s inou obeťou. Mladý karikaturista Tim Avery, otec malého bábätka jedného dňa zistí, že jeho dieťa má neuveriteľné schopnosti. Za všetkým však stojí práve tajomná, bláznivá ale aj nebezpečná Lokiho Maska. O Masku má však enormný záujem aj žiarlivý rodinný pes. Tim z toho všetkého nie je práve nadšený, hlavne keď sa medzi dieťaťom a psom strhne o masku malá vojna. Bláznivé situácie na seba nenechajú dlho čakať. To najhoršie však ešte len príde. Samotný Loki chce totiž svoju Masku späť a je pripravený pre to spraviť čokoľvek! (oficiální text distributora)

Giggo

Ano existují i horší filmy, ale i tak se tendle řadí do kategorie ztráta času. O kvalitách původního firmu tadle nastavovaná kaše s super jednoduchým nápadem neví vůbec nic. Film je o to více sprzněn veškerejma rádoby vtipnejma nechuťárnama (dítě čůrající jak požární stříkačka, smrkající nos místo hlavy ...). Když už se dokoukáte až do konce budete litovat ještě víc. Patetický konec hodný možná teletubies vás opravdu nepříjemně dorazí. ()

Nach

Několik zajímavých a skutečně vtipných scén nezachrání jinak celkově klišovitý film, který je skutečně, skvěle, ukázkově a nádherně... blbý! 40% ()

C0r0ner odpad!

Uff. Už Maska s Carreym mi nijak zvlášť úžasná nepřišla. Tohle je jenom trapný a dementní odvar, kde sebrali toho nejhoršího scénáristu, nejhorší herce, nejhoršího režiséra a nejhorší štáb, dali je k sobě a natočili totální sračku. Hrůza, která s původním filmem nemá skoro nic společného. 5% ()

Martrix

Kdyby se udělal žebříček 20% filmů, asi by pár lidí změnilo názor a odpad! by ušetřili na jiné "skvosty". Z Masky Juniora také nejsem odvázaný, ale ve snaze být objektivní musím uznat, že triky neuráželi, pár dobrých nápadů tam bylo a co je hlavní, nechyběl nadhled. Ve skutečnosti si myslím, že kdyby třeba Loki zlomyslně prohodil dobu vzniku Masky a Masky juniora, nebylo by tolik špatných hodnocení. Protože mezi námi, Maska taky není žádná pecka a časem dost ztrácí na zábavnosti. ()

WolfR odpad!

Maska je jedea z mých srdcových filmů a nebojím se jí přiřknout nejvyšší hodnocení. Zato její superzbytečný sequelový bratříček je doslova film k zblití a řadím ho mezi nejhorší filmové shity historie, odpad! ()

tom88

Strašná blbosť a poriadne trápna, hlavne záporák. Z prvého pohľadu na záporáka som tušil, že to bude riadny odpad. Ale za technické spracovanie a hlavne triky dávam 1 *. Aspoň tie triky to zachránili pred úplnym odpadom. 20% ()

Nivenx

Popravdě oproti prvnímu dílu velký pokles kvality a přehnaná barevnost dělá z tohoto pokračování jen velmi slabý odvar prvního skvělého dílu. Popravdě nejvíc mi chyběl Carrey. 30% ()

filmmovier odpad!

Naprostá, nudná, ubohá a hlavně zbytečná šílenost. Jediný, co se mě na tom líbilo byla ta Maska a sem tam nějakej dobrej trik. Jenomže ani jeden okamžik z tohoto popelnicového filmu to nevytáhne na *. Škoda, mohlo být o jednu nudu méně. ()

Hillock

Taky nechápu, proč to má jen 22%. Pár dobrých fórů tam je a triky jsou dobré. Hlavně se mi líbila hravá kamera. ()

Ertai odpad!

Na tricích se evidentně nešetřilo, to samé se však nedá říct o scénáři. "Komedie" bez jediného vtipu (max. tak Loki parodující Eastwooda) nebo originálního nápadu, především pak střední pasáž sou muka. Ideální pro filmové masochisty. ()

Sabiana

K žehlení, aby nebylo ticho, to celkem stačí. Ale i ta půlhodinka téhle katastrofy mi stačila. Všechny triky jsou hrozně přehnané, což vo to. Ale oni jsou i hrozně špatně udělané. Občas máte pocit, že se nedíváte na otřesné pokračování úspěšného filmu Maska, ale na nízkorozpočtovou animaci pro děti. Marně jsem tady hledala nějakou známou tvář z prvního dílu, která by mi vykouzlila úsměv na rtech a ono nic. Nastěstí samotná dřevěná maska vypadala podobně. Aspoň že ten nápad se ztělesněním Lokiho tady byl. Ikdyž ani to není žádná sláva, protože vypadá, jakoby zběhl z motorkářského gangu se špatnou pověstí. Takže od nuly k nule. Tady se někdo pokusil z drobků, co zbyly po rohlících, slepit rohlík nový. Taky jak jinak to mohlo dopadnout... Příště si k žehlení pustim hudbu! ()

oveckaoa odpad!

Neskutečný film neříkám že předtím Maska byla nějak dokonalá ale oproti tomuhle je to velkofilm :-) Herecké výkony jsou strašné (banda retardů by to zahrála i líp) a samotný film stojí za hovno je z 99,9 procent digitální a vypadá jak animované štěky. Navíc to dítě mě iritovalo už od začátku a scénu typu že si představuji že ženská rodí leží pohodlně na gauči piluje si nehty a ty děcka z ní létají by nevymyslel snad ani debil :-). ()

Maki89 odpad!

toto bolo tak zlé, až to bolelo... našťastie som to mal len pustené ako background k upratovaniu a musím povedať, že to upratovanie ma bavilo viac ako tento film... pôvodná maska s Jimom Careym bola super a doteraz je to jeden z mojich obľúbených filmov, ale toto je proste zlé... 0/10 ()

Vrátí se Carreyho Maska?

Vrátí se Carreyho Maska?

28.01.2020

Snímek Maska z roku 1994 nastartoval kariéru herečky Cameron Diaz a patří mezi nejikoničtější role Jima Carreyho, celosvětově pak vydělal 351 milionů dolarů na 23milionovém rozpočtu, o to větší… (více)