Zatímco černošský detektiv James Carter skončil u dopravní policie, jeho parťák Li je členem ochranky čínského velvyslance Hana. Ten se chystá zveřejnit tajemství šéfů Triád, nejobávanější čínské zločinecké organizace, ale když chce prozradit, kde je tajemný Šaj Šen, je postřelen najatým zabijákem Kendžim. Carter a Li slíbí velvyslancově dceři Su Jung, že ho vypátrají. Vydají se pro obálku, kterou jí předal otec pro případ, že by se mu něco stalo. Krátce před nimi se jí však zmocní několik ozbrojených mužů. Také z nemocnice je odvolána Hanova ochranka a vzápětí se objeví gang, který chce velvyslance zabít. V poslední chvíli zasáhnou Carter a Li a jednoho zabijáka zajmou. Dozvědí se od něj adresu v Paříži, kde má být Šaj Šen. Okamžitě se tam vypraví. Dvojice zjistí, že Šaj Šen je seznam třinácti nejvýše postavených bossů Triád a informace o něm má zpěvačka Genevieve, kterou během vystoupení zachrání na poslední chvíli před střelci v hledišti. Vzápětí jim zavolá Kendži. Chce Genevieve výměnou za Su Jung, kterou drží jako rukojmí ve vyhlídkové restauraci na Eiffelovce. (TV Nova)

Georgeo2

Po dost priemernej Krizovatke smrti, prisla "dvojka", ktora sa na moje prekvapenie zabavou a akciou vymyka z priemeru predchadzajuceho diela. No a po X-men 3 som si vravel-rejza nam really rastie, uz uz aby tu bola RH3. Moja konkluzia-jedna lastovicka leto nerobi, jedna akcna scena nerobi film akcnym a jeden vtip nerobi film vtipnym...S prizmurenim 1,5 oka davam 3*. ()

Blitzkrieg

Trochu zklamání. Po předchozích dílech, které byly opravdu výborné, přišlo trochu zklamání. Příběh trojky je vycucanej z prstu na noze a Jackie Chan už taky není nejmladší, což se projevuje na akčních scénách. Co celý film zvedá je překvapivě výkon Chrise Tuckera, jehož pitvoření a ksichtění vytahuje film z ostudných dvou hvězdiček na přijatelné tři. ()

trinan_kop

Film zo zlým scenárom a Jackie Chanom. To nie je nikdy dobrá kombinácia, aj keď sa tomuto filmu nedá uprieť istá jednoduchá zábavnosť, keďže som zvládol to dopozerať až do konca. Celý film je jedna akcia, ktorá sa samozrejme skončí tak, ako sa len jednoduchá americká akcia môže skončiť - žiadny príbeh, veľa nezmyselností... Ako príklad je to, že sám vodca ázijskych mafiánov sám ide spáchať na niekoho atentát - čo je kardinálna hlúposť. ()

Išak

Hodnotím čtyřmi, protože film přesně splnil v co jsem doufal.Scénář přiznávám hodně jednoduchý.Ale zase docela dobré akcičky a navíc jsem se docela nasmál některým kecům (hlavně Chris Tucker).Takže pro pobavení a odreagování perfektní snímek.Takových přesných 80%. ()

Neel

Ale jo, série Rush hour se mi líbí, tak tohle hodnocení asi dávám jenom díky předchozím dvěma dílům. Je to sice stejně akčně našlápnuté jako jednička a dvojka, ale rozhodně to nedosahuje takových kvalit. Nevím, jestli je to tím, že už má Jackie svoje léta nebo v tomto díle chtěli spíš povytáhnout Chrise, ale už to prostě nejsou ty Jackieho komediální bitky, co bývaly. Ale kdyby nic jiného, tak boj s katanou byl perfektní. ()

zurivymlok odpad!

Myslím, že pokud se vůbec našel někdo, kdo čte mé komentáře, tak musí vědět, že nejsem fanoušek série "Křižovatka smrti" a vlastně vůbec "hollywoodské" tvorby Jackieho Chana. Když to ale dávali v televizi, tak jsem se na to podíval. Výsledkem byl jen bezmocný vztek při sledování blbnutí Chrise Tuckera (to vážně není můj styl humoru). Můj oblíbenec Jackie byl kdesi za ním a snažil se tvářit vážně. Film se skládá z úhledně seřazených klišé, do nichž vnesla čerstvý vítr pouze jediná bojová scéna, která mi dala vzpomenout na Jackieho někdejší kousky (mluvím o scéně, kdy Jackie bojuje s tou jakousi ženskou). Scénař a celá zápletka byla stupidní. To až tak překvapivé nebylo. Scénáře Jackieho filmů nikdy nepatřily mezi intelektuální skvost, ale nějakou úroveň si přecejen držely. Druhou věcí, kterou bych chtěl zmínit je absence míry. Tím myslím, že Jackie dříve všechny akce vymýšlel a poté je opravdu v reálu udělal, přičemž si odnesl nejeden šrám. Proto byly uvěřitelné a držely mezích proveditelnosti. Zde byly akce zcela evidentně vymyšleny na papíře a jednalo se o úlet, který jen těžko může brát někdo vážně (např. seskok z Eiffelovi věže na kusu hadru). Když se ještě vrátím ke scénáři, tak další dosti nepovedenou záležitostí byl pokus o nějaké morální dilema v podobě nezdárného Jackieho bratra. "Komedie", u které se za 87 minut stopáže 2krát zasměju (z toho jednou v nepovedených scénách v závěrečných titulcích) a asi minutu nenudím (výše zmíněná bojová scéna) je dost málo, aby to film vytáhlo z odpadové kategorie. ()

P@\/EL

Povedená akční komedie plná prvotřídní akce a humoru. Líbilo se mi výborné skloubení svižných a pohotových akčních scén s jemným, neurážejícím humorem. Hlavní hrdinové se místy opavdu perfektně doplňovali. Musím se přiznat, že jak jsem viděl toho přerostlého Číňana, tak jsem nevěřil, že něco takového vůbec existuje. Nicméně děj byl průměrný a neshledal jsem na něm nic originálního. No aspoň v závěru přišlo trochu toho správného akčního adrenalinu. ()

SONYAGENT

Zde mě Tucker zklamal na celé čáře, jde vidět, že se na něm podepsal vysoký honorář za trojku, problému s Chanem, produkcí a se sebou samým.. Nelíbí se mi příběh, ani bojové scény, film je krátký a bez nápadu ()

DCR

Do třetice všeho dobrého se vydává kopající penzista do země žabích stehýnek, aby našel záhadný seznam čínských triád vytetovaný na temeni hlavinky rozkošné asijské roštěnky. Na kuří oka mu přitom šlape jeho černý parťák tlučhuba. Padoušstvo tvoří ztracený a zatracený pokrevní bratr Jackieho a zkorumpovaný americký kongresman ( další zlosyn Max von Sydowa). Do toho náhodně vstupuje taxikář pomocník, jenž se v rozhodující chvíli ukáže jako správný chlap na správném místě a vytrhne hrdinům trn z jejich žlutočerných prdelek. Závěrečný fight je samosebou na Eifelovce. Jak originální. V celkovém dojmu to vypadá, jak když se v druhořadé vietnamské restauraci splaší čínské hůlky, nicméně na unavený sobotní večer, kdy se dopíjí druhá láhev vína to stačí. Zdárný příklad toho co dělá průměr průměrem. ()

montel

Na velvyslance Hana (Tzi Ma) je spáchán atentán těsně před tím, než stačil zveřejnit jméno šéfa zločinecké Triády. Stopy vedou do Paříže, kde se vydává známá černo-čínská dvojice, ukecaný losangelský detektiv Carter (Chris Tucker) a jeho kolega inspektor Lee (Jackie Chan)...Další pokračování Křižovatky je opět dost akční a opět dost komické, ale bohužel už tak obehrané, že to chvílema začíná nudit. Finále na Eiffolvce je ale v pohodě. 60% ()

Yeday

Celkom dobre som sa bavil, takže svoj účel to splnilo. Tri hviezdy si to teda každopádne zaslúži, aj keď na druhej strane je tam dosť veci, ktoré sa tomu dajú vytknúť. Ale pre tentokrát to už necham tak... Len dúfam, že štvorka už nebude. = 60 % ()

RoyBatty444

Slabý odvar jednotky už ako dvojka všetko stavia na nezaujímavej a otrepanej zápletke. Tucker má svoje svetlé chvýlky ako Jekie Chan. Napriek tomu som sa moc nepobavil. ()

Tumbik

Nejhorší díl trilogie, ale ne zas tak o moc horší jak druhý. Příběh celkem dobrý, ale akce tam bylo na mě až moc. 50% ()

dawe254

film co neztrácí své kvality ani když se jedná o třetí díl, skvělá hůmorná akce :) hodně povedená celá serie ()

Brett Ratner v Spielbergových službách

Brett Ratner v Spielbergových službách

12.05.2011

Posledním filmem, který jsme od něj viděli, byla Křižovatka smrti 3 z roku 2007. Pak měl velké plány se čtvrtým Policajtem v Beverly Hills, ale nic z toho nebylo. Momentálně dokončil krimikomedii… (více)

Nicolas Cage je duch...

Nicolas Cage je duch...

28.06.2008

...herce, kterým kdysi býval, říkáte si. Ano, to taky. Ale naše souvislost směřuje k polit-thrilleru The Ghost Romana Polanského. Tomu to nedávno nevyšlo s historickým velkofilmem Pompeii (to víte, v… (více)

Eddie Murphy je neuvěřitelně mrňavý

Eddie Murphy je neuvěřitelně mrňavý

23.04.2008

Kdo si chce na něj šlápnout? Moment, ne všichni najednou! ;-) Studio Universal už nějakou dobu plánuje komediálně laděný remake klasiky z roku 1957 The Incredible Shrinking Man. Původní verze s… (více)

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (více)