Zatímco černošský detektiv James Carter skončil u dopravní policie, jeho parťák Li je členem ochranky čínského velvyslance Hana. Ten se chystá zveřejnit tajemství šéfů Triád, nejobávanější čínské zločinecké organizace, ale když chce prozradit, kde je tajemný Šaj Šen, je postřelen najatým zabijákem Kendžim. Carter a Li slíbí velvyslancově dceři Su Jung, že ho vypátrají. Vydají se pro obálku, kterou jí předal otec pro případ, že by se mu něco stalo. Krátce před nimi se jí však zmocní několik ozbrojených mužů. Také z nemocnice je odvolána Hanova ochranka a vzápětí se objeví gang, který chce velvyslance zabít. V poslední chvíli zasáhnou Carter a Li a jednoho zabijáka zajmou. Dozvědí se od něj adresu v Paříži, kde má být Šaj Šen. Okamžitě se tam vypraví. Dvojice zjistí, že Šaj Šen je seznam třinácti nejvýše postavených bossů Triád a informace o něm má zpěvačka Genevieve, kterou během vystoupení zachrání na poslední chvíli před střelci v hledišti. Vzápětí jim zavolá Kendži. Chce Genevieve výměnou za Su Jung, kterou drží jako rukojmí ve vyhlídkové restauraci na Eiffelovce. (TV Nova)

sniper18

Je to dosť dobrá akčná komédia s Jackie Chanom, ktorá je záverečný dielom jeho známej série. Má celkom dobrý príbeh o hľadaní dôležitého zoznamu mafiánských šéfov, ktorý by ich ohrozil a tak sa ho snažia získať všetci. Spracovanie je na tom tiež celkom dobre, ale mierne sklamalo. Prvá polovica je veľmi dobrá, rýchla, dynamická a aj zaujímavá, ale v druhej sa dej o dosť spomalí a celkovo je podstatne slabšia. Akcie je pomerne dosť a dobre sa na ňu pozerá, ale väčšina z nej sa nachádza v prvej polovici. Jackie Chan už ale moc nestíha a ani toho moc nepredvedie. Najviac sa mi páči akcia v nemocnici s niekoľkými výbornými nápadmi, automobilová naháňačka so zaujímavými zneškodneniami motorkárov alebo aj úvodná naháňačka cez mesto. Dobre tu funguje aj humorná stránka, hlavne celá časť v škole bojových umení, spev na križovatke alebo výborná postava taxikára. Veľmi som spokojný s technickou stránkou filmu, celý čas sa na film výborne pozerá, má dobrú réžiu a kameru. Herecké obsadenie aj prostredie filmu mi tiež vyhovuje, ale v porovnaní s dvojkou zaostáva. Hong Kongská tvorba Jackieho Chana je podstatne lepšia, ale v rámci americkej tvorby je tento film veľmi dobrý nadštandard. A páči sa mi o dosť viac ako jednotka. Objektívna kvalita filmu- 66%, film sa páči mne na 72%. ()

3DD!3

Pořád stejné. V podstatě jedinné co se tady změnilo je lokace (projistotu to naši nacpali i do názvu) a záporák. Naštěstí mi tohle schéma celkem vyhovuje. Navíc se tady povedla závěrečná bitka na Eiffelovce. A zkažené záběry jsou tentokrát vypečenější než minule. ()

Kaka

Čím déle tyhle dva šašky vidíte, tím víc nad nimi mávnete rukama a necháte se unášet na bláznivé vlně dobrodružství a nesmyslů. Třetímu dílu se musí dost věcí odpustit, protože je plný klasických akčních klišé a neuvěřitelně prázdného děje. Na druhou stranu je ale na akční pecku dostatečně akční a je vidět, že na technické stránce filmu a celkovém "looku" se nešetřilo (jen to odívání je kapitola sama pro sebe). Finále na věži je natočeno velmi zručně a dvojice hlavních šašků se stále umí dobře ohánět. Dokonce jsem se několikrát i jejich hláškám zasmál, na což si v prvních dílech nevzpomínám, takže do koše bych to rozhodně neházel. Krom toho si Ratner dokázal během filmu několikrát vystřelit i sám ze sebe a z celého konceptu filmu a to se mi zamlouvalo dost. ()

Falko

Prve dve casti som videl uz dost davno a velmi sa mi pacili. Najviac som sa nasmial podobne ako aj v Piatom Elemente na Chrisovi Tuckerovi a ten nakoniec zachranil aj cely film, kedze scenar bol primitivny a Jackie Chan uz jednoducho starne. Ja som sa siel do kina pobavit a odreagovat sa a bavil som sa dobre, takze 80%, aj ked urcite su predchadzajuce filmy lepsie. ()

viperblade

Kvalitám jedničky nebo dvojky se to sice nevyrovná, ale i tak se jedná o solidní oddychovku, ve které hrají prim akční scény. Škoda, že ty komediální trochu polevily… Ale jak říkám, není to nejhorší a docela v pohodě se dá přitom strávit večer. ()

Rex Mundi

Ja som sa príjemne pobavila, až ma prekvapilo, že aj tretie pokračovanie buddy komédie môže byť také pozerateľné. Úvod Chrisa Tuckera s kočkami z Rodeo Drive a pyskovanie francúzskeho taxikára na adresu USA, to boli scény, ktoré dokážu dobre naladiť, aj keby bol zvyšok filmu o dve triedy horší. Potešilo ma cameo Romana Polanského, taxikár George bol za všetky drobné a francúzska Noémie Lenoire síce zabudla doma herectvo, ale doniesla aspoň svoju krásu :-) ()

Spooner

Tak a jsou tu zase, policajti Carter a Lee. Tentokrát chtějí zjistit, kdo se pokusil zabít starého známého velvyslance z jedničky, ochránit jeho dceru a Lee si to musí vyříkat se svým bratrem.....a pak už je ten příběh jenom horší. Jackieho mám rád (i když poslední dobou se snaží mě přesvědčit o opaku), Tucker mi nevadí a Ratner má taky své dobé chvilky a to v podobě třetích X-menů a předcházejících Křižovatek. Ty byly takové příjemné jednohubky, na které se velmi dobře koukalo. To se ovšem o trojce říct nedá. Jackie už je evidentně starej, Tucker piští ještě víc jak před tim a Ratner nestíhá. Celý je to blbý, trapný a k pláči. Prvních 10 minut jsem se ale ještě docela bavil, takže na ty 2* by to ještě stačilo. ()

JAn

Chan s Tuckerem si natáčení jistě maximálně užili, ale mě, coby diváka se jim po třetí přesvědčit nepodařilo. Hloupý scénař, kupa zbytečných scén a těch opravdu kvalitních vtíplů bych spočítal na prstech jedné ruky po amputaci. Ještě že Jackieho kaskadérské kreace stále fungují. ()

gogo76

Jackie Chan tu už toho veľa nenakopal, ale iniciatívu a všetkú Jackieho energiu vtrepal do svojej neúnavnej papule Chris Tucker a je to on kvôli komu sa to dá prežiť. Príbeh je naozaj úbohý, réžia biedna, akčných scén veľmi málo a nebyť humoru, tak to naozaj nemá zmysel pozerať. 60%. ()

Xmilden

Na třetím dílu neshledávám nic co by mělo znamenalo nějaký razantní úbytek "kvality". Stále je to stejné, Lee s Carterem se hašteří a nakonec tedy i něco vyřeší, tentokráte v Paříži. Potěší francouzský taxikář, stejně jako vyslýchací scéna za účasti jeptišky. Díky stopáži taková nic neříkající jednohubka na večer. 55% ()

Jamal

Co k tomu tentokráte říct, dovětek názvu filmu je možná zábavnější jak samotný film. Jackie už hodně zestárl, ve filmu už tolik neposkakuje. Postavy už vyrostli, tudíž nás mají o to těžší pobavit. Hlavní zloduch mě nepřišel vhodný, jelikož je to Leeho bratr, černá ovce rodiny a u mě spíše vzbuzuje jeho příběh lítost, a plně chápu, že ho Lee nedokáže zabít. Není to tedy pořádný protivník, a žádné zlo tu není. Je to tedy tak trošku bez děje. Nejzábavnější postavu ve filmu je taxikář, protože Carter je tak trošku ohranej. I když mě sice taky párkrát pobavil. Hudba Lalo Schifrin, který je podepsán i na předchozích dvou dílech a na kontě má šest oskarových nominací. ()

Fiftis

Ako to vo svete filmu býva a sme si aj na to zvykli, že tretie pokračovania sú často len slabými odvarmi a replikami ich predchodcov a preto by som povedala, že ak ste videli jeden diel rušnej hodinky, nemusíte nutne vidieť ďalší, lebo znova, všetko tu už raz bolo. ()

Shakers

Po skvelej jednotke a perfektnej dvojke po dlhej dobe prichádza Brett Ratner s ďalším pokračovaním, ale tento krát je s toho najslabší kúsok. To čo bolo skvelé na prvých dvoch filmoch sa už v Paríži trochu vytratilo, došli nápady pre akčné scény a tak aj pre hlášky. Aj príbeh je o niečo slabší a menej zaujímavejší ako v predošlých dieloch. Skratka už len slabý odvar, ktorý si zobral s toho najlepšieho len polovicu. 60% - 3* ()

mzss1

Lepší než jednička a lehce slabší než dvojka. Přesto tuhle sérii beru celkem stejně - na podobné úrovni jsou všechny tři díly. Trojka má rychlejší spád, horší příběh, ale zase dost vtipných scén a dost parádních akčních kousků. Takže jsem dost spokojen, hezké ukončení vtipné trilogie. 85% = **** ()

kingik

Po Los Angeles a Honkongu je to Paříž, kde se odehrává třetí pokračování akční komedie s hereckým duem Jackie Chan a Chris Tucker. Zatímco černošský detektiv Carter ted dělá obyčejného dopravního strážníka, inspektor Li se stal členem ochranky čínského velvyslance Chana, jehož unesenou dcerku kdysi společně zachránili. Chan bojuje s nebezpečnými gangsterskými triádami a chce zveřejnit identitu jejich bossů. Stane se proto terčem atentátu a Li s Carterem se zapojí do pátrání, které je zavede do francouzské metropole. Nebezpečí totiž opět hrozí dnes již dospělé Chanově dceři Su Jung....Téhle káře už došla štáva v předchozím dílu a natahovat něco do úmoru nemá smysl pak to totiž dopadne jako v tomto případě, kdy trojka je nenápaditá, akce prostá slátaninka, která ničím nezaujme ani neoslní. ()

Kothy

Pařížská mise už tak dobrá nebyla. Ale opět tato komediální dvojka Jackie Chan a Chris Tucker funguje. ()

teutates

Dvojica Jackie Chan a Chris Tucker ma potešila, avšak hrozný scénar doviedol tento snímok na pokraj priepasti, s ktorej niet cesty späť. Je pravdou, že slabšie chvíľky striedajú tie silnejšie, ale celkovo ide o slabé prevedenie, ktorému strieborný lesk nijak obzvlášť nepomáha... Brett Ratner ma pomerne sklamal a ani duo v podani Chana a Tuckera to nakoniec nezachránilo... 4/10 ()

predators

3. díl nejslabší z celé série, ale i tentokráte oba hošani pobaví. I když jim místy dochází dech, stále je se na co dívat a pokud nevíte, jaký film právě zvolit, tak tímto nic nezkazíte. 65% ()

Brett Ratner v Spielbergových službách

Brett Ratner v Spielbergových službách

12.05.2011

Posledním filmem, který jsme od něj viděli, byla Křižovatka smrti 3 z roku 2007. Pak měl velké plány se čtvrtým Policajtem v Beverly Hills, ale nic z toho nebylo. Momentálně dokončil krimikomedii… (více)

Nicolas Cage je duch...

Nicolas Cage je duch...

28.06.2008

...herce, kterým kdysi býval, říkáte si. Ano, to taky. Ale naše souvislost směřuje k polit-thrilleru The Ghost Romana Polanského. Tomu to nedávno nevyšlo s historickým velkofilmem Pompeii (to víte, v… (více)

Eddie Murphy je neuvěřitelně mrňavý

Eddie Murphy je neuvěřitelně mrňavý

23.04.2008

Kdo si chce na něj šlápnout? Moment, ne všichni najednou! ;-) Studio Universal už nějakou dobu plánuje komediálně laděný remake klasiky z roku 1957 The Incredible Shrinking Man. Původní verze s… (více)

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (více)