Zatímco černošský detektiv James Carter skončil u dopravní policie, jeho parťák Li je členem ochranky čínského velvyslance Hana. Ten se chystá zveřejnit tajemství šéfů Triád, nejobávanější čínské zločinecké organizace, ale když chce prozradit, kde je tajemný Šaj Šen, je postřelen najatým zabijákem Kendžim. Carter a Li slíbí velvyslancově dceři Su Jung, že ho vypátrají. Vydají se pro obálku, kterou jí předal otec pro případ, že by se mu něco stalo. Krátce před nimi se jí však zmocní několik ozbrojených mužů. Také z nemocnice je odvolána Hanova ochranka a vzápětí se objeví gang, který chce velvyslance zabít. V poslední chvíli zasáhnou Carter a Li a jednoho zabijáka zajmou. Dozvědí se od něj adresu v Paříži, kde má být Šaj Šen. Okamžitě se tam vypraví. Dvojice zjistí, že Šaj Šen je seznam třinácti nejvýše postavených bossů Triád a informace o něm má zpěvačka Genevieve, kterou během vystoupení zachrání na poslední chvíli před střelci v hledišti. Vzápětí jim zavolá Kendži. Chce Genevieve výměnou za Su Jung, kterou drží jako rukojmí ve vyhlídkové restauraci na Eiffelovce. (TV Nova)

Prochy38

Možná už jsem trochu zaujetý, ale tento díl v mnohém zaostává za už nepovedenou dvojkou. Tucker je fakt trpaný a J. Chan už to sám bohužel neutáhne. Taky na to má léta. Bohužel. Akce nebyla zlá, ale spíše se z toho stává ztřeštěná komedie, která ale nebaví tolik, aby se mi to fakt líbilo. Škoda. ()

Hanes88

Prostě už nejde o to překvapení které jednička poskytla. Všechno je to stejné v bledě modrém. Dávám tomu tak málo však jen proto, že tam není žádný nápad. Milerád se však na tuto komedii zase podívám jestli v televizi bude. ()

Zombi

Tohle bylo velké zklamání, sice jsem četl negativní recenze, ale říkal jsem si, že tak zle snad nebude, bylo. Scénář je totálně o ničem, zmatenej, nelogickej, směšnej, dost mi to připomnělo takové ty scénáře z porna, prostě aby byla nějaká akce, šoupneme tam tuhle situaci, ať je sebe blbější a v rámci děje nelogická. Režije to moc nezachraňuje a ústřední dvojice už vůbec ne, není mezi nimi žádné pouto, žádné jiskření. Akčních scén je málo a jsou dost slabé, jediné co mi asi utkví v paměti, je maník na motorce co skočí ze zadu do dodávky a vepředu vyletí oknem. Jednička byla dobrá, dvojka trochu slabší a trojka nudná zbytečnost. ()

krusty2

Mne sa to pacilo.Je to v pohode film pre celu rodinu.Pre mna nie je Rattner looser,ako pre tupu,namyslenu particku sebaukajacov z MZ(MOVIEZONE=MYDLOZONE).ZE imf a ty si zasa u mna loser. ()

Jožin

Jednoznačne najhoršia časť celej série. Aspoň,že ostal Chris Tucker, ktorý mal 6 ročnú prestávku od hrania.Je síce haluz ako po minule diely ale slabé bitky a tak tiež blbý dej !!! ()

kluk z Na

když to je těžký, dal bych klidně 4, protože jsem se smál opravdu hodně nahlas, ale zas v nějkterých scénách mi to přišlo megatrapný...poslední půlhodina neměla chybu ()

Echelon1

Slabé, slabé. Už Križovatka smrti 2 bola slabá, ale toto... Skôr sa to podobá na film Som agent, názov Križovatka smrti 3 toto nemôže niesť. Máme zosmiešnenie Francúzov (od Made in USA by sa to dalo čakať), tiež sa nám chcú Francúzi stať Američanmi, máme tam urážku USA (mnohé z toho bola pravda), ale našťastie potom z hrozbou zbrani pri hlave zaspieval Americkú hymnu a bolo všetko zlé napravené. Bohužiaľ... Žalostné 3*. ()

Blue.Shark

Film je slabší, než jeho dva předchůdci, ale Jackie Chan a Chris Tucker tomu dodávají jakousi šťávu, díky níž se na to nechá koukat. Z vod průměru asi nevystoupí, ale Križovatka Smrti 3 je se svou nadsázkou a hláškami určitě výš, než "trháky" typu XXX 2, nebo odporní Charlieho Andílci. ()

wampire23

Križovatka smrti po tretíkrát, tentoraz vo Francúzsku. Stále sa tu nájdu miesta, ktoré pobavia a potešia oko lačniace po akcii, ale je to o triedu slabšie ako prvý a druhý diel. ()

Driscoll

Jednoduchá zápletka ještě nemusí být, v akčním filmu, sama o sobě mínusem, průměrná a nezajímavá akce ano. Jackie Chan má,jak se zdá, už nejlepší za sebou a Chris Tucker působí veskrze trapně (a těch pár lepších fórků to nezachrání). Bohužel ani hercům jako Sydow nebo Sanada nedává scénář moc možností něco předvést. Na konci tedy zůstává průměrná akční podívaná, s lepší, ale děsně neoriginální závěrečnou akcí a tunou americky xenofobních narážek. ()

melloun

Ústřední dvojice funguje perfektně, ale přece jen Jackie Chan už není nejmladší a poslouchat celou dobu žvanění nebo zpěv Chrise Tuckera taky není to pravé ořechové. Několikrát jsem se pořádně zasmál, takže se nakonec dá říct, že jsem se obstojně bavil. ()

Bozvav

Opět dle očekávání skvělá akčí komedy podíváná. Pravda, přibylo více scén, co jsou poněkud přitažené za vlasy, ale u těchto dvouch hrdinů mi to nevadí. Chci se pobavit a zasmát a to film splnil. Pár vtipných scén a trocha dobré akce pro zábavný večer. Za mě slušných 75%. ()

Joll

Hodně lidí to strhalo, ale rozhodně to špatný není.Jackie je můj oblíbenec a každopádně to není film, který by si mohl postavit k svým veledílům HK akční zábavy, ale Imho to není o nic horší než druhý díl Rush hour a povedená akčně komediální hodinka a půl je zamnou ani nemrknu :) Jackie na svoje léta pořád odvádí pěkný kus práce Chrisovy jede huba pořád stejně, takže není co řešit pokud se vám líbili předchozí 2 díly s tímhle na tom nebudete jinak, pokud se vám nelíbili tenhle to už nevylepší :) ()

solid

Kam ty trojky spějou. Většina americké produkce by se už měla poučit a točit pokračování oblíbených filmů buď neočíslované a nebo rovnou čtyřky. Protože trojka je asi prokleté číslo. Tři hvězdy za to, že to je Jackie a Chris po třetí. ()

Brett Ratner v Spielbergových službách

Brett Ratner v Spielbergových službách

12.05.2011

Posledním filmem, který jsme od něj viděli, byla Křižovatka smrti 3 z roku 2007. Pak měl velké plány se čtvrtým Policajtem v Beverly Hills, ale nic z toho nebylo. Momentálně dokončil krimikomedii… (více)

Nicolas Cage je duch...

Nicolas Cage je duch...

28.06.2008

...herce, kterým kdysi býval, říkáte si. Ano, to taky. Ale naše souvislost směřuje k polit-thrilleru The Ghost Romana Polanského. Tomu to nedávno nevyšlo s historickým velkofilmem Pompeii (to víte, v… (více)

Eddie Murphy je neuvěřitelně mrňavý

Eddie Murphy je neuvěřitelně mrňavý

23.04.2008

Kdo si chce na něj šlápnout? Moment, ne všichni najednou! ;-) Studio Universal už nějakou dobu plánuje komediálně laděný remake klasiky z roku 1957 The Incredible Shrinking Man. Původní verze s… (více)

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (více)