poster

Medvědí bratři

 • USA

  Brother Bear

 • Slovensko

  Medvedie srdce

 • Slovensko

  Medvedí bratia

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

USA, 2003, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • moviefilm
  ****

  Už si z toho takmer nič nepamätám, ale viem, že sa mi to páčilo...(8.5.2007)

 • Adman
  *****

  Medvědí bratři mne neuvěřitelně dachli. Zejména tedy svým příběhem. Příběh, příběh, příběh!!! To je právě to co bohužel většině pokusů o film chybí... typický úkaz absolutního propadáku co se týče příběhu (ono když se to tak vezme tak kamera, scénář, herci a vůbec všechno je propadák) je "Zamilovaný smolař" (a více již se o tom raději nebavme). Spousta lidí říká jak je to všechno "profláklý", starý, divný atd.. ale mně se to prostě líbí... :) ..humor tomu také rozhodně nechybí... haha že nechybí, je ho tam vážně dost (prostě tak akorát). Myslím si že toto je jeden z mála snímků, kterými se Disnay může porovnávat třeba s Nemem a nebo ostatními pixarovinami... Rozhodně stojí za vidění, jo a čím víc vás u toho bude, tím lépe... hlavně děti :)(25.12.2004)

 • genetique
  ****

  Disney is BACK! A ukazuje, že pri veľkých animačných štúdiách a miliónových projektoch sa dá preraziť aj s takýmto milým, usmievavým a citovým filmíkom tak, ako za starých čias. Veľké pohladenie na duši. Som rád, že som to mohol vidieť. 80%.(25.2.2007)

 • BadoXXII
  **

  Hlavná pointa premeny človeka na medveďa sľubuje zaujímavé dobrodružstvo, ale to by sme nesmeli byť v animáku od disneyho pre deti do 5 rokov. Príbeh totiž neponúka žiadne zaujímavé scény okrem úvodnej bitky s medveďom (jazdu medveďa a losov na mamutoch naozaj v tomto prevedení nepokladám za zaujímavú), žiadne dobrodružstvo ba dokonca ani vydarené vtípky (teda rozhodne nie pre dospelých). Humor sa zakladá na otravnej ukecanosti (to ako keby hral všetky zveri Eddie Murphy). Pochválil by som len animáciu medveďov a prírody, ale aj tej je pre takýto príbeh škoda. Kto chce vidieť zaujímavý a naozaj pekný film o medveďoch (a to platí aj pre deti) tak rozhodne film - MEDVEĎ, ktorý toho bez rečí povie oveľa viac ako príšerne ukecané Medvedie srdce.(9.4.2012)

 • KajusaK
  ****

  Rozmýšlela jsem mezi 4 nebo 5 * .. Nakonec jsem zvolila 4*, ovšem pohádka je i tak náramně krásně zpracovaná, viděla jsem ji nesčetněkrát,perfektní hudba a animace, a vůbec všecko.(7.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace