Studentská komedie vypráví o středoškolákovi Erikovi Riversovi, který miluje skateboard. Se svými kamarády - workaholikem Dustinem a lenochem Mattem chce poslední prázdniny strávit cestováním po Americe a hledáním těch nejlepších ramp. (oficiální text distributora)

Pythonator

Filmu by slušel název Opožděná puberta na prknech. Jako komedie je to ubohé a na dvě hvězdičky dosáhnu jen stěží díky obdivu, co někteří lidé dokáží s tím prknem dělat. Jinak mi skejťáci příjdou trapní a nic mi ten životní styl neříká. Musím ovšem zmínit, že hodnocení není zaujaté, protože bych hodnotil stejně i kdyby mi doma na stěně viselo pár prken, poslouchal bych hnusnou moderní rádobyrockovou muziku, nefungoval by mi pud sebezáchovy a v hlavě bych měl nasráno. Film je to prostě slabý, ať už se věnuje čemukoliv. ()

P@\/EL

Ač nejsem nějaký vášnivý fanoušek skateboardingu, tak tenhle film se mi docela líbil. Měl jsem možnost vidět efektní triky na skateboardu a taky několik vydařených srandovních situací. Jinak děj a zápletka jsou víceméně průměrné, nic nového pod sluncem film taky nepřinese a rozhodně nemá velké ambice, ale jako oddychovka po náročném dni je naprosto ideální. A konec konců i soundtrack se povedl. ()

MichioHi odpad!

Tento film a jemu podobné teenagerské americké tupoviny by měli zakázat. Trapné, bez štipku humoru,...zkrátka všechno špatně! 101 minut ztraceného času! ()

Rathe

Normální americká teenage komedie, která pobaví, neurazí a ani nenadchne. Jako bonus je zde přidán skateboarding. A není to vůbec špatné. ()