Studentská komedie vypráví o středoškolákovi Erikovi Riversovi, který miluje skateboard. Se svými kamarády - workaholikem Dustinem a lenochem Mattem chce poslední prázdniny strávit cestováním po Americe a hledáním těch nejlepších ramp. (oficiální text distributora)

blackJag

Skateboarding mám hodně (a pasivně) rád, a i když jsem se mu nikdy nevěnoval, tak s otevřenou hubou vždycky hledím na to, co někteří lidi s prknem dokáží. Navíc mám rád i související merch, trika, značky a v podstatě jsou to taky dva hlavní důvody, díky kterým lepím filmu třetí * v hodnocení. Jinak je tato teenage komedie klasickým shlukem všech možných klišé automaticky náležícím žánru. Překvapila mě snad jen Jennifer Morrisonová v dlouhovlasé, blonďaté úpravě a o herecký výkonem v tom moc nešlo :-) 50% ()

cab

Skateboardova road movie v nudnem kabate. Pozitivem jsou zabery, kdyz se nasi hrdinove predvadi na prknu. Jinak zbytek je katastrofa. Verim, ze pro skalniho fanouska tohoto adrenalinoveho sportu, film mit prinos bude. 15% ()

Greg25

Solidní road-movie komedie, a to i přesto, že nejsem zrovna fanoušek skateboardingu. Ač pravda, asi by bylo lepší to zažít.... 55% ()

Jaroslaf odpad!

Teda viděl sem todle kdysi v originále, a tak hrozný mi to nepřišlo, ale teď v televizi jsem byl téměř v šoku jak příšernej ten film je. Pojednává to sice o čtyřech skejťácích, ale všichni se chovaj jako banda s prominutím buzerantů a jeden je trapnější než druhej. Obzvlášť zrůdnej je Vince Vieluf, nesympatičtějšího a odpornějšího herce jsem snad nikdy neviděl, a vážně proč se chovaj celou dobu jako banda teploušů? Buď se vzájemně osahávaj, olizujou anebo je vidíme spát v těsném objetí na sobě, nebo si aspoň strkat ruku do kalhot. Z Joeyho Kerna coby hyper-playboye mi bylo taky blivno, vypadal spíš jako vymazlenej homosexuální metrosexuál než skejťák. Rád bych dal hvězdičku aspoň za to, že skejt je slušnou součástí mého života a za Jenn Morisson z doktora Housky, a za Toma Greena ve fajn mini-roličce, ale příšernost tohoto snímku je tak velká, že to prostě nejde. čistý odpad. ()

Venous666

Pokud vaše věková hranice je pod 16 a pokud trávíte rádi svůj volný čas někde na štvanici a nebo popř. po rozbití huby na bulovce , tak můžete těmto skejťákům dát šanci. Pokud jste opak tak jako já, tak ani neztrácejte čas a snahu to někde sosnout a raději běžte manželce pomoc při úklidu. Možná zažijete více srandy ()

Tom44zKA

Tyhle pohodové, nenáročné komedie mám rád... nic extra se od toho samozřejmě čekat nedá, ale na zabití odpolední nudy je to ideální. ()

merigieren

Co čekat od člověka, co nepochopil ovládání Tony Hooka pro skater (tak nějak se ta hra menovala), Yamakasi mi připadali záživnější, tady to ježdění docela nudilo, vtipy nic moc (jako vždy by se něco našlo) a jako v každé teen komedii, slečny s dvěmi kulatými přednostmi. ()

Manhattan

Suprová podívaná věnovaná sk8 s komediálním přívlastkem + ženy=*****.Tenhle film je hlavňe o tom splnit si sen a stát se tím nej v branži jo sice nejsou to legendy z dogtownu ale tento film si na tohle vůbec nehraje snaží se pobavit a ukázat že skejtování je prostě pro každýho a ne pro pár vyvolených, tohle movie je hlavňe pro fanoušky ježdění na fošnách a humor je tu prostě navíc . Pokud rádi desky tak se určitě podívejte film je právě pro vás a pokud prknařinu nesnášíte no tak se vůbec na tohle ani nedívejte protože komu tohle nesedne tak prostě tvrdí že je to hloupost.Já miluju sk8 a snb a proto je to pro mně srdcová záležitost . ()