Bývalý člen zvláštních jednotek armády USA Chris Vaughn (Dwayne "The Rock" Johnson) se vrací do rodného města, aby ve svém životě pokračoval tam, kde ho přerušil pro vojenskou kariéru. Kdysi idylické místo nachází drasticky změněné - v ulicích vládnou násilí a drogy. S roztrpčeným, pomstychtivým Chrisem se do města znovu vrací zákon. Na to, aby dal věci znovu do pořádku, potřebuje partu odhodlaných chlapů i svůj tvrdý vojenský výcvik. Jemu samotnému stačí nástroj tak prostý a pádný, jakým je pořádný kus dřeva... (Magic Box)

Cejny

Jednoduchý příběh, místy až stupidní, ale akce to byla poměrně dobře natočená, hlavně bitka v kasinu. ()

Arkanoid

Film, ktorým si The Rock našiel cestu minimálne na slovenské obrazovky. Je ako to drevo, ktoré hlavný hrdina zobral do ruky a všetko demoloval – má tupé, nevybrúsené hrany, nemá žiadne ambície, vie slúžiť len na jednu úlohu, ale pri akcii plní svoj účel. ()

darwin

The Rock a Johnny Knoxville, to je dvojice k pohledání a když se k tomu ještě přidá krásná Britská Kolumbie a šikovný trámek, vznikne solidní zábava na sobotní večer. ()

misstake

Oldskool akční film, který nic nového nepřináší, ale funguje jako jako jakýsi remake nebo retrospektiva akčních béček. Je tam vše, co bylo i v těch původních béčkách, kromě spousty pitomostí, je tam i hodně zmaštěná erotická scéna, připomínající erotické scény z českých filmů před rokem 89, s tím rozdílem, že se dámám alespoň dostane pohledu na vypracované bicepsy... Jinak na odreagování film celkem funguje. ()

rozbris

Příběh podle skutečné události co nemá chybu, snad jen až moc si to filmaři přikreslili, nevím teda jestli by The Rock přežil ve skutečném životě útok na policejní základnu, kde žádna věc neušla kulce z kulometu. ()

Rudinsky

Ako milovník Dwayna Johnsona som si prišiel na svoje. Rýchlovka, ktorú ste nečakali, ale keď už prišla, potešila vás. Ale o takýchto záletoch treba mlčať, a oni vám vyfučia z hlavy. A s pokojným svedomím si potom môžete zapnúť niečo veľkolepé. ()

Wally

Jeden naštvaný The Rock a kus dřeva a lítají třísky. Zase jednou někdo pochopil o čem akční film je...zbytečně ho časově nenatahuje, nehraje si na něco co není a když příjde na věc, tak se zloduši nestačí divit a tak to má být. Dobrej akční film, který hlavně v druhé půlce má spád a baví. ()

figgo jr.

Tahle role Rockovy sedla opravdu skvěle. Když ve filmu vymlátí celé casino jen s jedním trámem v ruce tak mu to opravdu věříte, protože on je opravdu kráčející skála. Navíc jeho partáka ve filmu hraje můj oblíbenec Johnny Knoxville a když už se tihle dva sešli v jednom filmu tak je to jasných 5 hvězd. ()

Herráček

Každý ví, co od podobných filmů čekat... A když hledáte přesně tu bezduchou akci, o které je lepší ani nepřemýšlet, dostanete jí tady požehnaně... ()

hefoo

Tak na tomto filme si veľmi zakladám, je to srdcovka. Povedzme, že to nemá ten najgeniálnejší scénar pretože sa jedná o jednoduchý príbeh s predvídateľným koncom ale po akčnej stránke nemám čo vytknúť. Charizmatický Dwayne Johnson vie ako rozdávať rany a dokáže z obyčajným trámom narobiť taký bordel, pri ktorom nepraská len drevo ale aj kosti :) . K tomu ešte sympaťák Johnny Knoxville a kráska Ashley Scott a vznikne nám z toho príjemný akčný film. ()

iXtr3m3

Perfektný akčňák ako keby zo starej školy s maximálne správňackym Rockom a perfektným záporákom v podobe vtedy ešte slušne namakaného Neala McDonougha. Samozrejme potešila aj riadna kopa menších úloha na čele s Kevinom Durandom, Cobie Smulders, Mikom Dopudom a pod. A nesmiem zabudnúť ani na večného hláškara, ktorý si v podstate podobnú úlohu takmer na vlas zopakoval neskôr aj s nesmrteľným Arniem a to Johnyho "Jackass" Knoxvilla. Skvelé prostredie amerického zapadákova s krásnou prírodou, perfektným malomestom, kasínom atď. Stará dobrá škola s novou krvou, ktorá sa po dlhých rokoch od uvedenia už stala pojmom - Dwayne The Rock Johnson. ()

Loki_Six

"I grew up in this town, people used to walk tall in this town, they wouldn't have traded the mill for a crooked casino and they wouldn't have stood around while drugs were being sold to kids." ()

Theraphosa

Jsem přesvědčen, že scénář, který napíše sám život, slibuje vždy slušnou podívanou. Sice si myslím, že obsadit Dwayna do role vojáka veterána je trochu přehnané (by mě zajímalo, jak by s takovou postavou vydržel běhat po lese s 50 kilovou výstrojí na zádech), ale na druhou stranu, kdo by to chtěl vidět třeba s Van Dammem? Jo, rozhodně je The rock novým větrem do plachet ačním filmům.Chce mu to jen napsat scénář na tělo..Tři hvězdičky i Johny Knoxvillovi. 63% ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“