Hrdiny tohoto příběhu jsou dvě hollywoodské hvězdy Gwen Harrisová a Eddie Thomas. Jejich manželství se sice ocitlo v troskách, ale kvůli udržení popularity je potřeba, aby se společně zúčastnili tiskové konference a předpremiéry nového filmu. Celou akci zprostředkuje Gwenina sestra Kiki, která rozmarné hvězdě dělá asistentku. Jenže dostat rozhádanou dvojici do luxusního hotelu nedaleko Los Angeles a udržet ji tam na uzdě je hodně těžký úkol i pro zkušeného tiskového agenta Lee Phillipse… Gwen Harrisonová a Eddie Thomas jsou nejen obdivovanou hereckou dvojící, ale i vzorným manželským párem až do okamžiku, kdy se Gwen zamiluje do béčkového španělského herce Hectora Gorgonzolase. Eddie se zhroutí, odjede do hor a svěří se do rukou duchovního vůdce. Blíží se premiéra posledního filmu, který ještě jako slavný pár natočili. Jeho režisér Hal Weidmann film šéfovi filmového studia Dave Kingmanovi nepředvede, skrývá ho a dá si jako podmínku, že jako první uvidí film tisk. Kingman pověří šéfa propagace Lee Phillipse, aby na projekci  představil rozkmotřené manžele jako hrdličky. Lee zajistí pro projekci hotel v nevadské poušti a pro novináře nabitý program. Po dlouhých tahanicích se mu podaří přesvědčit Gwen i Eddieho, aby odjeli do nevadského hotelu. Gwen tam jede se svou sestrou a asistentkou Kiki a svěří se jí, že situace využije, aby Eddiemu předala rozvodové papíry. Ale Eddieho Gwen stále přitahuje, takže si ani nevšimne, že je do něj zamilovaná Kiki, kterou Gwen jen využívá… Gwen s Eddiem se dohodnou, že budou před novináři vystupovat jako přátelé, kteří si jsou přese všechno velmi blízcí. Když má Eddie povečeřet s Gwen, ona se omluví a pošle za sebe Kiki... (TV Prima)

villon17

Catherine svou roli namyšlené fifleny zvládla dokonale. Film měl nápad, ale postrádala jsem nějaký vedlejší děj, zápletku, která vyvrcholí v nečekaný konec. Bohužel. Celou dobu jsem mohla pouze doufat. Alespoň jsem se občas zasmála, čemuž nenapomáhaly celkem trapné poznámky Billyho Crystala. ()

mis-ko

Christopher Walken snáď nikdy nesklame, tento film však áno. Ťažko poveda čo som čakal, ale ndočkal som sa. Pár satirických scén a Billy Crystal to neutiahne. ()

ivishka

Ani jsem ne nečekala,že se u tohoto filmu tolik pobavím :-). Je to snímek, který po divákovi nechce nic jiného než aby se bavil a uvolnil se u příjemně odsypajícího děje, který odběhne neznámo kam a už je konec filmu.Více než skvělé výkony Julie,Johna a Catherine-a nejen oni si zaslouží obdiv ale také Billy Crystal jako figurka, která všechno famózně pospojovala dohromady :-). A ten nápad s natáčením herců v zákulisí (a udělat z toho pikantní snímek)není vůbec špatný :-D. Otázka je co by nás v tom filmu pak čekalo. ()

contrastic

herecky docela našlapaná "komedie" u které jsem vydržel půl hodiny. Déle to nešlo, takže nehodnotím, jen se dělím o své dojmy :) ()

Aiax

Příjemní herci (kromě Cusacka, kterého nemusím, ale to je můj problém), výborný scénář, skvělé hlášky a vtípky - velmi pohodová a kultivovaná komedie, u které se budou bavit jak cynici, tak milovníci "rodinné" zábavy, což se zas tak často nevidí. ()

Derek

Mix romantickej komedie a satiry na hollywoodske hviezdy a ich blaznive maniere. Je strasna skoda ze sa film viac nevenuje Billymu Crystalovy (ktory sa podielal i na scenari) a jeho starostiam ako zachranit premieru neexistujuceho filmu. Cusack, Zeta Jones a Roberts sa snazia (hlavne Catherine je ako psycho hviezda sarmantna), ale ich cela dejova linka nie je nijako extra zaujimava ci extra vtipna, tak im vsetkym nakoniec vypali rybnik Christpher Walken ako excentricky reziser. ()

kajas

Tímhle filmem jsem objevila Johna Cusacka. Spolu s Catherine jsou vážně zlatíčka, Julia mě tady jaksi nezajímala. Crystal s Azariou mě dostávali do kolen. "Doufám, že se neposmívá mé výslovnosti." ()

DonPedro

Tohle mohl být hodně dobrý film - kdyby scén které se snaží být vtipné nebylo víc než těch, které vtipné skutečně jsou. ()

Eldrick

Pohled do soukromí hollywodských hvězde v podání hollywoodských hvězd = jedna velká nevtipná bulvární křeč. ()

Had6

Další případ filmu, kdy si autor zřejmě myslí, že velká jména dokáží udělat film skvělým. Omyl vážení. ()

WoWoW

Místy velice vtipné a místy lehce trapné. Skvělé herecké hvězdy i když třeba Julia Roberts zůstala trochu utopená ve stínu dvojce Zeta-Jones a Cusack. Takže můžu konstatovat, že se to v celku povedlo, ale bomba to není. ()

Streeper

Film, který se mi překvapivě vyhnul a to navzdory hvězdnému obsazení. Je škoda, že snímek má pár trapných scének, které jeho kvalitu dost snižují dolů (například scéna se psem?!), jinak by moje hodnocení vypadalo zcela jinak. Velké plus za skvělé obsazení, Catherine zahrála namyšlenou hereckou hvězdu dokonale ale ne nepříjemně. Spojení Johna a Julie bylo skvělé, oba mám strašně moc ráda a skvěle mi k sobě šli. Příběh je dobrý, místy vtipný, ale jak říkám škoda těch trapných scének, které snižují kvalitu. ()

Wormboy

Velmi prijemna romanticka komedia, ktora je naozaj aj trosku romanticka a urcite vtipna:) Ustredne quarteto hercov je skutocne vynikajuce. Crystalov scenar je napadity a vtipny. Sice je to "americky romanticke", da sa na to pozerat a pri tom vsetkom sa slusne zabavat:) ()

carly

toto je dosťdobrý film z úžasnými hereckými výkonmi. najviac sa mi páčili Billy Crystal a Christopher Walken ()

pakobylka

Zlatíčka, která NEJSOU pro každého ... alespoň pokud můžu mluvit sama za sebe. Zpočátku se jeví jako vcelku zábavná jednohubka, která se bez zbytečných ohledů strefuje do superzářivých hvězd Hollywoodu a všeho - a všech, kteří se kolem nich točí. Jenomže zanedlouho zjistíte, že námět se předčasně vyčerpal, aniž by se nějak přehnaně angažoval. Zůstala jen trochu pokleslá a rozpačitá legrace, do které se Julia Roberts nijak zvlášť nehodí a kterou nezachrání ani znavené finále. Nejde o zápletku - ta bývá u romantických komedií víceméně předem daná (alespoň ve většině případů), ale o způsob její prezentace. Takhle by se neměly servírovat ani rozmrazené polotovary v rychlém občerstvení. ()

emo

Čakal som trochu viac. Na to, že to mala byť romantická komédia, tam bolo primálo romantiky, o humore nehovoriac. Herci odvádzajú nevyhnutné minimum, jediný kto vybočuje z radu je Hank Azaria. Raz vidieť stačí. ()

Radiq odpad!

Ach jo, další romanťák z prostředí herců. Už mě to sere tyhle braky. Byl jsem celkem klidnej, dokud se tam neobjevila Julia Roberts. To mi začlo být jasný, že to fakt bude šit. Protože pak už jsem nemohl čekat nic jinýho, než kdy začne Robertsová mít s někým nějakej románek. Kdo mě taky zklamal, byl John Cusack, kterej se nechal ukecat do takovéhle blbosti a Christpher Walken, kterej byl sice nejstylovější, ale poslední dobou hraje v samejch pytlovinách. Kdyby tam nehrála Roberts, tak možná jednu hvězdičku přidám. ()