Hrdiny tohoto příběhu jsou dvě hollywoodské hvězdy Gwen Harrisová a Eddie Thomas. Jejich manželství se sice ocitlo v troskách, ale kvůli udržení popularity je potřeba, aby se společně zúčastnili tiskové konference a předpremiéry nového filmu. Celou akci zprostředkuje Gwenina sestra Kiki, která rozmarné hvězdě dělá asistentku. Jenže dostat rozhádanou dvojici do luxusního hotelu nedaleko Los Angeles a udržet ji tam na uzdě je hodně těžký úkol i pro zkušeného tiskového agenta Lee Phillipse… Gwen Harrisonová a Eddie Thomas jsou nejen obdivovanou hereckou dvojící, ale i vzorným manželským párem až do okamžiku, kdy se Gwen zamiluje do béčkového španělského herce Hectora Gorgonzolase. Eddie se zhroutí, odjede do hor a svěří se do rukou duchovního vůdce. Blíží se premiéra posledního filmu, který ještě jako slavný pár natočili. Jeho režisér Hal Weidmann film šéfovi filmového studia Dave Kingmanovi nepředvede, skrývá ho a dá si jako podmínku, že jako první uvidí film tisk. Kingman pověří šéfa propagace Lee Phillipse, aby na projekci  představil rozkmotřené manžele jako hrdličky. Lee zajistí pro projekci hotel v nevadské poušti a pro novináře nabitý program. Po dlouhých tahanicích se mu podaří přesvědčit Gwen i Eddieho, aby odjeli do nevadského hotelu. Gwen tam jede se svou sestrou a asistentkou Kiki a svěří se jí, že situace využije, aby Eddiemu předala rozvodové papíry. Ale Eddieho Gwen stále přitahuje, takže si ani nevšimne, že je do něj zamilovaná Kiki, kterou Gwen jen využívá… Gwen s Eddiem se dohodnou, že budou před novináři vystupovat jako přátelé, kteří si jsou přese všechno velmi blízcí. Když má Eddie povečeřet s Gwen, ona se omluví a pošle za sebe Kiki... (TV Prima)

zigy

Jsou film, které Vás chytnou za srdce. A pak ty, které ne.....a sem se řadí i tenhle kousek, který se horoucně snaží o zábavu, ale kromě ultravtipné postavy snaživého agenta Crystala mu to moc nejde. Pár dobrých bláznivějších gagů film obsahuje (scény se psem), ale jinak je to romantická limonáda určená zejména pro teenagerky, která je tak mainstreamová, až mě to někdy bolelo. Mám rád romantiku, ale tohle není můj šálek (doporučuji např. Cashback, nebo Žbluňk). Zlatý Crystal. Závěrem lze říct: věčná škoda, protože obecně, když filmaři střílejí do vlastních řad, bývá to většinou "Trhák".... ()

dochvvv

Celkem vydařená komedie s hvězdným obsazením. Film potěší, ale neazujme na tolik, abych ho musel vidět během jednoho ruku víckrát. Alespoň že na ty holky se dobře dívá. ()

Svadbos

Šikovná, aj keď zabudnuteľná komédia. Nie je to sranda k popukaniu, ani nejaký hlbší náhľad, ale ľahký mix komédie a frašky s niekoľkými posmeškami na filmovú publicitu. Billy Crystal film produkoval a spolu s Petrom Tolanom bol autor scenára. ()

elcido

Přijmá komedie, kerá s nadsázkou paroduje chování filmových hvěz. Herecké výkny jsou nadprůměrné a vůbec není poznat kdo je hlavním hrdinou, zda sebestředná herečka, neurotický manžel či hereččina sestra, která už nechce být ve stínu své sestry. A do toho je tu producent a režisér, který každý chce nejlepší film, ale mají jíne cesty jak toho dosáhnout. Ideální film na večery ve dvou. ()

lapatata

Vždycky jsem si o Zetě- Jones myslel, že je ve skutečnosti stejně "milá" jako její zdejší role. Teď už jsem o tom přesvědčený. Každopádně Julia opět udělala z průměrné komedie lehce nadprůměrnou. ()

Mark1983

Tak tohle je takový filmový průměr s romantickokomediálním žánrem,u kterého si vzpomínám,že jsem se usmál u dvou dcén minimálně,ale dnes už tento snímek nevyhledávám. ()

Lynnet

Není to žádná řachačka u které se válíte smíchy ale své vtipné momenty to má a trefuje se do hollywoodských celebrit a jejich zvyků a manýrů celkem slušně. Romantiky je tam opravdu jen špetka a příběh veskrze jednoduchý, ale já mám tenhle film docela ráda nejen pro to že v něm najdu svého oblíbeného Johna Cusacka protože tentokrát je mým favoritem trhlý pološpaněl Hank Azaria. Určitě stojí za vidění více než jednou. ()

gabo1

Nebol to úplne skvelý film, ale na romantickú komédiu to bolo veľmi príjemné, chvíľami aj vtipné. Takže štyri hviezdy a skvelý Hank Azaria. Na tom som sa bavil najviac. ()

Arnien

Dokonalá ukázka toho, jak to ve skutečnosti chodí (nejen) ve filmovém průmyslu! Samá přetvářka, pomluvy, ale všichni dělají, jak se mají rádi. Catherine Zeta-Jones skvěle předvedla hollywoodskou manipulativní hvězdičku s těmi nejotravnějšími manýry a perfektní maskou na veřejnosti. Tohle by měl vidět každý naiva! :) Královsky mě pobavila Julia Roberts s parodováním své sestry Gwen a Hank Azaria svým debilním přízvukem! :D A to závěrečné filmové zúčtování na konci? Prostě úchvatné! :D Sem tam menší klišé, ale jinak super! :) ()

MikelosRo

Producent, agent, 2 hvězdy a do toho její nový přítel a sestra. Sqěle obsazené, sehrané, humorné, prostě za mě 5 hvězd každopádně. ()

Sejkorka

Napoprvé jsem nedal komentář k 3 * Teď ho přidám ke sníženému hodnocení 2*. Je to velmi průměrný film a průměr je 50%. Napoprvé jsem ještě zohlednil výskyt dvou krásek, hrajících sestry, z nichž jedna je na zabití, jaké je to kráva (Gwen - KZJ) a druhá vlastně taky, protože si všechno nechá líbit (Kiki - JR). Z mužských výkonů snad Billy Crystal (spoluautor této srágory) = šéf propagace Lee,  Hlavně je pěkné, jak si rozumí s Gweinným pejskem, který mimo hlavní děj zakousne umyvače oken. ()