Zpověď královny střední školy

Spoveď kráľovnej strednej školy

Komedie / Rodinný / Hudební / Romantický

USA / Německo, 2004, 86 min

• blackrain

Na středoškolskou komedii to mohlo být mnohem lepší, ale do odpadu také nepatří. Tak co s tím? Jsou horší filmy, než je právě tento. Lindsay Lohan už by se nemusela stylizovat do role pubertální holky. Měla by si vybírat rozmanitější role. Talent na to má.(3.10.2008)

Rozpočet $15miliónovTržby USA $29,331,068Tržby Celosvetovo $33,051,296║ tuctová výplachovka /35%/(22.1.2009)

• Torision

Hodně slaboučká,bezduchá a nevtipná komedie.Ta Lindsay je vážně smutná.(23.6.2007)

• Elyssea

Néééééé, prosíííím! Až mě jednou budou mučit, budou mi tohle pouštět pořád dokola. Škoda, že se slibné Lindsay, se tady stala pitvořící Lindsay. Přišlo mi, že Adam Garcia od dob Divokých koček ztloustnul. Nebo na něm prostě bylo něco divnýho. Zpověď královny střední školy je neuvěřitelně slaboduchá záležitost, naprosto nereálná. Mary alias Lola (dementní jméno) je hvězdička která má všechno, co si zamane. Promiňte, ale spratka, který nemá nic lepšího na práci než si vymýšlet jakým způsobem zemřel jeho otec, mi nemůže být líto v rádoby dojemné pasáži, jak mu nikdo nevěří. Eliza Rock je naprosto úděsné představení a z toho snímku jsem málem měla kopřivku. Jestli to měla být parodie na současné teen komedie, tak jsem to nepochopila, jestli ne, tak je to moje naděje, že Lindsay se zbaví své přítelkyně Paris a konečně začne pořádně hrát, co mi zabránilo dát odpad! P.S: Argument, že to potěší nižší ročníky dívek je blbost, protože já jsem ve věku, kdybych tyhlety filmy měla žrát a nějak se to ještě nedostavilo. Asi jsem divná.(3.5.2008)

• Damiel

Trapná komedie, která může uspokojit jen tehdy A) pokud jste byli týden zavřeni v tmavém sklepě, B) pokud vás vzrušuje Lindsay Lohan. První ani druhou podmínku jsem při sledování filmu nesplňoval, tak jsem se nudil a nudil a nudil...(22.12.2006)