Zpověď královny střední školy

Spoveď kráľovnej strednej školy

Komedie / Rodinný / Hudební / Romantický

USA / Německo, 2004, 86 min

• viperblade

Což o to, některé vtípky byly povedené, (zvláště pak scéna na policii patřila k nejlepším v celém filmu), ale dost to shazuje nereálnost všech postav! Holka se rozbrečí, protože nemůže lhát svým rodičům, Lindsay by zase mohla kandidovat na boha, a tak podobně. Lohan by si měla uvědomit, že takovou komedii jako byla Mezi námi děvčaty, už prostě nenatočí.(13.6.2008)

• Torision

Hodně slaboučká,bezduchá a nevtipná komedie.Ta Lindsay je vážně smutná.(23.6.2007)

• dr.Orlok

Film je opravdu,ale opravdu špatný.To co ho tahá z bahna je Lindsay Lohan, ale té hází klacky pod nohy režisérka, scénář s trapnými dialogy,"geniální" fantazie atd.Obávám se,že podoně dopadne i další Lindsain projekt Můj auťák brouk( ten je táááák "roztomilý" jak mrká usmívá se...)(28.5.2005)

• Crawler-D

Jeden z nejhorších filmů s touto tématikou, kterému navíc v závěru chybí patnáct velmi důležitých minut, které by smysluplně dovedly do konce ty zbytečné (ale i podstatné) leitmotivy..(1.7.2009)

• blackrain

Na středoškolskou komedii to mohlo být mnohem lepší, ale do odpadu také nepatří. Tak co s tím? Jsou horší filmy, než je právě tento. Lindsay Lohan už by se nemusela stylizovat do role pubertální holky. Měla by si vybírat rozmanitější role. Talent na to má.(3.10.2008)