Zpověď královny střední školy

Spoveď kráľovnej strednej školy

Komedie / Rodinný / Hudební / Romantický

USA / Německo, 2004, 86 min

• Revanx

Skúste sa tomuto filmu vyhnúť. Je to strašná nuda. Tá jedna hviezdička je za morálny odkaz filmu – piť a klamať sa nemá.(16.3.2006)

• Fallen_One

Takového amerického patosu dohromady je moc i pro otrlého diváka. Ale teenky budou skákat nadšením a hrát si na Lindsay Lohan a Megan Fox. Už vidim ty blogísky zvěčňující tenhle patetický patok jako nejlepší film všech dob. Už vidím ty komenty na lide.cz, v kolonce nejoblíbenější kniha: kNíŽky? fUj, bLé. Já PřEcE nEČtU...a Zpověď královny střední školy je nejlepší filmísek! Hm...nasrat.(26.6.2009)

• ancientone

hyperpičovina(21.1.2013)

• Crawler-D

Jeden z nejhorších filmů s touto tématikou, kterému navíc v závěru chybí patnáct velmi důležitých minut, které by smysluplně dovedly do konce ty zbytečné (ale i podstatné) leitmotivy..(1.7.2009)

• viperblade

Což o to, některé vtípky byly povedené, (zvláště pak scéna na policii patřila k nejlepším v celém filmu), ale dost to shazuje nereálnost všech postav! Holka se rozbrečí, protože nemůže lhát svým rodičům, Lindsay by zase mohla kandidovat na boha, a tak podobně. Lohan by si měla uvědomit, že takovou komedii jako byla Mezi námi děvčaty, už prostě nenatočí.(13.6.2008)