Zpověď královny střední školy

Bekenntnisse einer Highschool Diva

Spoveď kráľovnej strednej školy

Komedie / Rodinný / Hudební / Romantický

USA / Německo, 2004, 86 min

Pubertální filmek na nedělní odpoledne, který ovšem i přes nízké hodnocení tak špatný není. Dějově docela fajn poskládané a na dvojici Lohan - Fox se rozhodně koukat dá. 50%(2.12.2011)

• Fanucci

Nevtipný, trapný pokus o teenagerskou komedii. Ani jsem neměl sílu to dokoukat do konce.(10.12.2005)

• LiVentura

No tak tohle snad nemůže nikdo myslet sebevážněji, urážlivé, nafintěné, hloupé, americké, vše negativní z tvorby Hollywoodu současnosti se zde nahromadilo a drogová královna v čele bezhlavé legie dam, to jen potvrzuje, pryč s tím. Tfuj.(27.6.2009)

• Aluska88

Aneb jak Lindsay navrátila své nejoblíbenější rockové hvězdě sílu žít, která se zároveň rozhodla podstoupit (zase) odvykací léčení proto, že mu Lindsay řekla, že je opilý a nemůže se s ním v tomto stavu bavit o poezii. Snad jediné, co upoutalo mou největší pozornost, byly krásky Megan Fox a za ní Lindsay Lohan. Jinak o scénáři, dialozích a celkovém (americko-povrchním) provedení škoda mluvit.(14.6.2008)

• juta

Je to už pár let, co jsem tohle viděl a myslel jsem si, že to byla lepší jízda, než kterou jsem viděl teď. Docela nic neříkající snímek, který by dokázal párkrát člověka unudit.(7.6.2015)