Nargaroth

Tak tento film jsem viděl poprvé když mi bylo již nevím kolik. Ovšem, na tento film se vždy rád podívám. Perfektní scénář, úchvatná atmosféra a navíc role geniálního Willema Dafoa a dalších. Prostě plný počet hvězd. ()

Theunik

Film hrající se na gansterku , příběh plochy, snaha o ospravedlní vraždy pokud je to pro "dobro společnosti". Herci dobří. Původně jsem myslel že to bude čistě bezduché dílo americké akční produkce, ale na štěstí tomu daly o trochu více, děkujeme Canado. Film nenadchné ale alespoň neurazi, na oddech to stačí. Pro přiznivce komixu +1 hvězda navíc . ()

feszani.cz

Nechápu proč pokaždý, když se objeví takovejhle film, začne okamžitě každej ustříkávat z tarantýnovský poetiky. Hlavní myšlenka tohohle filmu je totiž trochu jinde, než s jakym smyslem točí filmy Tarantino. Taky nechápu kde jste přišli na to, že tenhle film je inspirovanej komixem, nebo kde nějakej chytrolín přišel na to že je tohle první filosofickej akční film.. Bláboly. Už vůbec nepobírám jakej chytrák může napsat, že tohle je akční, krimi, drama, thriller.. Blábol.. úchylná, vražedná komedie jejíš smysl je asi tenhle. Půjdeme a pozabíjíme všechny zatracený mafiány a až se nebude dát dejchat v tomhle městě, pojedeme jinam.. Hlavně proto se mi film tolik líbíl. Will Dafoe tady není, jak píše nějakej mudrc, třešničkou na dortu, ale přímo tím dortem.. Za třešínku bych tady považoval spíš Rona Jeremyho. ()

Maryo

„Kde je moje kočka? Zabil jsem ji ty zfetovaná děvko. Cítil jsem, že to zlepší náš vztah.“ Dva bratři se rozhodnou udělat svět hezčím místem tím, že zmastí pár docela špatných ruských a italských kluků. To už jsme tu ale párkrát měli, na druhou stranu je to vtipný a výborné jsou narážky na podobné filmy, čímž si film nakonec dělá srandu sám ze sebe, ale jinak tuctovka. Jednoduchý a předvídatelný děj. V tomto žánru u mě vede Guy Ritchie, ten je king, na kterého nemá ani Carl Gott. „Jmenuj jednu věc, na kterou potřebuješ zasraný lano. - Nikdy nevíš na, co ho potřebuješ, ale použiješ ho. - Sakra, tohle není film.“ ()

QuietRioT

Výborný nápad, ktorý sa po scenáristickej stránky mohol dotiahnuť dôkladnejšie. Na 5* mi tam chýba hĺbka prepracovania bratov McMansovcov. Najviac film zaujme myšlienkou, zvyšok sa už len ťahá za tým. ()

insky

Mám rád filmy typu Pokrvní Bratia. Naviac Wiliam Dafoe nesklamal a vo filme exceluje, aj keď miestami sa tam riadne predvádza, ale v tomto filme mi to vôbec nevadí. Dvaja bratia sa aj s jedným týpkom rozhodnú riešiť resp. odstrániť zlých ľudí po svojom. Vyberajú si hlavne mafiánov, príp. na kom sa dohodnú, že pácha zlo a nespráva sa čestne. Po tom, čo sa policajt Dafoe stotožní s bratmi, ktorí zobrali spravodlivosť do vlastných rúk, to už má rýchly spád a pomerne prezieravý záver. Za mňa 79%. ()

TonySoprano odpad!

pomoc, to co bolo? bradaty rocco, a la taliansky mafian a dvaja irski katolici, co s modlitbou na perach vyvrazdia nahodnym omylom zo stropu miestnost plnu najvyssich ruskych mafianov? do toho pustia z basy ich tatka, aby jakoze ked ich ma zabit zistil podla tej istej modlitby, ze je ich tatko? a cely cas tam pobehuje buzerantsky FBI agent? bez pointy, s absurdnimy, ani nie vtipnimy, ani akcnymi, proste trapnymi zapletkami. kazdych 5 minut to bolo len horsie, az na konci som zaplakal nad stratenymi 104 minutami svojho zivota.. ()

jirzy

Tak tenhle film mě úplně minul, splácanina na entou u které se mi podařilo celkem tvrdě usnout. Pár vcelku zábavných scén na 104 minut filmu prostě nestačí - stejně jako jeden jediný opravdupanherec. ()

Corek

Ten závěr je takovej ušitej horkou jehlou a nedostačující tomu co se za celou dobu odehrálo. Taky postava zabijáka měla obrovský potenciál, jež se vůbec neprojevil. Dalo by se říct, že je to za tři a půl. ()

JerryPilsen

No dobře.Ale v podstatě ptákovina.Neustálé vracení děje je trapné,stejně jako přehrávající Dafoe.Plno zbytečných scén,které děj nijak neposouvají. ()

Dendas

Úžasný scénář, briliantní herecké obsazení. Film překonal mé představy i když neholduju tomuto žánru. Vzrušující efekty, napínavé akce..především modlení před zastřelením zloducha. Perfektní !!! ()

J4Y4G3

...aneb Jak Bohu nevadí potoky krve. Smíšené pocity, hlavně z toho, že zabíjení šlo, jde a očividně v každém případě půjde nějak ospravedlnit. Otázka vyššího poslání nebo úkolu je dost patrná i nyní a myslím, že takové téma je a bude pro naši společnost, ve které rostou obavy o bezpečnost, stále aktuální. Trochu z toho běhá mráz po zádech, jak věrohodně to Duffy nalíčil. Skvěle natočené, skvělý humor který nemá pobavit. Střílečka jako žádná jiná... ()

stanjel

chce sa to tváriť ako gangsterka, ale je to také nejaké najivné. prítomnosť Dafoea a jeho premena vyrušuje.. podla mňa to na viac ako na 3,5 hviezdy nemá ()

Sadova302b50

Velmi dobré! Byla jsou odrazována, že je to chabá imitace Tarantinova stylu - s tím nesouhlasím. Jasně, není to jízda od A do Z a místy nastupuje mohutný scenáristický šroubovák, ale W. Dafoe mě uzemnil. Navíc několik scén je naprosto parádních. 78% ()

erceee

super film o dvoch veriacich bratoch ktorý sa snažia zlepšiť svet tým že chcú pozabíjať všetkých zlých chlapov. Príijemné prekvapenie premňa. ()

Miso1985

Tomuto filmu niet príliš čo vytknúť.Televízny look tomu podľa mňa vôbec nevadil.Akcia,príbeh,rôzne situácie,štipka humoru.Herci výborní.Nie len bratia ale v podstate všetci hlavní či vedlajší "hrdinovia" prispeli svojou troškou k výsledku.A samozrejme na "drobnú" naivitu sa vykašlite.Je to proste cool film akých sa vážne mnoho netočí.Navyše (vďakabohu) neobsahuje žiadne megalomanské či predigitalizované scény.Pre mňa super film. ()

evita_

Tak toto je neskutočne zabité....Vo všeobecnosti nie som asi veľký fanúšik komédií ale toto bola jednoducho šupa. Neskutočné hlášky, neskutoční týpkovia, proste masaker. Scéna s mačkou bude zrejme nezabudnuteľná a rovnako aj Willem Dafoe. Za mňa jednoznačne áno. ()

1308boddah

Ze začátku to vypadalo na zajímavý film, ale posléze se z toho stala obvyklá americká propaganda náboženství a tak nějak už to bylo pořád dokola a trochu o ničem a začala jsem se nudit, i přes ?snahu napodobit Tarantina? (bez typického mega množství krve a ostatních nechutností). Jednoho z hlavních herců mám docela ráda a na druhého se mi pěkně kouká, ale z nudy to pro mě film stejně nevytáhlo... Tři hvězdy za kameru, hudbu a fajnové herce. Za scénář prakticky odpad. Prostě, další díl si nepustím. ()