Slimáci

Slizká smrt se plazí k nic netušícím obětem. V nenápadném americkém maloměstě se začínají množit případy záhadných úmrtí. Policie i lékaři jsou bezradní a jediný, kdo tuší hrozivou pravdu, je hygienik Mike Brady. Jenže jeho teorie o masožravých slimácích je úřady ignorována. Až do doby, kdy se ukáže, že mladík má pravdu a že za desítky brutálně zavražděných obyvatel města opravdu mohou zdánlivě neškodní černí slimáci. Ulice i domy jsou takřka přeplněné slizkými posly smrti a zdá se, že na záchranu nevinných je již příliš pozdě. (Řitka video)

Teardown

stará pecka plná slizu a krve, kde zmutovaní slimejši, se zuby ostrými jako břitva, napadli jedno malé městečko. Ujetý, ale pořád skvěle zábavný:) ()

Iva8bitova

Rozhodně mnohem slabší než původní kniha Shauna Hutsona. Kdyby tak podle Hutsonových přímočarých excesivně brutálních románů vzniklo více snímků. ()

Gastovski

Při sledování jsem se vrátil do dětských let, kdy jsme to sledovali s kámošema ještě v monotónním dabingu. To byly časy. Dnes už Slimáci vyzní docela směšně, ale s trochou nostalgie v srdci se s nimi dá příjemně zamáznout nudné odpoledne. 3,5* ()

Kolyas

Jeden z mnoha opusů na téma "vzbouřená příroda", který ale oproti ostatním zástupcům svého žánru vyniká množstvím zábavně dementních dialogů. Speciálně ve formě suchého simultánního dabingu Pavla Nového a (nemýlím-li se) Marie Tomsové je to pro fajnšmekry zábava jako víno. ()

Pingu

Pro mně nezapomenutelná klasika ..... Mimochodem :) Kdyby chtěl náhodou někdo držet třídenní dietu, vřele doporučuji tenhle příběh v knižní podobě ! ()

kondor77

Neotřelý nápad udělat z nahých plžů krvelačné bestie mě nutí udělit plný počet. Škoda, že se dnes už takové filmy netočí, filmy bez ambicí, filmy které nemusí reflektovat různé -ismy. Zlatá osmdesátá léta. ()

Allan odpad!

Blízký příbuzný DOUPĚTE BÍLÉHO ČERVA, jen o maličko debilnější. Můj kamarád to okomentoval slovy: "Hudba, obraz i zápletky jako z Nemocince na kraji města." Zlatá Nemocince. Odporný film (myslím provedením i obsahovou stránkou; efekty byly vskutku z doby kamenné), který ještě podtrhl simultánní VHS dabing Pavla Nového. Opravdu skvělý kus pro labužníky! ()

Armin82

Všechny tyhle ,,horrory´´ s tématikou nějakýho zmutovanýho živočicha(aligátor,piraňa,chřestýši,pavouci,žraloci) mají jednu věc společnou--->neskutečně předvídatelný a klišovitý děj! Někde začínají umírat lidi,někdo na to přijde,začně se v tom vrtat,zjistí,že za to může nějaký toxický odpad nebo mutace,všichni kolem ho mají za blázna, než umře dalších pár lidí a pak to teprve začnou řešit...příběh starý,jako lidstvo samo!Herecké výkony v podobných filmech roli nehrajou,jde v první řadě o to,aby to bylo řádně odporný,bylo všude hodně krve a aby vám nechutnal oběd--->70% ()

MindTuber

Velmi průměrný horor se slimáky v hlavní roli. Ostatně byla to doba let osmdesátých a devadesátých kdy se s horory, ve kterém účinkují rozliční zástupci zvířecí říše, roztrhl pytel (Piraňa, Červi, Čelisti, Aligátor ...). Slimáci nepřinášejí krom slimáků nic nového pod krvavým sluncem. Nicméně přesto mají pár scén hodných zapamatování, například zahradnickou rukavici nebo mojí oblíbenou postelovou klouzačku. Uplazená trojka. ()

Dinsberg

Hororové béčko, které se nehraje na oscarové ambice. Poprvé jsem to viděl, když mi bylo asi šest a hodně scén člověku utkví. Doporučuju zásadně až po obědě. ()

Furry_Sheep

Tři objektivní hvězdičky, čtvrtá nostalgická. Kdo vyrostl na dabovaných béčkových VHSkových filmech snad ani nemůže hodnotit jinak. ()

ozzman111

Prekvapivo vtipný brak, ktorý mieri strmo nahor a dotýka sa statusu kultovosti a nesmrteľnosti. Pravý koniec 80-tych rokov. ()

HEED

No to byla ale blbost s otřesnými hereckými výkony. Sám se divím že jsem to vůbec shlédnul celé. Z filmu piraňa nebo snad aligátor šel mnohem větší respekt. Tohle byla vážně slabota. ()

bobin

Žádné krysy , ani pavouci a včely, nýbrž slimáci zahradní . Ale trochu to hororové je . Děj je však prostoduchý s očekávanou zápletkou. Celkově je to hnusně oslzlá slizárna . Ale za tu nechutnost zaslouží jednu hvězdičku . Je to sice blbost ,ale pro jistotu byste u toho neměli večeřet . ()