poster

Fotr je lotr

 • USA

  Meet the Parents

 • Slovensko

  Foter je lotor

 • Slovensko

  Protivný svokor

 • Slovensko

  Svokor je lotor

Komedie / Romantický

USA, 2000, 104 min

Režie:

Jay Roach

Scénář:

Jim Herzfeld, John Hamburg, Mary Ruth Clarke (původní scénář), Greg Glienna (původní scénář)

Kamera:

Peter James

Hudba:

Randy Newman

Scénografie:

Rusty Smith

Kostýmy:

Daniel Orlandi
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marigold
  ***

  Celkem příjemná oddychovka o těžkém seznamování mládence s poněkud svéraznou rodinou své nastávající. Popravdě, takové tele jako Gaylord Jebal to snad ani lehké mít nemůže... obzvlášť, když má proti sobě tak náročné stvoření, jakým je otec a agent CIA v jedné osobě. Pár slušných (byť nikterak závratně inteligentních) gagů poněkud zabíjí typický afekt a "láskyplný" patos. A nad typickým afektem a patosem vítězí slušný komik Stiller a opravdu velkoformátový otec-neruda Robert DeNiro. Žádné ohrožení bránice, ale konec konců ani vkusu...(12.9.2004)

 • Matty
  ****

  Mám rád komedie s Benem Stillerem. A nestydím se za to. Fotr je lotr sice nepatří k těm nejvtipnějším, ale rozhodně je jednou z těch normálnějších. Většina fórů je založena na neuvěřitelném smolařství hlavního hrdiny. Prostě takové Kopyto nového tisíciletí. Stiller se na rozdíl od Richarda nechová jako absolutní kretén, tudíž jsem neměl chuť ho zabít. Navíc mu zdatně sekunduje převážně nevážný Robert De Niro a v menší roličce i skvělý Owen Wilson. 75% Zajímavé komentáře: Oskar, salahadin(17.8.2005)

 • gouryella
  ***

  Nadprumerna komedie, ktera vytezila maximum predevsim z drive zcela nemyslitelneho komedialniho projevu De Nira.(31.7.2002)

 • Boss321
  ****

  Výborná komedie, při které jsem se výborně zasmál. Předvším De Nera jsem si neuměl moc dobře v komedii představit, ale dnes vím, že opět nezklamal. Jako otec rodiny a bývalý agent nemá chybu, stejně jako Ben Stiler v roli nastávajícího zetě. Jsem poněkud překvapen poměrně malým hodnocením, protože by si snímek zasloužil být v "červené" barvě :)......(25.9.2007)

 • Skejpr
  **

  Slabé, roztahané a především NEVTIPNÉ!!!(31.10.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace