poster

Fotr je lotr

 • USA

  Meet the Parents

 • Slovensko

  Foter je lotor

 • Slovensko

  Protivný svokor

 • Slovensko

  Svokor je lotor

Komedie / Romantický

USA, 2000, 104 min

Režie:

Jay Roach

Scénář:

Jim Herzfeld, John Hamburg, Mary Ruth Clarke (původní scénář), Greg Glienna (původní scénář)

Kamera:

Peter James

Hudba:

Randy Newman

Producenti:

Robert De Niro, Jay Roach

Kostýmy:

Daniel Orlandi
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Madison
  ****

  Tento film je dokonalou ukážkou toho, že starec Robert DeNiro nemusí svoje nadanie predvádzať iba v úlohách gangsterských lotrov, ale taktiež mu vynikajúco sekne aj obyčajná oddychovka s veľmi podarenými hláškami okorenených iróniou presne tak, ako to mám najradšej. Scéna s rozbitou urnou pri večeri nemá obdoby. A ten De Nirov roztrpčený cool pohľad! :-)(8.10.2008)

 • sepp
  ***

  De Niro je buh - komedialni role mu sedla jako jakakoliv jina. Ben Stiller neni take z zahozeni, ale scenar dosti pokulhava, slo z toho vytezit daleko vic.(7.9.2003)

 • RHK
  ***

  Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. Nejsem zrovna fanoušek Bena Stillera, ale napodruhé se mi film už dost líbil, i vzhledem k skvělému fotříkovi De Nirovi. Ovšem druhý díl (tj. Jeho fotr, to je lotr!) je výjimečně ještě o dost lepší komedie než tato jednička. Trailer: http://www.csfd.cz/film/11981-fotr-je-lotr/videa/(21.2.2009)

 • Djkoma
  ***

  Obrovský potenciál bohužel nebyl využit v plné míře. Film nezachrání ani pár skvělých vtípků. Ben se snaží a Robert by měl dostat nějakou pořádnou hlášku. Hlavní problém však je v tom, že scénář využívá herce jen částečně a na druhé třetí podívání nenajdete v komedii nic navíc... Sympatické vtípky a pohledy prostě nefungují donekonečna. Snad bude dvojka o něco lepší.(16.6.2004)

 • novoten
  **

  Námět je i vzhledem k hercům přímo milionový, ale po pár vtípcích na bývalé zaměstnání přijdou nudné vsuvky s příbuznými a známými. Když se pak celý příběh změní na pouhé "svedeme na Fockera všechno", došlo mi, jak moc je celý tenhle pokus o komedii mimo. A pár hlášek o odsávačkách to bohužel nezachrání.(28.1.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace