Fotr je lotr

Svokor je lotor

Komedie / Romantický

USA, 2000, 104 min

Jay Roach

Jim Herzfeld, John Hamburg, Mary Ruth Clarke (původní scénář), Greg Glienna (původní scénář)

Peter James

Randy Newman

Robert De Niro, Jay Roach

Kostýmy:

Daniel Orlandi
  • Skejpr

Slabé, roztahané a především NEVTIPNÉ!!!(31.10.2007)

Nečekala jsem to, ale docela jsem se pobavila, což je důkaz, že člověk nemá nad americkými komediemi ohrnovat nos předem. Jakkoli to žádný zázrak opravdu není, De Niro je v pro něj nezvyklé roli tak přesvědčivý, že je člověk rád, že představování se partnerově rodině má už nějaký ten pátek za sebou.(1.7.2007)

Ben Stiller se na tyhle komedie skvele hodi, bez nej by to asi nemelo takovou stavu a nebyl by to tak dobrej film(30.1.2005)

„I will be watching you!“ aneb Gaylord Focker lámán v Byrnesovic kole důvěry. Po třetím zhlédnutí musím bohužel konstatovat, že jsou přes koleno lámány i některé humorné situace.(30.9.2008)

Celkem příjemná oddychovka o těžkém seznamování mládence s poněkud svéraznou rodinou své nastávající. Popravdě, takové tele jako Gaylord Jebal to snad ani lehké mít nemůže... obzvlášť, když má proti sobě tak náročné stvoření, jakým je otec a agent CIA v jedné osobě. Pár slušných (byť nikterak závratně inteligentních) gagů poněkud zabíjí typický afekt a "láskyplný" patos. A nad typickým afektem a patosem vítězí slušný komik Stiller a opravdu velkoformátový otec-neruda Robert DeNiro. Žádné ohrožení bránice, ale konec konců ani vkusu...(12.9.2004)