Když je armádní tým ODA přepaden, jejich jedinou nadějí je letecký JTAC (Liam Hemsworth) a pilot dronu (Russell Crowe), kteří je provedou brutální 48hodinovou bitvou o přežití. (Tomas.C.1509)

JimDeNiro

Fajn akční výplach s dnes již pouze sedícím prasátkem Crowem a mladším Thorovým bratrem Liamem. Petr Jákl je prostě svůj, a chce si převážně produkovat tyhle drsné chlapské snímky. A proč ne. Jako jednohubka je to poměrně dobře stravitelný film, když teda nebudete řešit logické lapsy ve scénáři a klasické klišé. Eubank točit docela umí, je vidět slušný rozpočet a telefonní dialogy mezi Crowem a Hemsworthem jsou fajn. Já jsem byl vcelku příjemně překvapen. Crowe jako operátor, který pracuje s drony a odstřeluje nepřátele a Liam jako voják v pekle džungle. Jo, tohle bylo fajn... ()

Mamlas

Nezvyklý vojenský film. Není to tak debilní jako to obvykle bývá. Není to sice super, ani skvělé, ale dobré ano. Takové aspoň z části uvěřitelné, taktické, přiměřeně civilní. Protože amíci jsou boží, tak je tam pár volovin, ale jinak po delší době dobrý film tohoto typu. ➡️ 54% ()

Pitryx

Chvílemi to bylo dokonce věrohodné a kdyby to nakonec nepřeháněli, tak by se tomu i dalo věřit. Na konci mne iritovalo neustálé přeskakování na Reapera, to si mohli odpustit. I když to mělo určitý účel. Akce byly kvalitní, herci rovněž, takže kromě scén kdy si voják chodí pralesem a v klidu nahlas diskutuje s Reaperem jsem se nenudil. Nadprůměr.    70 %  ()

Solverino

Jedna hvězda za trochu bojování, ale je to fakt bída. Russell to fakt nezachrání, už je skoro k smíchu a jeho hrané "emoce" mu fakt nikdo nevěří. Zajímavě se to jmenuje, jen si nejsem jistej kdo je tady ten špatnej a kdo si hraje na to, že může rozhodovat o tom kdo je ten špatnej a může si dělat kde chce a co chce. Celkově nudná kokotina a opět velká nálož patosu. Blééé. ()

Pete

Tak to vypadá, že i mladší brácha z posilovny chtěl mít svou Extrakci, ale tato je viditelně lacinější, a celkově o něco horší. Kdo však má rád střílení, shazování bomb, a trochu toho mučeníčka, měl by si také tady přijít na své. Z toho bahna blbosti a klišé film pozvedává o hvězdu vždy frajer Crowe, kterého je zajímavé sledovat i jak nakupuje v sámošce tofu. Akorát škoda, že nezhubne, aby mohl dostávat zase lepší role, a aby nám ještě dlouho vydržel. ()

Cermicek

Hele nakonec to neni tak špatný. Teda takhle, první půlka je překvapivě i celkem zábavná a docela i odsejpá a pár kamerovejch střihů se taky povedlo. Takovej velice průměrnej oddechovej "man hunt". Pak se to, jak už to tak bejvá, začne postupně stáčet do hlubin asijskejch jeskyněk..!Jasný, napalm přežijem, páč jsme si zrovna v době exploze dopřávali jacuzzi u rákosníků v airBnB..Nejvíc komickej je pak Gladiátorův valivej efekt "úprk" odvolání final striku v poslední se-kundě zakončenej špičkovým AI digital efektem stíhačky (to jako fakt? Nebo už v závěru došly prachy?) - to je génium! Mno nic half akčňáček + half parodie = half scale 2.5 se zaokrouhlenim nahoru. ()

j.sorensen

nebylo to zas až tak bad, jak se zprvu zdálo a nebylo toho málo 3,5* a hodně mi to připomnělo Tripple Frontier, který je lepší ()

Facerr

Super obsazení, plynulý vývoj, sice očekávaný zvraty, ale jo - tohle bylo dobrý. Minimálně za to, že jsem si chvilkama připadal jako při Call of duty si to ty čtyři hvězdy zaslouží. ()

xxmurphyxx

Typ filmu, aký už každý z nás videl minimálne sto krát, no napriek tomu nenudil ani nenasieral. Môže za to hlavne dobre zvládnutá akcia a casting. ()

smarkus

Mám rád akčné filmy podobné tomuto. Kedysi sa takéto snímky točili často, vtedy by to bol priemer. Vzhľadom na to aké kkciny sa natáčajú dnes, je to solídny nadpriemer. Russell je extrémne vyžratý tak jeho postava len sedí na riti. Každopádne mladší Hemsworth si išiel čistú akciu survival mode. Akčná jednohubka ktorá určite nerobí hanbu tomuto žánru. 4* ()

KLFPIM

A: Mám nedostatek střeliva / průjem a mokrý maskáče / B: Zajdu si koupit tři piva / popcorn a čtyři hambáče / A: Signál mi kurva každou chvíli mizí / kolem jsou všude nepřátelé s noktovizí / B: Problémy cizí jsou mi teďka cizí / kouknu se v klidu na basketbal v televizi / A: Vyser si voko, nádivo / B: Dojdu si ještě pro pivo… ()

Kushina

Vcelku dost nadprůměrná vojenská thrillerovka, které ale stejně ne 4* něco chybělo. Příběh byl pořád v takovém podobném duchu, téměř negradoval, ale o to víc si pořád držel tu skvělou akční linii a ucházející napětí. Konec skončil vcelku dobře, i když pár vojáků zařvalo, co už bohužel tak bývá, v realitě především. 70% ()

Ace.A.T.L.

Mě se to líbilo. Pokud je film dobře natočenej, nepotřebuje bejt mega trhákem a dokáže zaujmout. A to je příklad tohohle kousku. Je to akční, je to rychlý a je to fajn. Za mě 4* a DOPORUČUJU ()

Feferonka1

Mám ted 5 hvezdové období,tak proč je nedat i v tomto případě. Má rad tento druh filmů,kdyz se povedou. A za me se fakt povedl. Skvělá kamera i zvuk. Způsob vyprávění mi sednul.Russell Crowe film příjemně zjemňuje. Určitě doporučuji a zařazuji za filmy Lone Survivor a Act of Valor. ()

Heywood

Svižný vojenský film o magorech, co riskují životy za gáži a tvrdí, že to dělají pro sou zemi. No, brzy tihle týpci buď dojdou, nebo se jim ty gáže budou muset zvednout. Film má slušnou kritiku vojenské blbosti (plukovník a jeho sledovači TV), a ukazuje, že terorismus je hrozba a to smrtelná komukoliv. Vybraná lokace působila věrohodně, technické kousky také, hlavní hrdina ušel, Crowe je čím dál příšernější a konec filmu byl nezvládnutý. Akce tohoto typu nejsou každý den a jsou sledovány, takže tak "lhostejně" by to v závěru v reálu nemohlo vyznít. Za to hvězda fakt dolů, navíc nám tu chybělo, že když se to vše neodpálilo (proč tedy 3 plánované údery?) kde byli zbylí lumpové a jak se hrdinové dostali do vrtulníku? V konci zřejmě jak scénáristovvi tak režii došel dech. Hvězda dolů. Tak skončím na třech a 60%. ()

TOPmoovie

tieto filmy mame radi. a vsetky zacinaju tak dobre.  ale garantUjem vam,ze zaverecnu rec crowa nevydrzIte a vypnete to ako ja.    p.s.NATO niesu retardi ako rusi. NATO v tom nema bordel. ()