Teletubbies

• Velká Británie Teletubbies

DruidKarel

Tynky Winky, Dypsy, Lálá, Pó.... Teletabís, teletabís.. ÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!. Tohle je podle mě jedna z největších vymejváren, co může bejt, ale na ty děti to fakt působí. Zaplať pánbůh, že si ty pošahaný barevný plyšáci hladí jenom bříška, že si třeba nehaldí koule nebo kačenu. Je to zvěrstvo, ale asi tomu dám 3*... ()

Flynn odpad!

Ještě že to nebylo když jsem byl malý, když si představím že by mě maminka položila před televizi at se díky tomu naučím mluvit tak bych se asi raději v nestřeženém okamžiku udusil chrastítkem. Maras, nechápu kterého vypatlance to napadlo natočit. ()

darm

Nechápu jak je to natočené, že to na ty děti i přes svojí bezbřehou stupiditu tak působí.. Pokud jsem v řádně odlehčené náladě a koukáme na Teletubbies třeba v deseti lidech, tak se nad to dokáže člověk v pohodě povznést a něco do sebe to zcela jistě má, ale koukat na to sám se synovcem.. To je potom síla.. Pro dospělejšího člověka, který na Teletubbies kouká střízlivým okem je to jen neuvěřitelně dementní nepochopitelná zábava.. Ale pro děti je to asi zábava opravdová, i když z mé strany pořád nepochopená.. Ale právě proto, že na generaci pro kterou je to určené to tak působí, nemůžu Teletubbies vrhnout do vod odpadových.. ()

MarekT odpad!

Na tento seriál jsem jaksi pozapomněl. Tož, máme před sebou další příklad toho, že úroveň pořadů pro děti dost klesla. Toto bych žádnému svému plodu nepustil ani omylem a vytáhl bych radši ze své zásoby VHS a DVD nějaké Disneyovky či Looney Tunes. To je a bude vzor kvalitní dětské tvorby. Ne toto či Pokémoni, kteří postrádají normální děj. Takže, aby mi z toho všeho rozčílení nad upadající kulturou nepraskla cévka, ukončím tento komentář bleskově tím, že mi stačilo vidět útržky na Nově a BBC, abych mohl udělit odpad. Walt Disney, William Hanna, Joseph Barbera a další se obrací v hrobě. ()

Matrinx

I takový typ "hmmm" seriálů se někdy může hodit. Když už máte v krvi trošku alkoholu a díváte se na to s kámošema, můžete se slušně pobavit :D Jedna hvězda za to, jak jsme se díky ním pobavili... ()

chlupatec odpad!

Jěště že nemám děti....nemohl bych žít s představou, že si mí potomci dělají vzory z týhle party infantilních homoušů. Gratuluji pánové, podařilo se vam vytvořit nejblitkóznější fenomén nejmladší generace, na který nemá ani věhlasný Bořek Stavitel. Jak to proboha mohli pustit do vysílání.... ()

Šimpy odpad!

Konečně něco, čemu můžu dát odpad s čistým svědomím.:-) V dětství u mě vedly postavy Jú a Hele a i jejich dialogy byly na intelektuálně mnohem vyšší úrovni, než tahle infantilita, která může dopadnou na děti pouze jako likvidace jejich vývoje. ()

Sharlay odpad!

Jednoduchost z tohohle přímo čiší. Čtyři bytosti si řeknou, že si půjdou hrát s míčkem, tak vylezou před ten bunkr, hází si s míčkem, párkrát jim uletí do píče a pak se vrátí. Konec. Ohromná stupidita ohrožující správný vývoj dětského jedince. ()

MJMilan odpad!

Omg .... můžou nám říkat, že je to určeno pro děti do tří let, ale vyrostl jsem na želvách ninja, které mluvily celkem dobře po česky, tak nevím, proč by se mělo dnešní dítě dívat na takovou capinu. .....kolega mandes názor 10/10 ;-) ()

Twil

Teletubbies rozhodne neni "serial", u ktereho bych sledoval kazdy dil. Popravde receno si nejsem jisty, jestli jsem vubec nejaky dil videl cely. Musim to ale hodnotit tak, jak se na to divaji opravdu male deti. Protoze jim se to libi. Je to barevne, snazi se to vypadat hezky. A ti nejmensi se u toho muzou i neco naucit. 60% ()

daEmoNickY odpad!

Americke Ponozky (tm) jsou lepsi. Kuratka(tm) jsou lepsi. Magion(tm) je lepsi. Vega(tm) je lepsi. Hodne Jinejch Veci(tm) je lepsi. Ucit Se S Deckama(tm) sam je otravne a pritom Vubec To Nejlepsi(tm). .............. Blabla. Gugu. Radek99. Co to percepce? Holo. Holofras. Ti. Cka. Zblept. Tady utri si pusinku. Notak cudliku. A ty mu chlape odpovez celou ceskou vetou, pokudmozno holofrastickou. Diky. Dneska jsem zlej, stejne jako Dipshit, O-Lala, Cinky-Linky a ten ctvrtej vedator. On se snazi udelat dojem na starou. Chce vychovat Dobreho Cloveka(tm) a tak ho krmi travkou a hada se s ni ze pazitka mu nic neudela. ()

tomeek odpad!

V životě bych k tomu nepustil svoje budoucí děti. A kdyby na to samy od sebe někdy někde narazily, tak jim pracky urazím! ()