Byl jednou jeden... člověk

• Francie Il était une fois... l'homme (více)

Epizody(26)

Animované dějiny světa ve slavném francouzském seriálu pro děti aneb Co byste měli vědět o své minulosti. (oficiální text distributora)

pappaja

ze zcela subjektivních důvodů dávám 2*. Dějepis mě nikdy nebavil (spíš jsem ho nenáviděla), a nic na tom nezměnil ani hezký animovaný seriál, který mi připadal stejně nudný jako výklady naší uzívané učitelky na ZŠ :) ()

sormelka

Nikdy nezapomenu na sobotní rána, kdy jsem se vyplížila potichu z pokojíčku, v noční košili si sedla před televizi a vůbec mi nevadilo, že jsem vstávala tak brzo - vždyť mi dávali "Človíčka" ;-) Krásný seriál, který mne jako dítě jak zabavil tak něčemu přiučil. Určitě nejlepší z řady Byl jednou jeden... ()

GRl3V

Bratříček Život ode mě dostal Odpad do zátylku, ale tady je to za tři, tady jsem se totiž nikdy nemusel mlátit do hlavy, protože krvinky ve tvru včel nosej na zádech bubliny kyslíku a podobně, tady jsou lidi jen lidi a pro mě jako dítě to bylo koukatelný. ()

CZmaggieCZ

Super seriál a myšlenka, takto ztvárnit procesy v lids. těle. Ve škole mě to i kupodivu bavilo a účel (pochopit učivo) to rozhodně splnilo. Za mě 5*, protože oceňuji tvůrce za neobvyklé zpracování. :-) ()

Lalaith22

Za mě perfektní série z Byl jednou jeden... Líbí se mi, jak se nebojí kontroverzních témat. Otroctví, přirozený výběr, apod, která by byla, pokud by se seriál vytvářel dnes, nemyslitelná. Trochu mi vadí zaměření na francouzské dějiny, které mají přednost před dějinami země a z pohledu celého světa nejsou tak významné, ale to je vzhledem k tomu, že se jedná o FR seriál, pochopitelné. Velmi se mi líbí, že děti se mohou nadchnout nějakým tématem z naší historie a když toto téma není zpracované kompletně, tak i tak získají slušný základ. Vše je navíc přehledně a rychle vysvětleno. Já se na seriál ráda dívám i v dospělosti a pořád baví. ()

Puxina

Byl jednou jeden...život je sice zábavnější, ale tenhle vzdělávací o historii člověka se taky povedl. Díky za něj. ()