Byl jednou jeden... člověk

• Francie Il était une fois... l'homme (více)

Epizody(26)

Animované dějiny světa ve slavném francouzském seriálu pro děti aneb Co byste měli vědět o své minulosti. (oficiální text distributora)

DJ Obelix

Geniální, ač občas lehce traumatizující vzpomínky mám na toto skvělé dílko. Hlavní postavy se totiž jmenovali Petr, Petra a malý Petřík - což je shodou okolností moje příjmení, takže samozřejmě se při hodinách dějepisu koukalo výhradně "na Petříka". Aneb nejlepší spojení edukativnosti se zábavou. ()

Sašenka165

"Kreslená klasika s perfektní schopností zabavit malého tvorečka po celou dobu promítání", tak nějak bych tento krásný francouzský seriál asi charakterizovala :). ()

SeBig

Jooo na to jsem se vždycky rád podíval, když jsem si ráno o víkendu u babičky přivstal nad šálkem kakaa a rohliku s máslem či koblihou. Krásná pohádka. ()

Marek1991

Jedna z prvých pre deti náučných sérií príbehov, z ktorých si môžu zobrať niekedy viac ako z učebníc. Pekná animácia, pekné príbehy, dĺžkou akurát. Veľmi unikátne a netradičné a popritom pútavé a pekné. ()

depony

Na tomhle jsem vyrůstal ... podobně jako většina mých vrstevníků ... Byl jednou jeden život si drží ale prim ... přesto i tato série byla nápaditá, živá a vtipná. Tleskám:) ()

Rosana

Nejvíc mě bavilo, jak v tom těle ty děti jezdily v těch malých ufíčkách a ty zlí bacily!!! Skvělý seriál, který nejen pobaví, ale i naučí! ()

MartinezZ

Změna hodnocení ze **** na **. Asi jsem si to spletl s Životem, protože tohle je hodně chabé. Zhuštěné informace vychrlené jedna za druhou, ale blíže se jim nic a nikdo nevěnuje, je to jak nějaké zrychlené shrnutí učiva za minulý měsíc během pěti minut - zbytek dílu zabere většinou třískání po hlavách několika hlavními postavičkami mezi sebou a přejíždění a kopání do nohou, což ale nemá vůbec nic společného s vyprávěním historie. Je vidět, že v Životě se už autoři naučili, jak to dělat. ()

Džejkop

Další ze série Byl jednou jeden... tentokrát ze světa historie. A opět je to nenapdobitelné, zábavné a ještě k tomu poučné. ()