Jiří Markovič dostane od Ladislava Hojera na Vianoce nečakaný darček. Priznanie k ďalším dvom vraždám. Na Slovensku pri priehrade Ružín a na děčínskej náplavke. Od vedenia dostáva Jiří Markovič jasný rozkaz – dokončiť vyšetrovanie týchto dvoch vrážd a celý prípad uzavrieť (Voyo)

Eire

Na Slovensku bol bordel uz za Ceskoslovenska , teraz sa to este zhorsilo odkedy sa Cesi trhli... Ten slovensky vysetrovatel bol este vacsi magor ako LADA... 😂 To sa clovek potom ani nedivi, ze organizovany zlocin je v sucastnosti na najvyssich miestach v SLOVAKISTANe, ako za Meciara... Avsak spat k serialu: od 3. Casti je to jazda 95% ()

varg

No aké máme u nás dievčatá? ... hezké ... A vy by ste dali všetku tú krásu do pazúrov tomu kanibalovi ?! Co ci jebe už na čisto ?! Oddychovka pred finále ako má byť !!! Preto znovu za 5 ! ()

quokam

Holt je tezke mozna nemozne udrzet velice vysokou latku po celej serial, zvlast emocionalni.  Zahrnout pripad, ktery uz mistrne, byt v trochu jinem zanru, ztvarnil Pitaval byla trochu drzost - herecky vykon pana Peska zustal neprekonan. Zde 8/10. ()

TKommander

Tenhle díl v podstatě do seriálu nepřináší nic nového - situace, které jsme již měli možnost vidět, dialogy, které jsem již slyšeli... Po vysokém hodnocení předchozích dílů tenhle musím hodnotit protichůdně. ()