Veterinář Herman Varnick nařídí svým podřízeným, aby mu opatřili další psy na jeho pokusy. Ti vyloupí obchod se zvířaty, ale záhy musí uprchnout před policií. Malé štěňátko bernardýna jim uteče a nepozorovaně se dostane do domku Newtonových. Děti se domnívají, že jejich otec George konečně vyslyšel jejich přání a štěně jim koupil. Ten to uvede na pravou míru, ale je ochoten nechat psa v domě do doby, než se o něj přihlásí jeho majitel. Pes dostane jméno Beethoven a roste jako z vody. Všem působí radost, jen George s ním má problémy. Když se mu pes nastěhuje do manželské postele, zdá se, že pohár hořkosti je naplněn. Veterinář Varnick, který potřebuje další psy, přesvědčí George, že bernardýn může být nebezpečný, což pes "dokázal", když překazil svému pánovi podpis smlouvy s nespolehlivými partnery. Chce se proto psa zbavit. Proti vůli rodiny jej odveze do Varnickovy ordinace na utracení. Děti i manželka otce přesvědčí, aby se pro psa vrátili... (TV Nova)

spikey1

Koho tenhle uslintaný bernardýn v dětství neoslovil jako by nebyl dítětem. Fandil jsem tomuhle chuchvalci chlupů aby utekl zlým pronásledovatelům a zůstal se svojí rodinou. Série pokračování už jeho kult zabila, první díl byl ale moc příjemný. ()

Cejny

Psí rodinka, pohodová zábava pro celou rodinu, která ale ničím nenadchne. Takové filmy se těžko hodnotí. ()

JADIM

Milá rodinná komédia. Priemerná 5-členná rodinka z malého mesta zažíva klasické rodinné problémy a starosti. Potom príde do rodiny pes Beethoven a zabezpečí tak veľa vtipných, ale aj milých momentov. Pes Beethoven si získal sympatie rodinky Newtonovcov a určite aj tie moje. 8/10 ()

rozbris

Typická rodina komedie, ve které se snažili autoři nechat něco pro každého. Základ amerických komedii, velký pes co tuto rodinu stmeluje. ()

Han22

Jo nevím, jak bych hodnotil dnes, ale v dětství byla rodinka, co si koupí obrovské slintadlo (bernardnýna) pro mě jednou z nejoblíbenějších komedií. ()

Zagros

Klasický rodinný film z mého mládí. Sledovat to teď, byl bych asi kritičtější, ale jako malému se mi to líbilo velmi a film jsem viděl mnohokrát. Hlavní čtyřnohý hrdina a sympatická rodinka si mě hned získali a držel jsem jim palce po celou dobu. Z objektivnějšího pohledu by se dalo leccos vytýkat, ale dělat to nehodlám. V rámci žánru dobrý film a jiné ambice nikdy neměl. Mám na něj hezké vzpomínky, teď mu rád dám tři hvězdy a v budoucnu se někdy ještě mrknu s dětmi. ()

Paity

Komedie, jehož hlavním hrdinou je megahafan a jelikož jsem jejich milovník, tak jsem tomuhle filmu, resp. komedii hodně odpustil. Beethoven je vlastně trapný a v řadě věcí nedotažený film. ()

Arach.No

Blbost která mě nebavila jako dítě a o to míň mě baví dneska. nemám rád psy a už vůbec ne velky, škaredý a uslintaný. Jedinej s kým jsem vždycky souhlasil byl otec, teda až na ten konec :) ()

J*A*M*A*L

Klasika. Moc nechápu to hodnocení, ale já se na zbytek můžu doslova vysrat. Mě se tahle senzační komedie prostě líbila a na tom nic nezměním. ()

spiritus

Tento typ filmů mě absolutně neoslovuje. Chápu, že to pro někoho může být zábava, zejména pro děti, ale já na tom opravdu nenašel nic zajímavého. Nadruhou stranu se nejedná o takovou tragédii, které příšla v následujíchc dílech. ()

Zemřel herec Charles Grodin

Zemřel herec Charles Grodin