Veterinář Herman Varnick nařídí svým podřízeným, aby mu opatřili další psy na jeho pokusy. Ti vyloupí obchod se zvířaty, ale záhy musí uprchnout před policií. Malé štěňátko bernardýna jim uteče a nepozorovaně se dostane do domku Newtonových. Děti se domnívají, že jejich otec George konečně vyslyšel jejich přání a štěně jim koupil. Ten to uvede na pravou míru, ale je ochoten nechat psa v domě do doby, než se o něj přihlásí jeho majitel. Pes dostane jméno Beethoven a roste jako z vody. Všem působí radost, jen George s ním má problémy. Když se mu pes nastěhuje do manželské postele, zdá se, že pohár hořkosti je naplněn. Veterinář Varnick, který potřebuje další psy, přesvědčí George, že bernardýn může být nebezpečný, což pes "dokázal", když překazil svému pánovi podpis smlouvy s nespolehlivými partnery. Chce se proto psa zbavit. Proti vůli rodiny jej odveze do Varnickovy ordinace na utracení. Děti i manželka otce přesvědčí, aby se pro psa vrátili... (TV Nova)

adamix

Rodinné filmy, ktoré vám majú zapríčiniť obrovský príval citov len preto, že sa to točí okolo domácich psov, neznášam. Ale toto nie je tak umelé a je tam náznak aj skutočného citu, než len toho povrchného. Film mojich detských čias, ale nie tá typická VHS klasika, na ktorú spomínam s nostalgiou :). ()

ostravak30

Beethotvena jsem měl jako dítě rád, není moc dětí, které nemají rády psy. Je to rodinná komedie a tak se to musí brát. Jsou zde povedené fórky jako David Duchovny se svou kolegyní jedoucí, letící a posléze zase jedoucí na lavičce. Nutno přiznat, že tomu čemu jsme se chechtali jako děti se dnes jen pousmějeme, ale je třeba to brát jako čistě pohodový film, oddechovka u níž se nedá moc přemýšlet a ani se to nedoporučuje. To pak s lehkostí přehlédnete afektovanost některých postav zvláště v humorných scénách. ()

MFloyd

Rodinná komedie o "jéé pejsci" mě bavila možná jako pětiletého... s věkem si začínám myslet, že se to mělo jmenovat (především další pokračování) Změťhoven ()

neliCZka

Jako dítě bych tomu dala asi víc než 3*, nicméně pokud nyní přihlédnu ke kvalitě filmu, která není závratná, musím ubrat tak na 2*..tudíž kompormis 3* ()

adamcikv

Čoklomanie poprvé. Docela ztřeštěná a povedená komedie zasazená do kulis jednoho domu jedné normální rodiny. Pejsek se očividně vyřádil. :) ()

keyzar

Takový rodinný slaďák. Jako děcko jsem se na něho vždy těšil, jinak je to ale film o ničem a dnes mi nemá co říct.. ()

MaxQ69

Tak tenhle film mám opravdu moc rád. A i když jsem ještě poměrně mladý, pamatuju si na jeho premiéru v české televizi. Mám ho rád pořád, protože mi připomíná, jak se mně změnil život s příchodem nového čtyřnohého člena rodiny. I když je někdy dost přehnaný, tak se po celou dobu sledování budu vždy aspoň usmívat, i když vím, jaká scéna zrovna přijde. Kouzelné, roztomilé a milé. ()

Tomasson93

Jedna z těch komedií, na kterých jsem vyrůstal ... je to sice už delší doba, ale přesto si myslím, že to má na víc než 57%. ()

LogLady

Jeden z mých nejoblíbenějších dětských filmů. Netuším sice, jak by mě Beethovenovy eskapády bavily teď, ale upřímně řečeno mě to ani nezajímá. ()

uprchlice

Příjemná rodinná komedie o bernardýnu Beethovenovi. Rozhodně pobaví dobrý příběh s americkou rodinou, která bude mít nechtěně dalšího člena rodiny. Doporučuju. ()

Zemřel herec Charles Grodin

Zemřel herec Charles Grodin