Epizody(8)

Prahu dostihne vlastní teze o tom, že divácké návyky se nemění. A tak se pořad Dobré ráno, Brno! (II. série) na obrazovky zkrátka musí vrátit. Ředitel Plíhal má po počátečním průšvihu více štěstí než rozumu, když svolí, aby se režie ujala mladá krev. Nikdo by asi nečekal, že právě o režisérské křeslo tohoto pořadu se ale nakonec povede urputný boj. Odbojná nálada tak ovlivní i populární den otevřených dveří a revoluce vypukne na tradičním plese České televize, kde se konečně ukáže, kdo s kým je opravdu kamarád. (Česká televize)

quokam

Jako uplna katastrofa to urcite nebyla, dalo se na to se cti koukat, clovek se i umival. Avsak uroven predchozi rady byla nedostizena. Mam pocit, ze serie ujela dramaturgicky, chybela jakasi pointa, proc to vsechno. 5/10. ()

Dannyss

Nová várka osmi dílů si pohoršila a oproti první řadě je vidět upadající tempo, ať už v dějové lince, tak bohužel ve složce humoru a vtipu. Žádné nové nápady se nekonají, postavy ztrácí svůj potenciál k legračním scénám a celkově lze cítit, že tvůrci museli lapat po všem možném, aby vůbec dotvořili další díly, jež u většiny z nich je pozorovatelný zpětný posun v porovnání s pilotní řadou. Takový seriál u nás není běžným, přesto si dovolím tvrdit, že má ohromnou šanci na rozvíjení, to by však nemohla být navazující řada odbytá a plná prvků nevhodného cringe smíšeného s laciností. 7/10. ()

tragikomik

Tak je to místy o krapánek menší jízda než v první sérii, ale v rámci české seriálové tvorby stále naprostý nadprůměr. Druhá série se asi docení až časem. Srovnává se s Mostem, ale Brno nabízí vyzrálejší humor. Kde se v Mostě muselo našlapovat po špičkách po tenké červené linii, v Brně se Prušinovský nemusel ohlížet vůbec na nic, a jde to vidět a je to dobře. Další série bude? ()