Epizody(13)

Peter Parker, vybavený novým pavúčím oblekom s lepšou ochranou, zväčšovacím priezorom a infračerveným videním, prenasleduje svojich úhlavných nepriateľov Venoma a Carnagea. Pri pokuse prekaziť ich zločinnú misiu stroskotá na palube vesmírnej lode Solaris a padne do zajatia militantných mutantov, ktorí ho držia ako rukojemníka... (oficiální text distributora)

Vital

Ani tady ten spiderman nezůstává pozadu,i když si to zde většina lidí nemyslí,jen mohlo být víc dílů... ()

Evee04 odpad!

Pamätám sa,ked som to ako malý videl a bolo to najhoršie spracovanie Spider-mana.Hladal som,čomu môžem dat odpad a toto je ideálne,___15% ()

damic

Taky se přidám k těm, který říká, že tento Spidey si 20% nezaslouží, není to top, ale jsou daleko horší seriály a daleko lépe hodnocené, takže nechápu proč toto. Navíc Marvel je naprosto otevřený všemu a v psaných komiksech Parker taky nezůstal pouze na planetě zemi, tak stejně Hulk a plno dalších postav, takže nevidím důvod, proč by měl Spidey dostat kvůli sci-fi tématu takto málo. Taky mi chybí jeho klasický "look", ale není to nic, co bych nepřekousl, navíc jeho vtípky mě vážně někdy pobaví. Za mě 3,5 * a 70%. ()