Oggy a škodíci

• Česko Oggy a švábi (více)

Série(8) / Epizody(579)

Oggy, dobrosrdečný, tlustý kocour nemá rád nic jiného než poklidné podřimování u televize. Tři zlomyslní švábi Joey, Marky a Deedee se však svým neustálým obtěžováním a trápením postarají o to, aby poklidný život, po kterém tučný kocour tak touží, skončil. A co víc, švábi jsou jen částí jeho problému... Oggyho spokojený život také narušuje jeho bratranec Jack, který je posedlý ďábelským úmyslem zničit nezvané vetřelce jednou provždy. (oficiální text distributora)

tomeek

Možná novodobý Tom a Jerry, i když se jim prostě nevyrovná. Hrátky s perspektivou, černý humor, absurdní situace - jednoduchý recept na zábavu, který na mě zabírá. ()

Pája=) odpad!

všem zdejším hodnotícím radím aby se na to podívali znovu a nespoléhali na nostalgické vzpomínky z dětství :) ()

filmmovier

Strašlivá prdel, na kterou jsme vždy koukali ráno ve škole před vyučováním. Na ty tři bestovní šváby jsem nikdy nezapomněl, luxusní seriál a neskutečně zábavná záležitost. 100%. ()

kinghome

Seriál mého mládí. Vždycky jsem kvůli Oggymu stával brzo ráno abych náhodou neprošvihl nějakej díl. Tohle nikdy nezestárne. Stala se z toho pro mě srdeční záležitost, takže nemůžu jinak než za *****. Je to boží! Jo a název Oggy a škodíci je pěkně dementní! Tohle vždycky byly a budou Oggy a šváby! ()

danco123

Zábavné ,ale nie až tak zábavné ako Tom & Jerry. Svoju úlohu si animovaný seriál splnil a to že dokáže rozosmiať mňa ako diváka. No bohužiaľ viac ako 3* odomňa tento seriál nedostane už len možno kvôli svojej dokonalej konkurencii (Simpsonovci, Griffinovci a Tom & Jerry ) ktorá si svoju úlohu plní veľmi dobre.. ()

Lachtaan

Nikdy jsem nad tím tolik nepřemýšlel, teď mi ale dochází, že Oggy a švábi jsou takovou dost repetetivní variací na slavnou dvojici Tom a Jerry. Jen tady se role semtam prohazují a lstivých provokaterů je tu o něco víc. V době, kdy jsme seriál sledovali ve školní družině, se mi škodíci strašně zamlouvali. ()

T-pack

Zvlásštní. Nevím, čím to je, ale co francouzské animované dílo, to skvost. Dobře, nebudu z toho dělat úplné umění, ale skutečně, zdá se, že se u mě projevila jakási slabost pro francouzské animáky. Jsou zábavné, svěží a pořádně střelené. ()

Kmotr76

Viděl jsem to už hodně dávno. A nikdy se mi to nelíbilo. Švábi a ty kočky se mi docela hnusili. Ale zase jsem se na to díval docela často. Tak nevím. ()

sahe

Když jsem chodila na základku nebo někdy v tý době, tak to dávali na jedné televizi ráno jako raníček... :-D he to byl dobrej vstup do novýho dne... gagy jsou dobrý to jo, to souhlasím... ale není nad klasický Walt disney :-) ()

PanFilmov

No toto je taká šleha že koniec chodilo to v niekedy ráno v TV vždy som si pozrel a išiel som do školy s chuťou proste mi zlepšilo náladu, úplne brutálne haluze sa tam dejú prosto super nárez! ()