Oggy a škodíci

• Česko Oggy a švábi (více)

Série(8) / Epizody(579)

Oggy, dobrosrdečný, tlustý kocour nemá rád nic jiného než poklidné podřimování u televize. Tři zlomyslní švábi Joey, Marky a Deedee se však svým neustálým obtěžováním a trápením postarají o to, aby poklidný život, po kterém tučný kocour tak touží, skončil. A co víc, švábi jsou jen částí jeho problému... Oggyho spokojený život také narušuje jeho bratranec Jack, který je posedlý ďábelským úmyslem zničit nezvané vetřelce jednou provždy. (oficiální text distributora)

Bat55

Jeden z najlepších animovaných seriálov. Francúzsko-kanadský animovaný, zábavný a humorne naladený seriál, ktorý ma vždy poteší. Milujem Oggyho! Milujem Jacka! Milujem tie tri hnusné Švábi! Milujem tento seriál! Vždy mi bolo Oggyho ľúto, pretože to je kľudný kocúrik, ktorý si žije svojím vlastným pohodlným životom, ku šťastiu veľa nepotrebuje, ale jedného dňa ho začnú tri otravné chechotajúce sa švábi otravovať a akýmkoľvek spôlsobom mu znepríjemniť jeho jednoduchý kľudný život. A tak tomu je každé božie ráno, každý deň, každý večer. Oceňujem precízne remeslo, pretože tento animák je ukážkou toho, že aj tých pár minút, ktorý seriál, no vlastne jedna epizóda seriálu má, sa dá zúročiť tak, akoby to bol jeden dlhý príbeh, ktorý nenudí a je tak akurát dlhý (i keď s Oggym by som vydržal dlhšie). Veľmi dobrý seriál, ktorý osvieži ráno a príjemne pobaví pred náročným dňom, ale funguje skvelo v každú hodinu dňa. /95%/ ()

K.I.N.G.

Asi ten nejbláznivější seriál, který znám. Nic kvalitního se v tom hledat nedá ale je to docela slušná sranda. ()

Hamaradža

Tak šialené, až to je geniálne. Pozeral som to už ako malý a po nedávnom zhliadnutí musím povedať, že ma to stále baví. A úvodná znelka je proste úžasná. :D 10/10! :) Disproporcie izieb a budov, zahrávanie sa s priestormi, všemožný situačný humor, absurdita a (naschvál) šialená animácia aká býva málokde. Toto sa nemôže niekomu nepáčiť :) Pobaviť to môže aj deti, ale skôr si to užijú starší :) S Tomom A Jerrym to má spoločné fakt iba námet :) ()

GILLWANDER

Dookola a dookola som to ako vymenený pozeral. Toto ma nemôže nudiť ani po toľkých rokoch. I dnes si to s úsmevom na perách pozriem a občas aj s chuti zasmejem. 80% ()

janek85

Velice dobře a kvalitně provedený fransouzský kreslený seriál. Na seriálu se mi hlavně líbí animace postav a domu. V domě je plno dlouhých chodeb, točitých schodů... ani nechápu, jak se to tak všechno může vlézt, je to prostě kouzlo a to prostě dělá tenhle seriál svrchovaným. 90%... Iaserr, jsi kokot :-) ()

balba

Neuvěřitelné příběhy Oggyho a 3 škodíků (švábů).Musím říct,že i tento animovaný seriál má úspěch u dospělých.Někdy bych řekla,že je lepší než Tom a Jerry (myslím tím tu zápletku v seriálu). ()

Rocky88

Pro mě naprosto delikátní a vtipná záležitost. U každého dílu jsem se smíchy řezal na zemi... A ne, není mi 10 :) . ()

Trainspotter

Je to docela sranda, ale když vidím několik epizod těsně za sebou, tak zjišťuji, že všechno je jaksi založený na obdobným vtipu a celý to vyzní tak trochu to ztracena tv zábavy. ()

annihilation

Myslím, že na Oggyho a škodíky (ti jsou navíc vtipně pojmenováni podle členů Ramones) se budu se smíchem dívat i když mi bude padesát. Kdo by byl čekal takhle vytříbený černý humor od kresleného seriálu? ()

MarekT

Sice dnešní animované seriály moc nemusím, ale i tak musím uznat, že tato v pořadí již x-tá variace na Toma a Jerryho se povedla, pro diváky, kterým by se mohli kámoši jak hrom zdát překonaní, rozhodně ideální. ()

WolfR

Modrý kocour trpící nadváhou je terorizován šváby, kteří chodí po dvou a přímo ďábelsky se smějí. To vše a mnohem více ve světě, kde neexistují skoro vůbec fyzikální zákony a kde vládne přímo nemyslitelná a šílená architektura. Animace je sice hrozná, ale zato kouzelná a k tomuto seriálu prostě patří. Oggy a švábi zaručeně pobaví, jediným problém je, že některé díly jsou špička, jiné zase nudnější. Takže 4 hvězdy. ()

metal.storm

Velmi sa mi táto rozprávka páčila. Ale dnes som po opätovnom zhliadnutí zistila že šváby sú Kurvy a Oggy debil že si to nechá, a úprimne sa mi to zhnusilo. Nedopozerám radšej ani tú rozpozeranú časť lebo mám strach že budem musieť svoje hodnotenie prehodnotiť. ()

forsythia

Dětské animované seriály jsou dost často bez jiskry a bez vtipu. To se o tomhle říct rozhodně nedá. Kam se hrabe vlk a zajíc :)))) ()