Oggy a škodíci

• Česko Oggy a švábi (více)

Série(8) / Epizody(579)

Oggy, dobrosrdečný, tlustý kocour nemá rád nic jiného než poklidné podřimování u televize. Tři zlomyslní švábi Joey, Marky a Deedee se však svým neustálým obtěžováním a trápením postarají o to, aby poklidný život, po kterém tučný kocour tak touží, skončil. A co víc, švábi jsou jen částí jeho problému... Oggyho spokojený život také narušuje jeho bratranec Jack, který je posedlý ďábelským úmyslem zničit nezvané vetřelce jednou provždy. (oficiální text distributora)

pe3czech

Když jsem chodíval na základní školu, někdy v posledních letech povinné školní docházky, vysílala tento seriál Nova ve Snídani s Novou před, tuším, sedmou hodinou:-) První epizodu jsem viděl, když jsem vstával na sedm hodin, do školy jsem to míval sto metrů, takže i když od skončení Oggyho zbývalo do začátku vyučování pět minut, hravě bych vše zvládal na čas. Jenže to bych nesměl zůstat u televize ještě na zprávy. Pravdou je, že mě seriál moc nedostal například po stránce animátorské, více mě vždycky těší "umělecky pojaté" animované pořady, ale musím uznat, že když mi bylo čtrnáct, tak jsem se docela dobře bavil, těžko posoudit, jak bych reagoval dnes. 79% ()

Berry0153

S kultovním seriálem Tom a Jerry to nemá vůbec nic společného, nechápu, co na tom všichni vidíte. Jediné, co je na tom aspoň trochu vtipné, je úvodní znělka a za ni dávám jednu hvězdu. 20% ()

yaqwsx

Je to děsná blbost, která vůbec nedává smysl. Zase na druhou stranu jako dítě jsem tento seriál zbožňoval - a ani nevím proč. ()

Týnidlo odpad!

Jsem asi jedna z mála, ale tuhle věc vážně nemůžu vystát. A to, že píšu vážně, tak taky vážně myslím! Dětem se to možná líbí.. ()

ManOfPhoenix

Povedený seriál o dvou kocourech a třech švábech, kteří dělají Oggymu, a při příležitostech i jeho příteli Jackovi, samé problémy a naschvály. Přitom se ale nevyhnou srandě, která je vždy čeká. Velmi povedený animák. ()

Hoomig

V rámci krátkometrážních animovaných seriálů to patří k tomu lepšímu, i když kvalit Looney Tunes nebo Toma a Jerryho to nedosahuje. Je to však lepší než třeba Woody The Woodpecker. Můj klasický "ranní večerníček", který vždy dávali v 6:45 v rámci Snídaně s Novou a po jeho shlédnutí následovala cesta do školy. 80% ()

adamix

Fakt skvelý detský seriál plný násilia a humoru. Keď som bol malý, veľmi rád som Oggyho pozerával a dnes si ho tiež veľmi rád pozriem. Najlepšie sú na tom tie vychytané vtípky :). ()

route60 odpad!

Hnusná tupost bez špetky sebemenšího vtipu a hnusnou animací lidem kolem mě se tomu smějí a já nevím čemu. ()

peeteno78

Další z mých oblíbených skvělých seriálů. Vždycky jsem se u toho výborně bavil. U tohohle seriálu se zasmějí děti všeho věku. Pamatuju si, že na to koukal i můj táta a vždycky se u toho dobře nasmál. ()