Oggy a škodíci

• Česko Oggy a švábi (více)

Série(8) / Epizody(579)

Oggy, dobrosrdečný, tlustý kocour nemá rád nic jiného než poklidné podřimování u televize. Tři zlomyslní švábi Joey, Marky a Deedee se však svým neustálým obtěžováním a trápením postarají o to, aby poklidný život, po kterém tučný kocour tak touží, skončil. A co víc, švábi jsou jen částí jeho problému... Oggyho spokojený život také narušuje jeho bratranec Jack, který je posedlý ďábelským úmyslem zničit nezvané vetřelce jednou provždy. (oficiální text distributora)

Xavi6

Opravdu super dětskej seriál plný srandy a radosti. Sledoval jsem ho jako malý na JETIX a vždy jsem se parádně bavil, jak šváby ničili chudáka Oggyho. ()

4everMan

Kanadská variace na Toma a Jerryho. Ovšem s mnohem větší mírou brutálnosti a vtipu. Vždy mě fascinovaly nekonečné prostory (například vždy skoronekonečné schody) a ostrost humoru tohoto seriálu, a proto se také stal jedním z mých nejoblíbenějších animáků. Nejlepší je ten pes od sousedů 85%. ()

22matelko

To je ale rozprávka na Oggyho nič nemá. Je proste sto bodový. Go go go OGGY. Ľudia keby niekto z vás mal úvodný song k tomuto seriálu ozvite sa mi please ()

Ricky_CZ

Vyhnu se porovnávání s Tomem a Jerrym a nemám Oggymu ani jeho spolubydlícím co vytknout. Prostorové stvárnění je naprosto úžasně ulítlé a kdo vymýšlel příběhy musel očividně na něčem fičet. Sledování v podroušeném stavu totiž nabízí něco, co za střízliva nelze vnímat. A to je dle mého názoru cílené a opravdu dobře vydařené. ()

ADIO45

Oggy je velký, přívětivý kocour, který se ze všeho nejradši dívá celý den na své oblíbené televizní seriály, poslouchá desky a v koupelně pojídá obrovské množství křupek. Oggy má v životě pouze jeden jediný velký problém jsou šváby jménem Joey, Deedee a Marky. ()

laserr odpad!

Totální, totální, totální, totální, totální debilita!!! Slovo totální používám záměrně tolikrát, aby i ti natvrdlí pochopili, jak moc ubohé mně to přijde. Takto ubohý humor už sem dlouho neviděl. A ta grafika-no fůůůůůůůj. Odpor, totální totální odpor. ()

Emzet

Vlastně jenom další variace na Toma a Jerryho, kterou ale ozvláštňuje dost bizarní animace a fakt, že ti malí hajzlíci jsou tentokrát tři. Jako raníček (večerníček) fajn... ()

(Z)denny

Ta jedna hvězdička je od mého čtyřletého dítěte, kterému se to líbí. I když občas nechápe o co tam jde.. Z mého pohledu je to odpad.. ()

Jaroslaf

zaujal mě vizuál a někdy až extrémně psychedelické díly (oggyho dům s nekonečno chodbami atd). Taky mě bavilo že postavy vydávají podivné neartikulované zvuky, které byly vcelku k popukání. Stačilo ale vidět tak 20 dílů a pak už to bylo na jedno brdo. ()

chelsea17

Když jsem to viděl poprvé, tak ani nevím proč, ale po shlédnutí jsem měl pocit, že se pobleju ... Opravdu mi z toho bylo zle. Později mě to ovšem nějakým zázračným způsobem chytlo a už nepustilo. Je to nádherný animovaný seriál a nejvíc se mi líbí ta prostorová představivost, která mě vždycky dostane. ()

Zalost

Co se stane, když se Francouzi rozhodnou vytvořit svou variaci na Toma a Jerryho? Vynikající seriál, kde se kocour a jeho kamarád taky kocour brání před brutálními vtípky tří zlomyslných švábů. Tom a Jerry je sice klasika, ale Oggy je těsně v závěsu. ()