Oggy a škodíci

• Česko Oggy a švábi (více)

Série(8) / Epizody(579)

Oggy, dobrosrdečný, tlustý kocour nemá rád nic jiného než poklidné podřimování u televize. Tři zlomyslní švábi Joey, Marky a Deedee se však svým neustálým obtěžováním a trápením postarají o to, aby poklidný život, po kterém tučný kocour tak touží, skončil. A co víc, švábi jsou jen částí jeho problému... Oggyho spokojený život také narušuje jeho bratranec Jack, který je posedlý ďábelským úmyslem zničit nezvané vetřelce jednou provždy. (oficiální text distributora)

10Domik10

Nikdy by som si nepomyslel, že sa môžem na tomto na prvý pohľad nezaujímavom animáku celkom dobre pobaviť a zasmiať. ()

BAJOHA

Demence se smyslem pro humor...mě to prostě baví ! Dům o velikosti metr krát metr a v něm několik set kilometrů volného prostoru...nádhera ()

LabySo69

Né zas tak úplně zábavný, ale za ty jména švábů (marky, joey, deedee) si to ty tři stáry zaslouží, protože je vidět, že tvůrci prostě věděli, co je kvalitní punkrock. ()

MRPitivier

Úžasná podívaná, kde kocourovi Oggymu přibývají vrásky na obličeji po humorných legráckách malých výtečníků, Škodíků! Velice vtipné s pointou! ()

Scraffy

Neskutočne dobrý seriál, ktorý je vhodný pre deti, ale tiež aj pre dospelých. Svojimi všemožnými narážkami a paródiami je naozaj zaujímavý a ešte k tomu všetkému ten čierny humor! Ach... ()

papadoce

Oggy a zákony fyziky 😂😂😂. Žeriem to. Medzi moje najobľúbenejšie fyzikálne javy patrí dĺžka jeho domu v interiéri, či veľkosť schodišťa. Extrémne vydarená animovaná seriálová pecka. ()

dobbin

Naprosto dokonale morbidní seriál. A samozřejmě nemůžeme vynechat úžasné Oggyho mňoukání :-))))))))))))))) ()

pepino

Podle mě teda mnohem lepší než tom a jerry. Mnohem víc ujetější a zábavnější. Tohle prostě žeru a dokážu se u toho smát od rána do večera :)))) ()

Mes-siah

Francúzsky ekvivalent "Toma a Jerryho" krížený s prvkami bizarnosti a sci-fi. Sledujem to ráno pred odchodom do práce. Takže pri raňajkovaní si neviem predstaviť nič lepšie. (11.4.2009) ()