Jaký byl váš život, než se náhle všechno zastavilo? Filip je od dětství rozený vítěz. Navštěvuje poslední ročník medicíny a užívá si života, ať už jde o sport, nebo dívky. Po studiích by rád nastoupil do hradecké nemocnice. Jenže toto přání se mu splní dřív a jinak, než plánoval. (Česká televize)

Salvator

Fakt, že doktoři souloží se sestřičkami, respektive nejen s nimi, víme už od dob Štěpána Šafránka. Tohle nám autoři na obrazovku opravdu cpát nemuseli. Navíc téma onkologických onemocnění je příliš vážné. Opravdu se bude celých 8 dílů brát na "lehkou váhu"? ()

tchempi

Netuším, nakolik je scénář původní, nebo jestli je pouze otrocky přeložený z originálu, každopádně výsledek se moc povedl. A boží je kreativita kameramana, která určitě obšlehnutá není. ()

Sfaxia odpad!

Fakt jsem se dívala na Čt a ne na Primu nebo Novu? Za mě nekoukatelný, depresivní, s herci druhé kategorie....někdy i třetí, slepence tupých dialogů se dohání šukačkama. Jak to bude dál mě vůbec nezajímá. ()

Mikovec odpad!

Vcelku se ani nedivím některým negativním recenzím, spíše mě překvapuje, že se to zatím drží v červených číslech. ČT se asi rozhodla zařadit nový porno seriál na 20:00, týpek za prvních 10 minut ojede 2 holky, z toho druhá, které to udělá zezadu má orgasmus přímo na kameru (dotyčná už se dále v díle neobjeví, nejspíše v něm měla jen tuto roli, dobrý start kariéry)...  Studiu medicíny se seriál věnuje velice povrchově, namísto toho, aby z tohoto období vytěžil maximum a věnoval mu alespoň první tři díly, to shrne v pár minutách, ve smyslu - je to obtížné a pořád sedíte nad knížkami (není to pravda) a když zrovna nesedíte, tak chodíte na diskotéku šukat holky... Jako by to u mediků snad byl nějaký standard (ne, absolutně není). Opět je zde prezentován první ročník jako ten nejtěžší (hlavní postava sedí nad anatomií), ačkoliv třeba ve 3. ročníku čeká na studenty ještě větší objem látky, než v prvním. V prvním ročníku se dá využít ještě dost znalostí z gymplu (biologie, genetika, chemie, fyzika, latina), to už u těch dalších neplatí. První ročník je v zásadě hlavně o tom, naučit se učit, proto prvák nezvládne tolik lidí, protože neumí pracovat s objemem látky a nerozumí tomu, že méně je více. Následně se  během pár minut přeskočí až do 6 ročníku, kde si hlavní postava vybírá oborové zaměření, po škole se chce stát neurochirurgem a prázdný prostor je vyplněn další šukačkou. Prostě porno na osmou večerní... Skončí večerníček, děti nechtějí spát, tak jim můžete pustit ,,Smysl pro humor". Zhlédl jsem jeden díl, víc už neplánuji.  Řadím si tento produkt k nepovedeným českým seriálům, který Vás nijak neobohatí a za mě to nestačí ani jako kulisa při vaření... ()

HMTD

Dobré, jen tedy už mohli najít jen pár horších sportů pro budoucího neurochirurga než je ragby. Fascinující je, že na tom dělá scénárista stejnojmenného Belgického seriálu, takže takový remake. ()

Takaru odpad!

Tuhle nechutnou sračku, máte tu drzost vysílat v neděli večer, gratuluji... Nikdy bych nevěřil, že mě nahota ve filmu může vůbec kdy takhle nasrat, jo povedlo se to třeba Saulovu synovi. Není to ale jen nahota, ale spíš způsob, jak krásně nám postavy, zvláště zdravotnický personál, vykreslujete. Hlavně hodně peněz, ještě víc šukat. Jakoby nestačilo to nechutné divadlo, které nám část lékařské obce předvedla před Vánoci, teď ještě tenhle hnus. ODPAD!!!!!! a NASERTE SI "UMĚLCI"....PS: Neodpustím si ještě pár vět. S nahotou ve světě filmu,  nemám opravdu žádný problém. Je mnoho skvostných filmových děl, která obsahují třeba i explicitní sexuální scény a ty jsou úchvatné, mají jasný smysl a místo v daném díle. Zde je to ale jen ubohá kalkulace a snaha a co největší divácký zářez, v co nejkratším čase. Opravdu mě toto urazilo, zkazilo nedělní večer a s ním i dojem z celého projektu, který byl a stále je široce propagován.  A to jsem chlap a shodou okolností jsem byl i fešný medik, který si těchto radovánek užil dosyta. Přesto takto záměrně zjednodušený způsob vyobrazení hlavního hrdiny, budoucího lékaře, byť je to mladý kluk s vždy plně nabitou "zbraní", je ubohost a urážka diváka ČT. How Jo, a ještě tohle: Děvčata z nahých scén, tohle není ani nuda pláž, ani "film pro dospělé", kde byste mi nikterak nevadily, tohle je ČT. Tak snad vám to stálo za to, a doufám, že za pár let nebudete mluvit o sexismu a o tom, jak si připadáte zneužité. I obnažené scény Evy Green ve Snílcích měly větší smysl a význam, nežli váš štěk, pardon, vlastně "šuk". ()

OtokPag

Uchopení několika žánrů v jednom seroši je velká výzva. Závěrečné výpovědi skutečných pacientů byly na šestou hvězdu. Těším se na další díl.                 P.S.: Musím po přečtení několika kritických recenzí trošku něco dopsat. Náš hlavní hrdina je mladý kluk, vzdělaný a toužící po kariéře neurochirurga. Navíc ho baví sport, dále šukání děvčat a žen. To se všechno dá pochopit, v jeho věku jsem to měl podobně, jen profesně trošku jinde, ale taky jen nejvyšší cíle - moře mi bylo po kolena 😎 ()

doubravkaa

No tak celkem se to dalo a budu koukat dál...ale čekala jsem více humoru a míň sexu. A víc než hlavní hrdina mě baví jeho rodiče. :-) ()

Klik odpad!

… nechapu proc opisujeme z nejake zahranicni produkce, to nemame vlastni scenaristy? To CT nedokaze vyprodukovat vlastni originalni tvorbu. Ten sex je dusledek toho prevzateho z originalu. Klik ()

Alif

První díl skvělý. Samozřejmě, že je cítit, že v dalších dílech půjde více do tuhého, ale to jen zvyšuje očekávání. Mělo to spád, vtip a samozřejmě to vzbudilo velkou zvědavost, jak to bude dál? Mimochodem postava otce prodávajícího dlaždice prakticky permanentně je výborný tah. Ten člověk bude mužům k smíchu a ženy ho budou chtít zabít. S humorem tady tvůrci podali ten kontrast v dávání a přijímání špatných zpráv. Zajímá mě, jestli do příběhu v dalších dílech dokázali zapracovat takovou tu doktorskou zbabělost, kdy se (ne všichni, ale často) vyhýbají přímému popisu a jasné srozumitelné komunikaci s pacientem. ()

Schkeble odpad!

HUMÁČ. Nadužívání sex scén je fakt cringe, na to se nedá dívat (nejsem prudič, ale tohle je trend komerční české filmařiny posledních let, který působí fakt mimoňsky a průměrnému diváku se už musel přejíst). O to větší sci-fi je, že tenhle sranec s nesympatickým kurvínkem vysílá veřejnoprávní televize v neděli v hlavním vysílacím čase. ČT boti táhněte, ať to brzy spadne do hlubin modrých čísel. Převzato od Belgičanů (nejhorší prdel Evropy), tudíž je to i náležitě sterilní. Jo a takhle nevypadá snad ani ragby hobíků, ne? ()