216 let poté, co jaderné útoky zpustošily planetu, se Lucy, obyvatelka podzemního úkrytu, vydává na povrch zachránit svého otce. Mezitím se Maximus, šikanovaný člen vojenské frakce, možná dostává na pokraj svých sil. (mikki089)

DExUS

9/10  Všetky seriály alebo filmy natočené podľa hry si brali z hier len nejaký ten nápad,  námet a podobne. Vačšinou je ťažké mať "props" rovnaké ako v hre, ale tu sa tvorcovia prekonali. Mám dojem že som pozeral animáciu k hre, nádhera. Dokonca aj miestami hudba ako z Fallout 1/2.  Writing by chcel trocha prilepšiť, zámienka prečo opustit vault bola celkom slabá... hladanie vodného čipu alebo inej podobnej veci by bolo trocha viac praktické a uveritelnejšie. Ak to takto bude pokračovať, bude to pecka. ()

Vloudva

Perfektní. Brotherhood of Steel lepší, syrovější v seriálu než v posledních hrách dokonce. Škoda že nejde dát šestá hvězda za junk jet s panenkou. ()

Metuje

Zatím je to spíš OK, mnohem víc, než osud hrdinů mě zajímá (jakožto nehráče) spíš worldbuilding a celkově svět, a taky s tou dýlkou by měli něco udělat. Za chvíli budou ty díly dlouhý jak filmy. ()

whitey

Rovnou napíšu, že jsem fanda (novodobé) série. Fallout 3 bral hodně dlouho jako nejlepší hru...když jsem někdy v roce 2009/10 pařil jako puberťák, myslel jsem, že nic lepšího není...A pak přišel New Vegas, kterej skoro všechno udělal lépe, a mám na něm tak 250 hodin. Upřímně, tušil jsem, že to bude v červených číslech, ale spletl jsem se, myslel jsem, že to bude mít tak 75, něco pod úrovní The Last of Us , takže mě takhle vysoká čísla potěšila. A protože znám Bethesdu a vím, že 4 díl se moc nepovedl, nedával jsem si moc velké naděje ani moc velký hype. Každopádně, začalo to docela dobře, ale ne zase tak, aby to mělo 91 procent, vy blázínci! Začátek v LA šel natočit lépe (tady třeba vede The Last of Us, kde režie a celkové pojetí se zdá být o třídu lepší), Vault hezkej, holka v pohodě, vault jumpsuity nic moc...Moc jsem nepobral ten katalyzátor a hlavně ten konec tohohle segmentu - to se teda Vault ubránil???? a první okamžiky mimo Vault taky šlo udělat lépe. Pak je to Brotherhood of Steel, který je takový nemastný neslaný. A nakonec zpátky k začátku Ghoul...ten toho moc nenabídl. Už jsem tomu chtěl dát 3, ale pak přišla na konci dílu upoutávka na celou sérii, která to hodně vylepšila a docela zahajpovala, tak dávám 4 s udřenýma ušima...Ale na další díly se vcelku těším. ()

Hansolo35

Hry znám jen z doslechu. Včera jsem si pustil nový seriál, tak ve dvou třetinách jsem chtěl jít spát, ale nakonec jsem první díl dokoukal. Název má zřejmě podle prvního dílu seriálu Red Dwarf 🙂. Moc mě to zatím nevzalo. Dost mi teda vadí ty bugy... jakési TO je Maximův nejlepší kámoško a šikanují Maximuse?! To zrovna. To hubené cosi, co mu jednou říkají she, pak he a nakonec oslovují množným číslem...tak to by mělo na vojně deku obden 🤣. Už vidím, jak si ho rytíř vybere tahat ten obří pytel. ()

Kokotek230mm

Já miluji všechny díly hry kromě 76ky, to je jak když by ti někdo narval do řitě Kuběnku a vystřelil tě na pořádně teplou planetu. První díl serialu je jako, když ti někdo líže jazykem zadeček a ty zjistíš, že je to tvůj G bod ()

Cain(cz)

Prolog byl/je vynikající, ale postupně času mé nadšení uvadalo. Seriál není špatný, ale přestal mne před koncem první epizody jednoduše bavit. Mne se totiž již obecně přejídá anglosaské pojetí kinematografie, TV tvorbu nevyjímaje. ()

Petak3

No, fascinuje mě o kolik je to lepší jak prsteny moci, každopádně tupejch dialogů spousta, 2. postava fakt o ničem, trochu jak parodie, ale Lucy je fakt nádherná.  Celkově ty 4 hvězdy dám, zpracování vaultu se mi jako fandovi her líbilo, ocenil bych víc chodeb a koridorů a tady bylo skoro vše v hlavní místnosti ale ok. ()