poster

Když se setmí

 • USA

  After the Sunset

 • Slovensko

  Po západe slnka

Akční / Komedie / Krimi / Drama

USA, 2004, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  ****

  Klasický 3* film z kategorie "chytrých zlodějských". Na téhle zábavné oddechovce je ovšem pro mě něco navíc, za prvé opravdu težce sexy Salmička a i sexy prostředí, proto ta 4*. Není třeba na tento film koukat jenom když se setmí.(5.7.2006)

 • CrownThomas
  *****

  Brosnan opět jako zloděj, asi mu ty role opravdu sedí....Bahamy, jak jinak - krásné prostředí, skvělý herci, prostě pohodový film.......85%(22.7.2011)

 • Segrestor
  ****

  Boduju skoro plným počtem. Nakonec proč ne, že jo? Perfektně jsem se u toho bavil. Dokonalý lupič s luxusní kočkou tráví finanční důchod v Karibiku a do cesty se jim připlete otravný agent FBI. Vše skvěle a humorně odsýpá a komické zápletky na sebe nedají dlouho čekat. Nemá smysl od toho čekat něco víc, než prázdninový film s takřka hvězdným obsazením a tak se jen unášet příjemnou karibskou atmosférou a hereckým koncertem zúčastněných hráčů. Pravdou zůstává, že Harrelson mohl ze sebe vymačkat trochu víc, ale protože to nebylo o něm, tak se asi šetřil. Tedy závěrem: "Jo, v Karibiku je krásně, to si zapamatujme."(23.3.2012)

 • genetique
  ***

  Vcelku príjemná oddychovka, len na takéto herecké a režisérske obsadenie by som čakal viac prekvapenia a využitého potenciálu. Niektoré nápady zo zlodejského prostredia potešia, takisto aj idea zlodej, priateľ agenta FBI, no prevláda ohranosť a predvídateľnosť. Škoda, jeho lepšieho nevyužitia. Je to tak na 70%. Možno pri lepšej nálade aj na viac. 70%.(13.9.2006)

 • T2
  *

  Rozpočet $60miliónovTržby USA $28,331,233Tržby Celosvetovo $61,347,797║ Nehorázne nezáživný priešlap, dokonca aj od takého rutinéra akým je zaručene Brett Ratner. V scénkach to je úplne suché, povrchné, tobôž komické, súhra žiadna, príbeh nulový,... takže tento počin je len maximálne otravné pozeranie, čo dokáže jedine pokaziť chuť. Nedokázal som to ani dopozerať. /20%/(13.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace