Když se setmí

After the Sunset

Po západe slnka

Akční / Komedie / Krimi / Drama

USA, 2004, 97 min

Klasický 3* film z kategorie "chytrých zlodějských". Na téhle zábavné oddechovce je ovšem pro mě něco navíc, za prvé opravdu težce sexy Salmička a i sexy prostředí, proto ta 4*. Není třeba na tento film koukat jenom když se setmí.(5.7.2006)

• bouncer

Kýč, klišé, průměr a přesto zábava. Vše co byste si představili pod hollywoodským, akčně-komediálním flákem s Piercem Brosnanem, Salmou Hayek a Woodym Harrelsonem, dostanete. Do puntíku s tím dobrým i špatným...(30.12.2009)

Super oddechová podívaná, na jakou bych se mohl dívat pořád dokola. Já prostě nemám problém s filmy, u nichž se absolutně nemusí přemýšlet a které praktikují až šíleně jednoduchou a ohranou zápletku s klasickým sentimentálním vyvrcholením. Tady je navíc v té správné míře a stopáži obsaženo úplně všechno, co bych od takového snímku očekával. Sympatický zloděj a jeho krásná kolegině, opálená sexy policistka a natvrdlý polda, který by pro dopadení starých známých udělal cokoli- to všechno zabaleno do pohodové atmosféry prosluněných bahamských ostrovů a příběhu s dostatkem příjemného a nevtíravého humoru. Sice moc nechápu účast Dona Cheadlea, na takovou roli by totiž klidně stačil i nějaký místní frajer a ne herec jeho formátu, ale ostatní do svých rolí skvěle zapadli a předveli přesně svou dlouhodobě nastavenou tvář. Brosnan jako švihácký gentleman na hraně zákona, Hayek coby kráska plně si vědoma svých předností a Harrelson odhodlaný muž, kterému nikdy nic nevyjde. Klidně bych dal i plný počet, ale to by bylo vůči jiným flmům asi nefér.(26.7.2012)

Dílko má okouzlujícího Pierce Brosnana (bohužel pro mě, je na něm věčně nalepená Salma Hayek a musím uznat, že i jí to velice sluší). Slunce, moře, pláže, drinky s paraplíčkem... A málem bych zapomněla ..... hotelové večeře vypadají taky lákavě. Tak snad to na 3* stačí.(2.7.2005)

úvodní loupež diamantu je propracovaná jako z dílny jamese bonda. v této rovině to opravdu P.B. sluší! poté následuje nudný život zlodějů v ráji. bohužel. vše zachraňuje W.H., jenž kromě toho, že má alergii na škeble je docela vtipnej. naštěstí existuje jisté pokušení a jedinej způsob jak se ho zbavit, je poddat se mu. a tak po trošce akce, vše spěje ke koupi prvního diamantu a k romantickému západu na nový verandě. já si však příště dám raději remoru. s deštníčkem!(30.10.2005)