poster

Když se setmí

 • USA

  After the Sunset

 • Slovensko

  Po západe slnka

Akční / Komedie / Krimi / Drama

USA, 2004, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  ***

  úvodní loupež diamantu je propracovaná jako z dílny jamese bonda. v této rovině to opravdu P.B. sluší! poté následuje nudný život zlodějů v ráji. bohužel. vše zachraňuje W.H., jenž kromě toho, že má alergii na škeble je docela vtipnej. naštěstí existuje jisté pokušení a jedinej způsob jak se ho zbavit, je poddat se mu. a tak po trošce akce, vše spěje ke koupi prvního diamantu a k romantickému západu na nový verandě. já si však příště dám raději remoru. s deštníčkem!(30.10.2005)

 • genetique
  ***

  Vcelku príjemná oddychovka, len na takéto herecké a režisérske obsadenie by som čakal viac prekvapenia a využitého potenciálu. Niektoré nápady zo zlodejského prostredia potešia, takisto aj idea zlodej, priateľ agenta FBI, no prevláda ohranosť a predvídateľnosť. Škoda, jeho lepšieho nevyužitia. Je to tak na 70%. Možno pri lepšej nálade aj na viac. 70%.(13.9.2006)

 • Terva
  ****

  Scénář : Paul Zbyszewski a Craig Rosenberg. .....Kameramani : Dante Spinotti a Peter Zuccarini. .....Hudba : Lalo Schifrin - Počet skladeb : 12 ...v čase : 46:53. Pierce Brosnan a Brett Ratner spolu původně plánovali natočit Bondovku, ale nakonec se projekt vyvynul do této podoby.(26.4.2011)

 • klerik
  ***

  Svieža a triviálna letná odychovka. Brosnan je sympaťákm, Salma dobre vyzerá a celé to má neopakovateľnú atmosféru dovolenky... Skvelá práca 007...(26.7.2009)

 • Jacinda
  ***

  Nijak extra originální příběh. Prostě průměr(7.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace