Když se setmí

After the Sunset

Po západe slnka

Akční / Komedie / Krimi / Drama

USA, 2004, 97 min

cakal som trocha menej prvoplanovy heist movie. romantika by ani nevadila. skoda.(6.2.2007)

2* za krasnu salmu a * za krasne prostredie, inac celkom zbytocny film(3.9.2005)

úvodní loupež diamantu je propracovaná jako z dílny jamese bonda. v této rovině to opravdu P.B. sluší! poté následuje nudný život zlodějů v ráji. bohužel. vše zachraňuje W.H., jenž kromě toho, že má alergii na škeble je docela vtipnej. naštěstí existuje jisté pokušení a jedinej způsob jak se ho zbavit, je poddat se mu. a tak po trošce akce, vše spěje ke koupi prvního diamantu a k romantickému západu na nový verandě. já si však příště dám raději remoru. s deštníčkem!(30.10.2005)

Mám sice rád originalitu, ale pohodové klišé mne také často uspokojí, což je přesně tento případ. Takže se bavím, když Max chce ukrást diamant. Ještě víc se bavím, když zjistím, že agent FBI ví, že Max chce ukrást diamant. Ovšem co by to bylo za story, kdyby Max nevěděl, že agent FBI ví, že chce ukrást diamant. Proto je krádež povinností a občasné pokusy o překvapení zase důvodem k veselí na účet tvůrců. Když k příjemné zábavě ještě přidám vzpomínku na žraloka lapeného na udičku, tak i tu čtvrtou hvězdičku s klidem v duši udělím.(27.4.2012)

• mandes

rozpočet : $60 million tržby celosvetovo : $61,347,797(20.12.2006)