Když se setmí

Po západe slnka

Akční / Komedie / Krimi / Drama

USA, 2004, 97 min

• SexyAjinka

Kdyby se tam Salma Hayek neustále neproducírovala spoře oděná, tak si to ani tu jednu hvězdu nezaslouží.(6.1.2014)

Boduju skoro plným počtem. Nakonec proč ne, že jo? Perfektně jsem se u toho bavil. Dokonalý lupič s luxusní kočkou tráví finanční důchod v Karibiku a do cesty se jim připlete otravný agent FBI. Vše skvěle a humorně odsýpá a komické zápletky na sebe nedají dlouho čekat. Nemá smysl od toho čekat něco víc, než prázdninový film s takřka hvězdným obsazením a tak se jen unášet příjemnou karibskou atmosférou a hereckým koncertem zúčastněných hráčů. Pravdou zůstává, že Harrelson mohl ze sebe vymačkat trochu víc, ale protože to nebylo o něm, tak se asi šetřil. Tedy závěrem: "Jo, v Karibiku je krásně, to si zapamatujme."(23.3.2012)

Salma Hayek, Salma Hayek a Salma Hayek... pokud tam bylo ještě něco jiného, tak jsem to nezahlíd...(10.5.2008)

Oddychovka, která svými překrásnými exteriéry útočí spíše na váše oči, než na váš mozek, ale mile pobaví a zpříjemní třeba mrazivý zimní večer.(31.1.2010)

Odpočinek. To je hlavní deviza tohoto filmu, víc v tom hledat nelze. Odpočinek je to dobrý: přitažliví herci, hrající s chutí navzdory jednoduchému, léč účelnému zadání, přenádherné scenérie lahodící oku... co víc od odpočinkové záležitosti čekat. V tomto směru bylo učiněno zadost... :-)(18.11.2005)

• - Ve scéně po rybolovu, na které chytili žraloka, si hlavní představitelé Pierce Brosnan a Woody Harrelson zpívají písničku, kterou si zpívali tři opilí hlavní hrdinové Čelistí. (POMO)

• - Natáčelo se 60 dní. (Karlos80)

• - Během filmování některých plážových scén byla venku taková zima, že šla hercům pára z pusy. (POMO)