poster

Španglicky snadno a rychle

 • USA

  Spanglish

 • Slovensko

  Španglicky ľahko a rýchlo

Komedie / Romantický / Drama / Rodinný

USA, 2004, 126 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ***

  Abych pravdu řek, tak sem čekal něco přece jenom komediálnějšího a pohodovějšího, když tady hraje Adam Sandler a ne rodinodramatickej film, kde sem velkou část filmu akorát sledoval hysterickou Téu Leoniovou, nicméně Paz Vega je tady fakt moc pěkná a příběhově to rozhodně špatný neni, jen to moc nezaujme a nenabídne nic navíc(7.6.2008)

 • charlosina
  ***

  Příjemná podívaná, která mě svou lehkostí, humorem a citlivým zobrazením rozličných vztahů matky a dcery překvapila. Mezi hispánskou matkou a americkou rodinou je víc zábran než jen ty jazykové, nicméně všechno do sebe krásně zapadá a i když je to samoúčelné, moc hezky se na to dívá.(17.6.2009)

 • LiVentura
  ****

  Jedna z mála americ.tzv.komedií, které mají ducha a smysl. :-)(25.10.2009)

 • SexyAjinka
  ****

  Konečně film, kde není totálně americký happy end. A mě až teď došlo, jak mě tyto klišé americké konce rozmazlili a zkazili. Neumím si to vysvětlit, ale mě zde chyběl nějaký pořádný konec. Takhle z toho mám pocit něčeho nedokončeného. Jako by vystřihli kus něčího života (což jistě byl záměr) a neukončili ho. Rozhodně je to milý a oddechový filmík, který je poněkud delší, no snad Vás stopáž moc neodrazí :) Příjemnou zábavu!(31.3.2011)

 • Aknah
  ****

  Dlouho jsem neviděla tak povedené spojení příjemné komedie s romantickou zápletkou. Nedá se tu sice mluvit o hereckých výkonech, ale rodinný film vás pohltí citovými scénami, nebo nesmělou vtipností a prostě se vám zalíbí svou naprostou přirozeností. Další plus pro mě znamená kouzelné, zato smutné rozuzlení a konec, který nekončí ,,happy endem" Byla to pro mě dávka emocí :)(7.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace