poster

Jak přišli kováři k měchu (TV film)

Pohádka

Česko, 1998, 58 min

 • pasazovarevolta
  odpad!

  Proč dá někdo, kdo má rád pohádky, pohádce "odpad"? Mám doopravdy ráda pohádky a tohle byl absolutní paskvil s příšernými herci a obludným zvukem. Tak proto.(14.11.2010)

 • honajz
  **

  Na tu hodinu se tam toho zase tak moc neděje, a jinak je to takové nijaké. Celé se to hraje vlastně v pěti lidech, „zápletka“ je o ničem - vlastně jo, jde o svatbu a je nutno tatínka přesvědčit o tom, který by byl ten pravý. A že umět foukat oheň skutečně nemusí být pro manželství dobrým předpokladem. Vojtek na můj vkus hodně přehrává, Štěpánek a Hofmanová si užívají své ztřeštěné role, jinak je to poněkud přepísknuté, nevtipné a nezajímavé.(25.12.2014)

 • Mylouch
  **

  Nuda na téma technologická inovace. Tvůrčí topornost, vyzařující pocitový papundekl i v exteriérech, slabé vedení herců, ne vždy organicky propojené ♫ písničky ve vlažné interpretaci. 1-2*(6.7.2013)

 • Peytl
  odpad!

  Neuvěřitelně zčurákaný postsynchrony a navíc mi ten obludnej dětskej skřítek zkazil celou neděli, ona to byla celkově jen taková píčovina o kovářským fucku.(17.5.2015)

 • Šimpy
  ***

  Televizní pohádka Vlasty Janečkové. Bohužel už to není to, co bývalo. Moderní kabát tomu nesluší a zachraňuje to jenom Petr Štěpánek.(4.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace