Svobodomyslná Charlie na pláži zahlédne sympatického chirurga Kevina Fieldse. Vzápětí ho potká v kavárně a následně také na večírku, kde pracuje jako servírka. Cítí, že je to znamení. A opravdu, o několik měsíců později se Charlie ke Kevinovi nastěhuje, jsou šťastní a zdá se, že tvoří dokonalý pár. Jen z jediné věci má Charlie obavy - jak ji přijme Kevinova matka Viola, známá televizní moderátorka, která se před časem zhroutila, když jí sebrali pořad a nahradili ji mladou blondýnkou. Při prvním setkání se sice Viola tváří přátelsky, ale když Kevin požádá Charlie o ruku a ona řekne ano, nehodlá po práci přijít také o syna a rozhodne se Charlie zbavit. Nejdříve se ji snaží zesměšnit, a když plán nevychází, chce ji přivést k šílenství pomateným plánováním obří svatby. Charlie však její plán prohlédne a začíná hra kdo s koho. (TV Nova)

PlysovyMacko

Svokra robí neveste zo života peklo a občas je to aj sranda. Ako to v takýchto filmoch býva, na konci všetci precitnú. Najvtipnejsim momentom ostáva slovná výmena dvoch svokier. Jennifer je veľmi sympatická. ()

migsee

Jane Fonda a Wanda Sykes táhnou celý film. Dávám jim čtyři hvězdičky, protože si myslím, že si to obě zaslouží. A až to budou dávat příště, zase se na ně podívám:) ()

Joe16210

Dlouho jsem se při žádném filmu tak nenasmál. Kombinace "krásné zpěvačky / herečky" Jennifer Lopez a populární Jane Fondy, které se navzájem nemohou vystát a dělají si ty nejhorší naschvály, co mohou. Ale jako většina hollywoodských filmů, i Příšerná tchýně končí happyendem. V českém dabingu filmu jednoznačně kraluje Eliška Balzerová, která propůjčila svůj hlas Jane Fondě. ()

Veres

Film celkově je hlavně odpočinkový. Většinu vtipů zachraňuje postava Jane Fonda, bez které by byl úplným propadákem! Přesto jsem se u něj zasmál. ()

Bobofon odpad!

Americký nepovedek s hodně nesympatickou Jane Fondovou a nevěrohodnou Jennifer Lopezovou, která opravdu není herečka. Ztráta času. ()

lobo87

Príjemná komédia s priemernými hercami, z ktorých vytŕča jediná - Jane Fonda v postave despotickej matky, ktorá sa chce zbaviť svojej latino nevesty. Celý film je prakticky JLo vs. Jane, ostatné postavy nedostávajú takmer žiadny priestor, čo je škoda... Fajn zábava na nedeľné popoludnie... 60% ()

Eywa11

Strašná hovadina ...ale veľmi ma bavila dvojka Viola a Ruby( mať takú asistentku je sen,ja by som ju brala hneď ! :D) No a pre chlapa ako je Kevin by asi väčšina žien prežila aj pošahanú svokru :) ()

chipsik

No... na to, co jsem o tom slysela predem, to nebylo az tak priserne. Prumerna tuctova romanticka komedie za ** az ***. Neuchvati, ale neurazi. ()

mijano

Keď si chcete oddýchnuť a možno sa aj trochu pobaviť, tak je to v celku dobre. Bohužiaľ však nenájdete žiadny herecký výkon a ani nič, čo by vás zaujalo. Možno len skúška šiat od J.Lo aj to len na pár sekúnd. Čiže slabší podpriemer. ()

Casie

Jojo,kymodie tohohle typu mam moc ráda...Člověk nemusí přemejšlet.... :-)) a především Jane Fonda a Jennifer Lopez, to jsou herečky....zvláště Jenn miluju:-* ()

elliniass odpad!

Ten film jsem ani nedodívala do konce.. Jediné na co se šlo ještě dívat jsou Jane Fonda v elegantních róbách a krásná, avšak naprosto herecky netalentovaná J.Lo (holka, měla bys zůstat jen u videoklipů) - no, a to uznejte sami, není moc důvodů, proč sledovat film. ()

racing666

Dobrá mírně nadprůměrná komedie. Jane Fonda to zahrála skvěle. Film jde sice prakticky pořád dokola, ale některý vtipy byly celkem povedený. 65% ()

Mikec007

Podle mě příšerná kravina... Jedna hvězdička jenom za Jennifer Lopez(né že by to byla nějaká super extra herečka, ale je to prostě kus!!) ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky