Svobodomyslná Charlie na pláži zahlédne sympatického chirurga Kevina Fieldse. Vzápětí ho potká v kavárně a následně také na večírku, kde pracuje jako servírka. Cítí, že je to znamení. A opravdu, o několik měsíců později se Charlie ke Kevinovi nastěhuje, jsou šťastní a zdá se, že tvoří dokonalý pár. Jen z jediné věci má Charlie obavy - jak ji přijme Kevinova matka Viola, známá televizní moderátorka, která se před časem zhroutila, když jí sebrali pořad a nahradili ji mladou blondýnkou. Při prvním setkání se sice Viola tváří přátelsky, ale když Kevin požádá Charlie o ruku a ona řekne ano, nehodlá po práci přijít také o syna a rozhodne se Charlie zbavit. Nejdříve se ji snaží zesměšnit, a když plán nevychází, chce ji přivést k šílenství pomateným plánováním obří svatby. Charlie však její plán prohlédne a začíná hra kdo s koho. (TV Nova)

felliss

Klišé sem, klišé tam, klišé kam se podívám... Nebýt Jane Fonda, byť v této roli, tak je určitě o dost horší, ale u ní jsem se alespoň někdy pousmála. 1a 1/2* ()

Yardie

50%. Od začátku do konce jasné, jak to začne, bude to probíhat a jak to skončí. Absolutně jasná šablona. Ani moc vtipných momentů tam nebylo. Prostě takové nijaké. Na druhou stranu to nebylo nijak otravné a celkem rychle to uteklo. Takže tak 50% slabších. Howgh! ()

GreatestFan odpad!

i s 0% by to byla přeceňovaná slátanina. Jen z ukázky v televizi je mi k zblití, každou scénu celým svým tělem a duší nesnáším... // viděno 1X ()

Cement73

Nebyť nádhernej Lopez, tak to nestojí za veľa... Ešte aj osobná asistentka nesympatickej Fondy Ruby, bola celkom cool postava. ()

aLPaC

Ano, dávám čtyři, ukamenujte mne. Trošku se nepoznávám. Nevím, jak bych hodnotil, kdybych neměl tak dobrou náladu jako právě teď a možná na to někdy kouknu po druhé a půjdu s hodnocením níž, nicméně při mém premiérovém sledování jsem se skutečně bavil. Na začátku jsem očekával trochu jiný koncept, ale poté, co JLo přistoupí na hru Jane Fondy se rozjede opravdu bouře. Vtipné situace jsou opravdu vtipné a ne trapné. V paměti mi asi nejvíc utkvěla zkušební večeře s doktorem Chamberleinem, který se vetře a poté zkušeně aplikuje své pravé povolání číšníka - ty čtyři talíře plné jídla na jedné ruce onoho doktůrka jsou vyloženě k popukání. Hlavní dvě představitelky si své role vysloveně užívají a zkušeně nechávají v pozadí nevýrazného přítele, ale už ne Wandu Sykes, která je coby asistentka "příšerné tchýně" také k sežrání. Nevím proč, ale myslel jsem si, že to je Pam Grier. Takže když to shrnu, musím jít skutečně na čtyři, i když vím, že tady budu asi výjimkou. Ale já se nikdy nerozhodoval podle mínění druhých. ()

mira007

Stokrát omletej motiv snacha vs. tchýně ve filmu, který je nadprůměrný leda v zajímavém obsazení hlavně Barbarella ()

filipvrbik

Jako kemedie celkem fajn, vtipné... Ale jinak spíš o ničem, Jennifer Lopez opět v roli alá Krásná pokojská, nic nového to nepřináší, snad jen postava Jane Fondy je dobře napsaná a vtipná. Čekal jsem rozhodně víc...50% ()

hacho

Tento film není nijak úžasný, ale nechápu vaši neurvalou kritiku (mluvím jen k některým, ostatní nechť mi prominou). To, že scéna, jaxe J. L. cpe do těch šatů, je jediné, co vás zaujalo, ukazuje jen na to, jak smutně na tom (někteří) jste. Neříkám, film je slabší, scénář moc nevyšel, ale viděla jsem věci, nad kterými slušný člověk zapláče, což mi tady nepřišlo. ()

FunThomas

Jennifer předvedla opět svůj tradiční výkon. Film je místy vtipný, ale myslím, že by se tam toho humoru mohlo vejít víc. ()

thunnus

jedna velká trapárna s mizernými hereckými výkony. Jennifer lopez ani Jane Fondová se nijak nepředvedly. Povniný happy end se taky nevydařil. ()

laFei

Další až přehnaně tuctová blbinka, na které měla tu čest se podílet ta naše JLo. Během scén, které se daly v pohodě vidět v nespočtu v jiných filmech, sem se marně snažil najít něco k zasmání. Což je u Komedie docela důležité. Bohužel, na konci 102 minut dlouhého dílka sem pořád během sledování titulek marně pátral, kdy to konečně začne být dobré. Nechme tedy naší popelce jejího bohatého prince, at si ho vycucá do dna a pak ho v chytrém rozvodovém řízení pošle ke dnu.....=D ()

klokyn

Zle mi bolo už len z obalu. A film je to isté. Jeden dokonalý úsmev za druhým. Dvojica je šťastná, svokra nasratá. Ďalšia romantická komédia, kde môžeme brať slovko "komédia" iba v úvodzovkách. ()

Brylin

Tak nakonec se Příšerná tchyně dala shlédnout. Byť jde o průměrný snímek, jejíž zápletku tvoří pouze souboj tchyně a nastávající snachy. Některé fóry mě rozesmály, některé ne a některé byly docela trapné. Celkově jde o oddechovku, která zaujme hlavně milovníky nenáročných komedií. Jennifer Lopez je jako herečka nepřesvědčivá, ale roztomilá, Jane Fonda přehrává, což se ovšem v komedii tohoto typu dá snést, a Micheal Vartan působí tak jak má - jako sympaťák. Dvě a půl hvězdy. ()

Johny303

Jennifer Lopez nemám rád, ale tomuto snímku z mého pohledu nějak výrazněji neublížila. Vyznamenala se zde Jane Fonda, která v roli nesnesitelné matinky skutečně neměla chybu. Film je celkově vzato takovou příjemnou lehce stravitelnou jednohubkou, která neurazí, ani neohromí. ()

kaze

No, čakala som, že to bude horšie. Nehovorím, že to bolo geniálne, ale sme-tam som sa dobre zasmiala. ()

Bozvav

Blboučké, naivní a roztomilé. Nicméně díky skvělé Jane Fondové, také nesmírně vtipné, rychle odsípající a ve finále i nějaké to poselství říkající dílko. já se skvěle bavila a tak dávám 75%. ()

hazaba

Po celou dobu jsem měla pocit, že muž, o kterého se "bojuje", by se ve filmu ani nemusel vyskytovat (vždyť tam je víceméně jako kulisa). Na druhou stranu, nějakou záminku si autoři scénáře museli vymyslet, že. Jane Fonda si to vysloveně užívá, Jennifer Lopez je trochu slabší, ale jde to. Viděla jsem horší a nudnější filmy. ()

Puol

No Jane Fondová si mohla pri výbere úlohy pre svoj návrat klásť na seba aj vyššie nároky. Je to až priveľmi priblbé, z nápadu súboja nevesty a svokry sa dalo vytrieskať viac. Aspoň sa nebojí robiť si zo seba srandu podobne ako Lopézová zo svojho zadku. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky