Úžasná Jennifer Garner jako femme fatale Elektra dokazuje, že zabít lze pouhým pohledem. Komiksová postava se proměnila v akční hrdinku s největším sex appealem všech dob. Přes smrtelné rány, které jí uštědřil Daredevil, se probouzí z mrtvých a stává se z ní nejnebezpečnější vražedkyně světa, která žije jen pro smrt ostatních. Ale její nejnovější úkol ji donutí k zásadnímu životnímu rozhodnutí. Přikloní se nakonec na stranu dobra nebo zla? (Bontonfilm)

Fallen_One

Dobrá podívaná, která má rozhodně na víc % než tu má. Jennifer Garner je v tom jejím červeném oblečku víc sexy než Uma v Kill Billovi a s těma svýma věcičkama taky zachází docela působivě. Na pohled (vim, že je to počítačový, nejsem blbej, neasi :-D). Příběh jednoduchý, ale třeba taková hudba nebyla špatná. Co příběh schazuje je pár těch záporáků, kteří se snaží být nejvíc echt zlí jak jen to jde a pak ten typoň co z něj lezly ty zvířáci...to už bylo opravdu přitažené za vlasy - ale pokud to tak bylo v komiksu tak pardóón. ()

Juto

Tento film bol v dialógoch dosť slabý, herectvo nebolo nijako zvlášť presvedčivé a akcia bola odfláknutá. 3/10 ()

Deverant odpad!

"To jsou útočné zbraně, těmi se zabíjí", "jsem slepý a vidím víc než s očima protože se nedívám" a nejlepší výrok: "já vždycky lžu" mluví za vše. ()

otík

Kdo viděl Daredevila, který byl naplněn osudy obyčejných lidí, asi bude poněkud zaskočen tím, že vzkříšená Elektra už je něco mezi člověkem a akčním duchem, stejně jako její protivníci se umí rychle, potichu a protifyzikálně pohybovat a je nájemným vrahem. Styl filmu jakoby se dlouho hledal a až na konci si zvykneme na časté digitální triky, mnoho flashbacků a vůbec celou atmosféru filmu. Bojové scény jsou snad z přemíry snahy občas nepřehledné a příliš rychlé. A příběh? Elektra je vzkříšena, vycvičí se na skvělou bojovnici a jako nájemná vražedkyně nedokáže zabít otce s dcerou a začne je naopak bránit proti jiným zlým silám, které usilují o život mladé dívčiny, jež má velmi vzácné schopnosti – prostě i příběhově béčko jak vyšité. ()

Prometheus69

Ruka:.... fakt nevšední zážitek. Škoda že někdo zapomněl že točí Marvelácký film... a né nějakou východní rodinou píjovinu! ()

COF_666 odpad!

Ne, takhle ne, to proste nejde! Tenhle film je proste silenost a nezaslouzi si ani drobnou pochvalu. Kdyby aspon ta Garnerová byla hezká! ()

Triple H

Keď som bol malý, tak som neskutočne žral film Velké nesnáze v malé Číně a fantasy seriál Opičí kráľ. Keby som oboje videl dnes, tak by mi prišli ako neskutočné hovadiny. Stále si ich však viem pozrieť s pocitom poctivej nostalgie a vždy ma pobavia. Aj v dnešnej dobe sa raz za čas urodí film, ktorý by som odstrelil ako blbosť, ale tak nejak viem, že byť menší, je to moja srdcovka podobne ako dva vyššie zmienené kúsky. Na tieto filmy sa potom vždy viem pozrieť zhovievavejšie- menej kriticky a viac detsky. Naposledy to bol Nepriestreľný mních a teraz aj Elektra. Ak čakáte moderný comicsový film, ste vedľa. Okrem úvodu sa celý film pohybuje v absolútne fantasknej rovine (tetovanie meniace sa na skutočného vtáka...) a to spôsobuje, že v dnešnej dobe reálnych komiksákov pôsobí ako päsť na oko. Natočený je pekne (hoci súboje mohli byť lepšie) a Rob Bowman by si popravde zaslúžil lepší materiál na prácu. Tie tri hviezdičky predstavujú moju spomínanú detskú zhovievavosť. ()

Motinski

Pozrel som si hneď po sebe Catwoman, Daredevila a nakoniec Elektru. Výsledok? Určite tento postup neodporúčam nikomu. Elektra je niekde na úrovni Catwoman a v podstate dostanete presne to čo očakávate ak poznáte zmieňované filmy. Zlé je takmer všetko (scenár, vizual, postavy, herci, akcia, hudba) a žiadne zvraty vás nevedia prekvapiť ajkeď sa o to snažia. Príbeh už ani nie je moc na smiech a dosť som sa nudil. Vidieť film v roku 2022 prvý krát bola tiež asi chyba takže ak ste podobne ako ja Elektru nevideli v dobe vzniku, kašlite na to. ()

Mrkvič odpad!

Příšerně tupej a nudnej film. Rádoby snad intelektuální scény se vzpomínáním a soustředěním? Haha :) neskutečně pitomý. No prostě jsem dal 30 minut, kdy jsem u toho něco jedl, a potom už jsem roupama nevěděl, co dělat. Ale rychlým přetočením na konec filmu jsem o nic nepřišel. ()

kinghome

Stejně podprůměrný jako Daredevil. Mě takovýhle sračky ale baví, takže mi to nějak nevadilo. Nechápu, proč má tohle horší hodnocení než Daredevil, protože to je stejná kravina a hlavně, tohle má lepší obsazení hlavní role xP Jennifer to strašně sekne. Takže se mi ve výsledku Elektra líbila víc. ()

Beky odpad!

Rob Bowman natočil suprový Akta X film!!!..to se mi fakt líbilo!!..takže na Electru jsem se logicky těšil!!!..neznám comicsovou předlohu a podle mě je to dost jedno, ale to co jsem viděl, byla čistá nuda!!!..tady nefunguje vůbec nic!!!..nejhorší jsou souboje, který postrádají dynamiku a jakýkoliv náznak akčnosti!!..všechno je tak krásně uhlazené, spomalené...Garnerová neni bojovnice!!!..pořád je to víc modelka kroutící prdelí!!!!..scénář je nesmysl, ale u akčního filmu mi to může být jedno, pokud akční scény budou stát za to!!!..nestojí!!..a ještě jsem se těšil na Boba Sappa, ale sami víte že na plátně (..to je dobrej vtip!! ) sotva pobyl 2 minuty!!! Pokud hodnotim film v béčkové škále, odpad si nezaslouží ( 40% )...v áčkové nestojí ani za vteřinu vašeho času!!..odpad!! Jednou větou: Kdyby z toho udělali Rko (..zbraně co používaj, si nějaké ty usekané končetiny zaslouží..) mohla z toho být slušná podívaná!! ()

lennyd

Nájemná supervražedkyně (Jennifer Garner) je vyslána na svoji další misi - má zabít jednoho chlapíka a jeho dcerku. Bohužel se s nima seznámí, a to nikdy nedělá dobrotu - takže místo splnění úkolu se rozhodne je naopak chránit. Což se ovšem nelíbí čínské (japonské, korejské či jaké) mafii, zvané, voilá. ... Ruka. A protože mafii se neodmlouvá, vypůjčí si partičku borečků z X-Mana, a pošle je splnit původní úkol (a přitom sejmout i starou známou Elektru) ... Od první do poslední vteřiny těžce předvídatelné, takže to, čehož si cením jsou triky party X-Manů - jeden může ze svého tetování vyvolávat zvířátka, pod pohledem druhé vadnou stromy i kovy, třetí se zas hýbe extrémně rychle (i když tohle v X-Manech bylo). Jen mě překvapil chlapík, kterého nezranil výsřel z blízkosti z brokovnice, a pak ho zabil padající smrček, nu což ... asi smůla. Každopádně madam Elektra svůj úkol splnila, všechny zachránila (jak nečekané), a slepý kulečníkový mistr může být plně spokojen ... ()

noriaki

Na Elektru dokonale sedí označení "o ničem". Začátek není úplně špatný, ale postupně se film rozpliz do ploché prázdnoty s prostinkým a předvídatelným dějem. Paradoxně ani tohle jednoduché schéma nedokázal režisér správně vygradovat. Konec jsem ani nepoznal a pořád čekal na závěrečnou brutální scénu. Alespoň ta Jennifer Garner ve slušivém oblečku mi zvedla náladu. ()

oveckaoa

Tenhle film si podkopává nohy pod sebou hned od začátku. Hned na začátku máme chlápka co říká , že po něm Elektra už šla a nechala ho žít a , že žádná ochranka mu nepomůže. Řeknete si bude mít nějakou větší ochranku ? omyl hlídají ho zhruba 3 chlápci . Následuje scéna jak Elektra po sobě umývá zem, aby tam nebyly otisky (aby zhruba o 20 minut později u chlápka večeřela a tam jí to nevadilo) a čeká na práci. Tak, že čeká ve svém baráku na zakázku mezitím se seznámí s chlápkem a jeho dcerou a jde k nim na večeři následně zjistí, že je má zabít a selže a začne je chránit (ta dcera mimochodem mlátí lidi řetízkem) . Následuje příchod céčkových x menů z nichž jeden je neprůstřelný a neprobodatelný, aby ho posléze zabil padající strom, který Elektra ve vzduchu ovládá (jak nevím) pak tu máme zrychleného týpka, který tu schopnost použije tak 3krát a ještě jako bonus umí naučit levitovat prostěradla pak chlápka s oživlými zvířecími tetovaními (orel, pavouk, atd) a na závěr ženskou co je jedovatá (něco na styl Poison Ivy). Nejlepší dialog Jsem nájemná vražedkyně vraždím lidi pro peníze a ta holka se jí optá co z toho máš? to je jak kdyby někdo řekl chodím do školy, abych se něco naučil a někdo se ho optal proč tam chodíš?. ()

hanagi

Ne, opravdu jsem se nespletla a nečekala antickou Elektru. Věděla jsem, že to bude popkornová kravina, ale doufala jsem, že to bude třeba alespoň zábavná kravina. No tak nebyla. ()

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

08.07.2023

Nestačily vám multiverzní hrátky ve snímcích Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Flash? Pak se nemusíte obávat, Hollywood v tomhle směru rozhodně nehodlá zatím ubírat a tak nás už brzy čeká… (více)

Našla se Captain Marvel?

Našla se Captain Marvel?

03.06.2016

Dámské superhrdinské sólovky mají dost špatnou bilanci. Supergirl si nikdo nepamatuje a Catwoman a Elektru by většina lidí nejraději zapomněla, takže tu je ohromný prostor pro zlepšení. Už v červnu… (více)

Daredevil 2 bez Afflecka?

Daredevil 2 bez Afflecka?

01.03.2006

Jestli si někdo myslel, že loňským uvedením Elektry do kin, se snaha chamtivých hollywoodskych producentů definitivně pošlapat dobré jméno komixového superhrdiny Daredevila skončila, tak je na velkém… (více)

Zajímavá „manželská dovolená“

Zajímavá „manželská dovolená“

08.11.2005

Jennifer Garner si v poslední době dvakrát neporozuměla s komiksovou Elektrou (minimálně podle tržeb a reakcí kritiky) a tak se rozhodla pro trochu jiné žánrové odvětví. V erotickém thrilleru… (více)