Úžasná Jennifer Garner jako femme fatale Elektra dokazuje, že zabít lze pouhým pohledem. Komiksová postava se proměnila v akční hrdinku s největším sex appealem všech dob. Přes smrtelné rány, které jí uštědřil Daredevil, se probouzí z mrtvých a stává se z ní nejnebezpečnější vražedkyně světa, která žije jen pro smrt ostatních. Ale její nejnovější úkol ji donutí k zásadnímu životnímu rozhodnutí. Přikloní se nakonec na stranu dobra nebo zla? (Bontonfilm)

willis

Jsem jedním z mála lidí, kterým se Daredevil docela líbil a proto jsem se na Elektru těšil. O to víc mě zklamala. Garnerová se mi líbí jako ženská ale jako Elektra hraje tak, že jí to nikdo nemůže věřit. Ještě horší je Kirste Prout jako "tajná zbraň". Pokaždý když jsem ji viděl měl jsem chuť jí nafackovat. Scénář je ubohý, od tohohle filmu jsem čekal spíš akci než nějaké psychologické rozbory. Autoři si tak nakáleli do vlastních bot, protože na tenhle film se podívá spíše příznivec komiksu a akce, než mladistvý intelektuál. (23.7.2005) ()

FunThomas

Rádoby průměrný film, který si chce ukrást trochu popularity z nepovedeného Daredevila. Příběh je velmi slabý, hercké výkony hrozné a celkově je film nerealistický a bezduchý... ()

M1k9

Zaráží mě proč jsem si nevšiml Jennifer Garner. Píšu jak jsem objevil nový talent, ale před 5 lety jsem ji už viděl a to dokonce v hlavní roli. Láska na druhý pohled? : -) A ten film... Raději jsem se podíval znova. Je krásná, ale ten film je taková oddechovka. 1/10 ()

Eterninox

Pár slušných nápadů by se našlo, ale většina filmu je tak nechtěně směšná a přecpaná žánrovými klišé (nemluvě o dost podprůměrné technické stránce), že to vypadá jako něco z 80.let, ne jako něco natočeného ve zlaté éře X-menů. Affleckův Daredevil byl alespoň trochu stylový, u Schumacherových Batmanů se člověk sem tam pobavil, ale u Elektry je nezřídka třeba se přemáhat přetrpět to až do konce. 35% ()

S.Kok.i

Vzhľadom k tomu, aké komentáre a hodnotenia má Elektra, som od nej nič extra nečakal a s ťažkým srdcom som sa do tohto filmu púšťal. Pocitovo som to videl tak, že pri najlepšom moje hodnotenie budú 2*. Moje predikcie sa ale (chválabohu) nenaplnili, a vôbec neľutujem, že som dal Elektre šancu. Priznám sa, 4* mi na kvalitu tohto filmu prídu trošku veľa, no zároveň 3* mi už prídu málo vzhľadom k tomu, ako ma to bavilo. Nakoniec som sa pocitovo priklonil ku štyrom hviezdam. Hlavné dôvody: 1. Kupodivu aj napriek veľmi jednoduchému scenáru ma to bavilo od začiatku do konca, a ani raz som nespustil oči z monitora. 2. Krásna Jennifer Garner, ktorá nesklamala ani herecky a za mňa jej rola Elektry padla jak ušitá. (nevadilo mi ani tzv. psychologično, ktoré mnohým prekážalo) 3. Nádherná príroda a prostredie v ktorom sa film natáčal. Vôbec to na mňa nepôsobilo dojmom, že to je film z roku 2005. 4. Hudba (ktorá síce nebola tak excelentná ako pri Daredevilovi, no aj tak potešila). Mínusom sa venovať nebudem, keďže mínusy tu rozoberá 9 z 10 komentárov. Takže už len spomeniem, že Goran je v pohode herec, ale viac sa mi páčil v napríklad v roli Spartakusa, scénka s plachtami je náhodou dosť super, maskéri nič nepokazili a v porovnaní s Daredevilom je Elektra zaujímavejší a pozerateľnejší film. 70% ()

TaanStari

Říká se tomu Inverse Ninja Law a jde o to, že čím víc je protivníků, tím jsou slabší. Tady každý, kromě posledního žluťáka, dostal asi tak minutu až dvě, než byl stupidně zabit Elektrou. Tak kurva proč jich tam teda je tolik? Inverse Ninja Law se dá použít na no name šašky, ne na unikátní postavy. Je to stupidní. Je to mrhání záporákama. ()

Mat21

Šedý průměr pátečního večera: měl-li být tento film ukázkou bojových akcí, pak rýsující se potenciál z úvodu filmu zůstal nenaplněn. Měl-li být o duchovnu a morálnímu procitnutí, pak jsem pravděpodobně nic nepochopil. Film si zaslouží stěží dvě hvězdičky, právě o tolik ho pozdvihla z úplného propadliště krásná a svůdná Elektra a několik málo zdařilých scén. Nejvíce mi utkvěl v paměti souboj s hlavním bossem využívajícím ke své obraně a skrývání levitující přehozy na nábytek. ║1.11.2008║ ()

Bozvav

Elektra žánr: Akční / Dobrodružný / Fantasy / Krimi. Tedy akční určitě. akce požehnaně, její kvalita dle školní klasifikace dobrá, tedy průměr. Dobrodružný, no nevím, dobrodružní jdou Tři mušketýři, popř. Vinnetou, ale budiž. Fantasy určitě, byť postavené na hlavu, bez vysvětlení a pointy. Krimi vůbec, neb děj a zápletka se nekonaly. Přesto všechno se na film dalo koukat a občas i pobavit. Elektra je nádherná žena a dobře se na ni kouká. Efekty ušly, muzika taky. Váhala jsem mezi dvěma až třemi. Nakonec dám tři, ať nežeru. Tedy 53%. ()

Darren98

Daredevil by zasloužil lepší sequel bez vystřižené Affleckovy scény; i když se nedopustil žádných hrubých chyb, nezhotoví své aspekty lépe než průměrně a s půlkou hrdinů tak ekvivalentně dosahuje spíš polovičních kvalit. ()

LordBeeDoO odpad!

Špičkově katastrofální děj a scénář - to se jen tak nevidí a tak dávám maximální možné hodnocení. Mimochodem, kdo dělal ten kostým ? Něco tak nevkusného a nepadnoucího se mimo porno jen tak taky nenajde. ()

Puol

Vcelklu obstojne a chviľami aj zavanie príjemná komiksová atmosféra. Po vizuálnej stránke to má šmrnc. Úprimne povediac predstavoval som si samotný film o Elektre trochu inak. Scénar nič extra a niektoré triky sú až priveľa počítačové. Jenifer Garner je OK, záporák dosť nevýrazný. Rozhodne sa ale nestotožňujem s tými negatívnymi komentármi okolo a komiksy mam rád takže tak 3,5*. ()

Adm.Nelson

No, zase som mal "šťastie" na k*k*tinu. Film je jeden veľký americký gýč. Počítal som si zvieratká, aby som nezaspal, pretože o osudy postáv som nemal najmenší záujem. Ad kamera: S farbami sa to riadne prehnalo. Strih v akčných scénach je neuveriteľne chaotický, až to reže oči. A Jennifer Garner ma veľmi neberie. 1/10 ()

zelda82

Elektra se jmenuje stejne jako hrdinka slavne anticke tragedie...A svete div se, tohle je taky docela hruza, i kdyz v jinem slova smyslu. Priblbly scenar, ploche postavy a Jennifer Garner s parem sai, kterymi se ohani i zelvoun Rafael. Az na to, ze mu to jde o dost lip nez Elektre. A to je jenom kresleny.... ()

Gediman

Daredevil ode mě dostal za 3*, tohle dostane 2,5*. Co tenhle film zachraňuje: provázanost s Daredevilem, a to (překvapivě) i včetně herečky a neokoukaný trik v podobě živého tetování. ()

alambert

Tenhle film nabízí podle mě především nevšední vizuální zážitek. Nejen krásné záběry a podařené efekty, ale predevším Jennifer Garner, která je neskutečně sexy. Není to žádná klasická holywoodská rádoby kráska s pětkama kozama. Je tak nějak jinak krásná. A má nádherné zelené oči...:-D Už kvůlí ní se na film koukněte. A i příběh filmu se mi líbí a tak celkově. Prostě pěknej film. ()

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

08.07.2023

Nestačily vám multiverzní hrátky ve snímcích Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Flash? Pak se nemusíte obávat, Hollywood v tomhle směru rozhodně nehodlá zatím ubírat a tak nás už brzy čeká… (více)

Našla se Captain Marvel?

Našla se Captain Marvel?

03.06.2016

Dámské superhrdinské sólovky mají dost špatnou bilanci. Supergirl si nikdo nepamatuje a Catwoman a Elektru by většina lidí nejraději zapomněla, takže tu je ohromný prostor pro zlepšení. Už v červnu… (více)

Daredevil 2 bez Afflecka?

Daredevil 2 bez Afflecka?

01.03.2006

Jestli si někdo myslel, že loňským uvedením Elektry do kin, se snaha chamtivých hollywoodskych producentů definitivně pošlapat dobré jméno komixového superhrdiny Daredevila skončila, tak je na velkém… (více)

Zajímavá „manželská dovolená“

Zajímavá „manželská dovolená“

08.11.2005

Jennifer Garner si v poslední době dvakrát neporozuměla s komiksovou Elektrou (minimálně podle tržeb a reakcí kritiky) a tak se rozhodla pro trochu jiné žánrové odvětví. V erotickém thrilleru… (více)