Lima

Když si člověk uvědomí, že Netflix zrušil 3.sezónu Mindhuntera, protože byl pro ní moc drahý a potom násobně zafinancuje tuhle srágoru, která vypadá, jako by jí napsala retardovaná A.I., tak je mi fakt smutno. Jediný důvod, proč nedám odpad, je skutečnost, že borci od VFX si fakt mákli a je to vidět, ale jinak bych poprosil pana Snydera, ať si dá na pár let od filmu oraz a Netflix, ať směřuje své finance do něčeho smyslupného. S nadsázkou řečeno, skoro to vypadá, jako by měl Snyder na šéfa Netflixu nějaký kompro, jinak si jejich marketingovou strategii nedovedu vysvětlit :o). __ PS: Mám opravdu rád Djimona Hounsoua a je mi líto, že se musí motat zrovna v něčem takovém. ()

dragon94

Ono to překvapivě není tak stupidní jako první díl. Je to přímočařejší, prázdnější, postavy jsou pořád nezajímavé, má to až příliš generické akce, ale sem tam to vypadá vizuálně opravdu pěkně. A po stránce scénáře mě to neuráželo tak jako první díl. Může tomu dost pomáhat i to, že jsem včera viděl Mortal Kombat (2021), který mi přišel o dost stupidnější. Tady mě sice vůbec nezajímalo co se tu děje, ale těch do očí bijících stupidit tu nebylo tolik. Nebo jsem je alespoň nevnímal, neboť jsem při sledování nedával tolik pozor jako u prvního dílu. Každopádně tentokrát se Zack za ten vizuál u mě vyšplhal na 2* 32% ()

ScarPoul

Sedem samurajov je jeden z najlepších filmov, aké kedy vznikli. Vzdať mu takúto poctu je preto obyčajná hanba. Veľmi dúfam, že R-ková Snyderová vízia je niekde inde, pretože úprimne? Toto bolo obrovské utrpenie sledovať. To, že sa vzťahy neposunú nikam, len ak tak do úrovne prostoduchých konverzácií zabolí. Ale to, že akcia je nudná, nepriehľadná a bez pamätnejšej scény je zarážajúce. Ako keby to ani nebolo dielo režiséra, ktorým nám svojho času servíroval skvelé komiksové filmy s hĺbkou a presahom. Toto je výsmech všetkému čo robí film filmom. Dnes som pozeral 4 hodiny na totálnu prázdnotu. A neviem nejako prísť na dôvod prečo? To, že toto vzniklo je pre mňa nepochopiteľné a zarážajúce.  A Skrein je ako záporak prapodivnou voľbou. Väčšinou je totiž až homosexuálne smiešny. ()

Mrkvič

Dovolím si použít svou větu z recenze 300 "Z toho mála, co nám Zack Snyder předvedl, dokázal vykouzlit neuvěřitelné takřka dvě hodiny. Aby také ne, když každá druhá scéna je zpomalená." jak jsem Zacka Snydera posledních 10 let bránil, tak tady se naplno vrátil ke všem těm svým sračkám. Když má párkrát za film vyvolat wow efekt (jako třeba u Supermana), tak jsou zpomalovačky fajn a umí je jako málo kdo. Jenže když je celý film zpomalený, je to k smíchu. Nebýt těch zpomalovaček, tak si možná divák nevšimne tuny kokotin, kterými je druhý díl Rebel Moon prošpikovaný. Sice byli i v prvním díle, ale děj odsejpal a nebylo tolik prostoru ty hovadiny řešit. Tohle bylo fakt něco otřesnýho. ()

Flopik

Tak dejovo sme sa absolútne nikam neposunuli a v podstate sme dostali to isté, čo v jednotke. Dokonca sme mali ešte aj toho istého záporáka a len zmenu prostredia. Zackovi stále nikto nepovedal, že spomaľovačky boli fajn tak 20 rokov späť. Tu ich je skutočne náramne veľa a aby niekto nie raz, ale rovno trikrát spomaľoval to ako sa zberá obilie, no ako nehnevajte sa na mňa. Prvá hodina je znova zoznamovanie s postavami, o ktorých nič nevieme, sú nám ukradnuté a tak aby sa nepovedalo ,každá dostane 2 minútky na svoj príbeh. Po hodine príde akcia. Netajím sa tým,  že keď nie je príbeh a je kopec dobrej akcie, tak nemám problém dávať veľké hodnotenie. Táto akcia má však od dobre véľmi ďaleko. Nejaké svetielka, samé výbuchy, hlavné postavy (niektoré) sú netrafiteľné aj keď sú na bojisku len so sekerou alebo stoja samy na moste proti 100 nepriateľom. Aziatka s dvoma mečmi tak nevyužitá, a jej súboj v stodole proti 4, kde nakoniec aj tak prehrala je na smiech. Trojku už naozaj nie prosím. ()

• O tvorbu vizuálních efektů se postaraly společnosti jako Weta FX, Mammal Studios, Rodeo FX nebo Scanline VFX. (fiLLthe3DD)
  • Natáčelo se od 19. dubna 2022 do prosince téhož roku v americkém státě Kalifornie (Inyo County, Santa Clarita). Filmování probíhalo současně s výrobou první části a společný rozpočet činil 166 milionů amerických dolarů. (fiLLthe3DD)