Epizody(11)

Země je planetou extrémů od pólu k pólu. Tento seriál detailně zkoumá extrémní prostředí od věčné temnoty antarktické zimy po nejvyšší stromy a nejhlubší jeskyně na Zemi, jejichž obyvatelé nikdy neuvidí denní světlo. Tento program, který vznikal pět let a získal mnohá ocenění, je nejdražším přírodovědným dokumentárním seriálem, který kdy nechala natočit BBC. (oficiální text distributora)

Mr.Baboon

Nádhera. Mám rád celkově dokumenty o přírodě, vesmíru atd., hlavně kvůli informacím. Ale tady, kromě nich, jsem dostal i úžasné a nezapomenutelné záběry. O spoustě živočichů jsem ani nevěděl. Je úžasné, kolik tvorů zde na naší planetě žije - miliardy, a my ani zdaleka nevíme o všech. Když jsem viděl například ledního medvěda umírat na severním pólu hlady, všechny mé problémy vypadaly jako malichernost. ()

singone

Nádherné záběry přírody ze všech možných druhů krajiny po celé planetě s (alespoň v originále) výborným komentářem D. Attenborougha, co víc si od přírodovědného dokumentu přát. ()

Něrpa

Nejlepší dokument, který jsem kdy viděl. HD verze je opravdu geniální a začal jsem konečně uvažovat o velké full HD obrazovce, protože monitor počítače není pro tento dokument vhodný. ()

Ravic

Zatím jsem viděl jen 2 díly. Je to tak skvělé, že zbytek si nechávám na potom ať si můžu udělat radost až ji budu nejvíce potřebovat. ()

dolin1

Za ty přenádherné obrazy krajin, fascinující útržky ze života a životních strategií různých druhů (hlavně zpomalené záběry jsou místy doslova dechberoucí), které jsou v PE zvládnuty na 100% rozhodně *****. Pokud se však zaměřím na výběr zobrazených míst, živočišných a rostlinných druhů a na imho malou schopnost přidat NOVÉ INFORMACE a být tak DOBRÝM DOKUMENTÁRNÍM FILMEM a ne jen změtí obrazů bez ladu a skladu, pak už to sláva není a upadá do šedého průměru (***). Proto spravedlivé **** ;-) ()

Blackburn8

Nejlepší dokument o Planetě, co jsem kdy viděl.Je až k nepochopení, kde se berou tak úchvatné záběry, ze kterých vám přeběhne mráz po zádech.Obrovská pocta kameramanům, skvělému popisu Davida Attenborougha a hlavně režii, to se nedá popsat, to se musí vidět....100% ()

Achilleus1

Nemám slov, nádhera, nádhera a ešte raz nádhera. Až pri zhliadnutí tohto snímku som si uvedomil, aký sme my ľudia malinký oproti sile a krásy prírody. Samozrejme poklona pred Davidom Attenboroughom a jeho skvelým komentárom k tomuto úžasnému filmu. ()

Hulkee

Tak na tohle jsem se vždycky v 8 hodin těšil "na dvojce". Naprosto precizně natočený dokument,podle nějž se dá učit biologie. Skvělá kamera doplněná úžasným komentářem a skvělý český dabing. Pokud chtějí rodiče pustit svým ratolestem něco poučného vřele doporučuji. ()

Pagliacci

Umělecké dílo obklopující nás na každém kroku, vykrystalizované do jedenácti kapitol, které opravdu nejdou nijak závratně „do hloubky“ a jsou spíše efektní než efektivní. I tak si neumím představit lepší formu jak divákovi zábavným způsobem uceleně prezentovat krásy planety Země a i přesto, že se to mnoho z nás už odnaučilo, všichni bychom se měli s pokorou poklonit krásám našeho světa a Siru, který nám tento pohled umožnil. ()

drim87

Naprosto chápu to hodnocení jako nejlepší seriál. Ty záběry jsou opravdu neskutečně krásné. Nepopsatelné, opravdu všem doporučuji! 100% ()

transbeskyd

Unikátní dokument - monument skládající hold matce Přírodě - úchvatné vizuální svědectví o tom, z čeho jsme vzešli, co nás obklopuje a jednou opět pohltí a vůči čemu bychom měli cítit bytostnou pokoru, úctu a sounáležitost. Poselství, které možná skutečně docení až budoucí generace. Bude-li je komu předat.. ()

yaqwsx

Pojďme se kochat. Vypněte zvuk, místo něho si pusťte vaši oblíbenou hudbu - škoda, že dokument není na DVD ve dvou verzích - jeden s dokumentárním komentářem, druhý pouze s hudbou... ()

Zázračná planeta II - Live in Concert již 28. 3.

Zázračná planeta II - Live in Concert již 28. 3.

18.03.2018

Po senzačním úspěchu programu Zázračná planeta - Live in Concert se na jaře 2018 představí pokračování koncertního provedení dokumentárních přírodopisných filmů BBC - Zázračná planeta II. Na programu… (více)