Epizody(11)

Země je planetou extrémů od pólu k pólu. Tento seriál detailně zkoumá extrémní prostředí od věčné temnoty antarktické zimy po nejvyšší stromy a nejhlubší jeskyně na Zemi, jejichž obyvatelé nikdy neuvidí denní světlo. Tento program, který vznikal pět let a získal mnohá ocenění, je nejdražším přírodovědným dokumentárním seriálem, který kdy nechala natočit BBC. (oficiální text distributora)

eoj

Supercool záběry. Nicméně jsem vzhledem k hodnocení očekával, ... mno ani nevím ... prostě něco navíc. Z dokumentů Zátoka nepřekonána - i když to není seriál. ()

BR23

Tak takéto dok. seriály môžem. :) Prekrásne zábery, mnoho zaujímavostí, a hudobný podmaz. priemerný človek (v mojom prípade Slovák) ani nemusí vycestovať za hranice aby sa dostal do sveta. Do sveta krásnej avšak aj krutej prírody, videl a počul mnohé, čo ani nemá šancu inak zistiť. Je síce fakt že niektoré veci som už vedel ale ako sa vraví je lepšie raz vidieť ako sto krát počuť. V tomto prípade mi dalo viac to že som to videl ako to že som sa o tom len dočítal. Chválim a odporúčam. :) ()

Jinpachi

Sice nemám moc co promlouvat lidem do duše, protože jsem nevinný asi jako šlapka před vstupem do zpovědnice, ale tohle je zkrátka ta nevinná a panenská krása, co je poskytována touto Zemí, co by se měla obdivovat namísto obdivování drncající hudby na diskotéce a houpáni koziček v dekoltech ožralých dívek. ()

ferda12

Prostě hluboká poklona před panem Davidem Attenboroughem. V tolika letech většina lidí sedí doma a litují sami sebe. On dokázal to, o čem by většina dnešních lidí jen snila. Velmi dobře zpracovaný dokument, ke kterému je potřeba plátno nebo velká TV. ()

Sadova302b50

Pokud lze BBC za něco velebit, pak to jsou některé její dokumenty. A toto je dechberoucí práce, jako vždy sundávám klobouk před Davidem Attenboroughem, dostatek informací plus naprosto nádherné záběry. ()

kratajirka

"Je to jen malý krůček pro člověka, ale obrovský krok pro lidstvo". Kravina!!! Nemusíme nikam za krásou chodit, když ji máme za rohem. Díky tomuhle pořadu jsem si naprosto jist, že tahle planeta nám toho ještě má dost co nabídnout. ()

Brepti

Nejoblíbenější dokument, mohu potvrdit, o nejkrásnější planetě naší Země, o nejchytřejších živočichách naší planety, kteří vypraví většinou autoři seriálu. Dokument, který nemá opravdu chybu, a velmi budu rád, když v televizi budou k vidění další tyto zajímavé dokumenty. ()

Welington

Dlouhé roky mi trvalo, než jsem se opět k něčemu odhodlal. Ovšem, musel jsem do fáze, kdy budu mít větší rozhled a přestanou mne zajímat šušně, dozrát. A miluji ten pocit zrání a rozhled, který s ním ruku v ruce přichází. Zázračná planeta skutečně dostála svému názvu. Je úžasně informativní, přenádherně zpracovaná, práce s kamerou je zkrátka perfektní a naše planeta, zvláště v tomto podání nikdy nebyla přirozenější, hezčí a zajímavější a magičtější. Zkrátka, opravdu velice zázračná. ()

Mariooo

Na dokumenty moc nejsem. Ale do práce jak zahnat nudu je to dobré. Dokonce velmi dobré. Nádherné scenerie, prvotřídní záběry. Z donucení jsem zkouknul první díl, abych zjistil, co že to za seriál má takové hodnocení, ale mohu říci, že zaslouženě. Moc pěkná dokumentární série. ()

pantokrator

S lidmi, kteří nevidí rozdíl mezi Attenborroughem a slabomyslnými rádobydokumenty na Prima Zoom, si jaksi nemám co říct. Toto je asi první a jediný případ, kdy mi pět hvězd nestačí. ()

Zázračná planeta II - Live in Concert již 28. 3.

Zázračná planeta II - Live in Concert již 28. 3.

18.03.2018

Po senzačním úspěchu programu Zázračná planeta - Live in Concert se na jaře 2018 představí pokračování koncertního provedení dokumentárních přírodopisných filmů BBC - Zázračná planeta II. Na programu… (více)