Epizody(11)

Země je planetou extrémů od pólu k pólu. Tento seriál detailně zkoumá extrémní prostředí od věčné temnoty antarktické zimy po nejvyšší stromy a nejhlubší jeskyně na Zemi, jejichž obyvatelé nikdy neuvidí denní světlo. Tento program, který vznikal pět let a získal mnohá ocenění, je nejdražším přírodovědným dokumentárním seriálem, který kdy nechala natočit BBC. (oficiální text distributora)

Joe321

K tomuhle není co dodat. Naprosto špičkový dokument. Jeden z nejlepších, co jsem měl tu čest vidět (i když ne, co se nabraných vědomostí týče). Nad některými záběry se budete rozplývat... ()

Attta

Velice komplexní dokumentární seriál, ukazující největší krásy planety Země. Opravdu pěkné, rád se na to dívám pořád dokola. :) ()

C0r0ner

Kdo chce něco vědět o přírodě, musí vidět Zázračnou planetu. Anebo naopak. Kdo neviděl Zázračnou planetu, nemůže říct, že by něco věděl o přírodě. Nádherný dokument o tom, co nás obklopuje a kam všude se filmařům podařilo vecpat svoje kamery, doplněný špičkovým komentářem. Co víc si přát? 100% ()

ic

Jediné co bych si přál je aby se na některé věci zaměřili o něco podrobněji, snad druhá řada. ()

Flynn

Naprosto krásné, příroda je nejlepší scénárista, to jí prostě nikdo nevezme. Dechberoucí záběry zvířat a krajin, skutečně jedinečný dokument, v HD kvalitě naprostá špička.... vřele doporučuji. ()

Laputa

Myslím, že žádný dokument nemůže nabídnout více než tento. David Attenborough a jeho pojetí přírody je poutavé a nečekaně zajímavé. Dokumenty o čemkoliv bývají většinou nudné pojetí o minulosti, přítomnosti nebo budoucnosti. Tohle k nim, ale rozhodně nepatří. Do podrobna prozkoumaná příroda, která je na vysoké úrovni servírována divákovi. ()

messiah

Taď se chviličku zamyslete a vyvolejte z paměti nejlepší dokument o přírodě jaký jste kdy viděli...máte? Tak na něj klidně můžete zapomenout, protože ve srovnání s tímhle vám to bude připadat o ničem. Zázračná planeta je famózní!!! Úchvatné záběry podkreslené strhující hudbou vás budou fascinovat každou vteřinu strávenou sledováním tohoto velkolepého díla. Smekám klobouk i s parukou. ()

kubin.

Úchvatná podívaná, která se jen tak nevidí. Nádherné záběry, skvělý komentář, český dabing, hudba, která i tak dech beroucím záběrům přidává poslední stupínek k dokonalosti. Pokud si myslíte že jste viděli nejlepší přírodopisný dokument a nebyl to tento, měli byste přehodnotit svůj názor. Opravdu stojí za to vidět. Po několika dalších shlédnutých dílech dostává sousloví dech beroucí záběry další rozměr, to jste opravdu ještě neviděli. ()

Los

Mnoho dokumentů jsem neviděla, ale tento přesto pokládám za jeden z nejkrásnějších. Tvůrci se snaží ukázat rozmanitost a krásu přírody a hlavně její schopnost přizpůsobit se...záběry jsou velmi kvalitní, stejně jako komentář, no prostě na tom asi nevidím žádnou chybu :) Kdybych si přírody nevážila i předtím, určitě bych s tím po shlédnutí začala. 10/10 ()

Zázračná planeta II - Live in Concert již 28. 3.

Zázračná planeta II - Live in Concert již 28. 3.

18.03.2018

Po senzačním úspěchu programu Zázračná planeta - Live in Concert se na jaře 2018 představí pokračování koncertního provedení dokumentárních přírodopisných filmů BBC - Zázračná planeta II. Na programu… (více)