Muž jejích snů si má za pár dní brát její nejlepší kámošku. Maddie ale u starodávného kamene v Irsku vysloví velké přání a ráno se probudí jako jeho budoucí manželka. (Netflix)

vydumnica

Niekedy aj my dospelí potrebujeme rozprávočku ako je Irish Wish. Mne sa to páčilo. Mám rada, keď je vo filme vyrozprávaný jeden príbeh vo viacero verziách, typu čo by bolo keby alebo čo by nebolo keby. Bol by to len obyčajný romantický film, ale tým, že tu bol pridaný ten rozprávkový element "I wish", tak má v sebe Irish Wish hneď väčšie kúzlo, viac romantiky a tým pádom vznikajú aj vtipné situácie. Krásne írske prostredie u mňa tiež zabodovalo. Dej je od začiatku do konca maximálne predvídateľný, ale nič iné som ani nečakala. Mohli dať aspoň jednu spoločnú scénku Lindsay Lohan a jej filmovej mamy Jane Seymour. Prečítala som si tu všetky komentáre, keďže ich nie je tak veľa a pobavilo ma, že podľa niektorých je Lindsay už stará na nevestu, hehe taká JLo hrá nevesty aj v 50ke. Pozitívne hodnotím aj to, že Irish Wish nie je vôbec trápny ani nevkusný film ani nič z toho, čomu sa dnes hovorí "romantická komédia" a pritom to často nie je ani jedno. Príjemná romantická komédia s rozprávkovým nádychom v nádhernom írskom prostredí. 3,5*. ()

Streeper

Já jsem nadšená z comebacku Linday Lohan na filmová plátna. Podle mě na to pořád má, je to skvělá herečka. Ale proč má tak nešťastnou ruku při výběru filmů a rolí? Kdyby to nebylo vystřižené jak z pera Rosamund Pilcher, tak by to mohlo být koukatelné. Stačilo na tom jen trochu zapracovat, vždyť i ty dialogy byly příšernost. Říkám si, jestli to náhodou není scénář napsaný s pomocí AI. ()

oveckaoa

Tohle je film někde na Prima Love na Netflix je to škoda jelikož kromě prostředí to nic zajímavého nenabízí.  Ženská pomáhala se psaním knihy chlápkovi pak se do něho zamilovala a chtěla si ho vzít on si ,ale  chtěl vzít její kamarádku tak ji pozval na svatbu. Ona byla z toho smutná a šla si někde sednout na lavici přání kde si přála , aby si ho vzala a to jí splnilo pak , ale zjistila, že se jí líbí nějaký fotograf. Nemám problém s tím, že to není originální ono v žánru romantických komedií není moc co vymýšlet mám problém s tím, že  to působí nezajímavě. Lindsey zde ani pěkná v předchozích Vánocích  na spadnutí vypadala lépe a obě její kamarádky jsou pěknější jak ona nemá s tím fotografem ani chemii jednou si zatančí a jednou zahrají šipky. Ta její kamarádka co si pak vzala je pěknější a zajímavější postava než Lindsey ta měla hrát hlavní roli. 40 procent  za film a za to, že tam Netflix nenarval tu svou pošahanou propagandu dokonce je tam jen jedna černoška tuším. ()

Aljak

Kompozične to nebolo vôbec na zahodenie, a to najmä vďaka tomu splnenému prianiu a možnosti vidieť "čo by bolo, keby bolo keby". Od začiatku však bolo jasné, ako to celé skončí. A tak bola táto verná schéma až príliš citeľná. Jediné, čo film napokon zachraňovalo bolo samotné Írsko so svojimi pôsobivými scenériami a atmosférou. Ale to je predsa len príliš málo na to, aby bol film nadpriemerný. Ako oddychovka celkom fajn. No myslím, že sa na tom deji dalo aj viac popracovať, aby to nebolo také jednoznačné. 2* ()

AndreyCSFD

Prostě Rosamulde Pilcher - nic víc, nic míň. Přitroublá romantika s krásnými irskými exteriéry, přezrálou Lindsey Lohan a dospělým Eragonem. Příběh je prostinký a samozřejmě nesmí chybět osudové setkání s osudovou láskou. Je to v Irsku takže si připište déšť, veselou hospodu a taneček obou hrdliček. Dvě hvězdy - mám slabost pro Irsko a ta hospoda vypadala fajn. ()

• Hlavné natáčanie filmu prebehlo v Dubline, Wicklowe a Westporte od 5. septembra do 14. októbra 2022. (Arsenal83)
  • Prvý film Lindsay Lohan, ktorý sa natáčal v Írsku. Lindsay Lohan je v skutočnosti polovičnou Írkou, keďže jej otec Michael Lohan pochádzal z Galway v Írsku. (Arsenal83)