Geriho hra

Jan Pinkava

Scénář:

Jan Pinkava

Bob Peterson

Stárnoucí dědula jménem Geri hraje v parku sám se sebou celodenní šachovou partii. Začne ho však porážet jeho čilejší soupeř. Když už je hra téměř u konce, Gerimu se podaří otočit skóre ve svůj prospěch. (HBO Europe)

plagjoklas

Júj tak tomuto vravím bomba. milá hudba milý príbeh. keď nemám čas a chcem si niečo pekné pozrieť tak zaručene geriho hru. ()

pravo

Film s nápaditým dejom, kde je prejavená celá škála ľudských pocitov pri hraní kráľovskej hry šach. Dve strašne podobné postavy a zároveň neuveriteľne charakterovo vzdialené postavy zvádzajú neuveriteľný šachový súboj pomocov svojich schopností, ale i zákerností a na víťaza čaká obrovská odmena. Na toto dielo je príznačné tvrdenie- KTO SA SMEJE NA KONCI TEN SA SMEJE NAJLEPŠIE. Toto skvelé dielko je možnosť zhliadnuť i na mojom profile. ()

Dimo

Po vícenásobné projekci musím poopravit svoje předchozí nelichotivé hodncení. Snímek má sympatickou trhlost a ta se ocenit musí. ()

Torgal

Animácia sa už dostala na úroveň keď už je úplne v pohode a vyzerá dobre aj dnes. Príbeh je milý, ale viac sa mi páčia humornejšie kúsky, ani záver ma moc neoslovil. ()

Stíba

"Kdo si hraje, nezlobí." nebo možná spíše "Zapomenout se radovat ze života je ten nejhorší druh zapomnětlivosti." vystihují tenhle skvělý animák. Děda to parádně rozbalil... :-) ()

foundation

Co dodat :D :D Drviva vacsina komentarov ku Gerimu nie je dlhsia ako jedna veta takze nevidim dovod na to nic menit. Vtipne, zabavne, mile a bliziace sa ku genialite. Kamarat mi dal VHS Zivot Brouka so slovami. To prve ani nepozeraj , hlavne si pozri ten bonus. Nacisto suhlasim. ()

Gabretta

Hrát na obě strany, to je umění samo o sobě. Ničit sám sebe vlastními tahy a smát se u toho, to chce silnější žaludek a výdrž. Vyhrát sám nad sebou, to je to nejtěžší. Odměna po vyhraném souboji je příjemnou tečkou, která doslova a do písmene dokáže vykouzlit úsměv. Krásná hudba celý dojem umocňuje. ()

horovska

Překrásná miniatura, hříčka - šachový zápas důchodce proti sobě samému, dvě tváře téhož, milý humor. Nádhera. ()

Disney utahuje opasek

Disney utahuje opasek

04.12.2006

Pět měsíců po tom, co Walt Disney Company vyhodilo dvacet procent personálu pracujícího na hraných filmech, se na řadu dostává i jeho animátorské oddělení z Burbanku. Walt Disney Animations, které… (více)