poster

Sleduje tě vrah!

 • USA

  Watcher, The

 • Slovensko

  Sleduje ťa vrah

 • Slovensko

  Sliedič

Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2000, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BoPo
  *

  Reeves, Spader a Marisa Tomei dokázali, že kvalitne zahrať postavu dokážu. No určite tomu tak nebolo v tomto filme.(19.3.2010)

 • T2
  **

  Rozpočet $30miliónovTržby USA $28,946,615Tržby Celosvetovo $47,267,829/45%/(16.11.2005)

 • Karlos80
  **

  Jen řadová detektivka typického zástupce "serial killer thrillers" s chatrným scénářem, špatnou režií a také s mnoha nejasnostmi..Film je sice plný profláklých flasbacků, různých zpomalovaček i rušivých elementů a rychlých střihů. Aby se v tom člověk vyznal!:-) Ale to není všechno, samotný nenapínavý a rychlý konec mě tak trochu zklamal..Čekal jsem to trochu zajímavější...Jamesu Spaderovi jsem jeho nervově labilní celkem nadprůměrnou roli věřil, naopak Keen Reevesi mi jako ten chladnokrevný psychopatický zabiják moc neseděl..A to i přesto, že byl až neuvěřitelně sebevědomý, vlezlý, řekl bych až drzý..Podle mého se jedná o zbytečný na půl plynu rozdělaný film, tak trochu malý kamaráčoft (Charbanic a Reeves) s nulovým výsledkem, bez jiskry a takové té potřebné razance..Za pár let si na tento snímek opravdu sotva kdo vzpomene (jestli vůbec), protože se jednoduše v té smršti tuny jiných lepších thrillerů úplně ztratí..2* kamera a James Spader.(13.7.2008)

 • nascendi
  *

  Na Markíze dávali film Sliedič s Keanu Reevesom a v databáze ČSFD som o ňom nenašiel ani zmienku. Tak som ho zo zvedavosti začal pozerať. Až ku koncu som si spomenul, že som ho už niekedy videl, ale tieto filmy nezanechávajú v mojej pamäti žiadnu stopu. Ich tvorcovia sú ako stavitelia paneláku. Nejaký nájomný pisálek postaví prízemie a ďalej je to už iba otázka stopáže, koľko tam bude poschodí (vrážd). Ale pozor, posledné sa nesmie v záujme happy endu dokončiť. Tá jedna hviezdička je za to, že film zabránil producentom, aby Charbanicovi dali peniaze na ďalší.(15.11.2010)

 • BioGrower
  **

  Zbytočnosť. Chabý scenár, cca. 5-percentné napätie, (pod)priemerní herci... Film tak uťahaný, až vás to postupne núti k tomu, aby ste zatvorili oči a "oddali" sa driemotám. Verte mi, že neprídete takmer o nič... Existuje pomerne veľké množstvo snímok s podobným základom, no podstatne lepšie spracovaných a zahraných. Tak, tak... Maličkosti ako vzhľad Marisy Tomei za zmienku nestoja...(8.3.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace