Sleduje tě vrah!

Sleduje ťa vrah

Sliedič

Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2000, 93 min

videl som to sice davno, ale mne sa to celkom aj ratalo...hmm asi si to musim pozriet este raz(26.5.2006)

Nechápu, co proti tomuhle filmu máte. Nebýt průměrného závěru (málem jako vystřiženého z české Cesty peklem), bylo by to na pět hvězd. Už dlouho jsem nebyl do filmu tak ponořen jako do The Watchera, herecké výkony jsou skvělé a postavy jsou i dobře napsané. Viděl to vůbec někdo z vás? Nebo to tak pokurvil dabing?(1.6.2010)

• Gary

Je mi líto Reevese, divím se Spaderovi, plivu na scénáristu i režiséra. Film má dva klady. Ty herecké výkony, které film jen tak tak drží nad vodou a ucházející minutáž. Po shlédnutí na ten film do pěti minut zapomenete. Zkrátka vlasně ani nemá cenu se na to dívat.(31.10.2004)

• Djkoma

Bohužel velmi špatný film, který měl na to být aspon slušný. Takto spadne rychle v zapomění.(12.7.2004)

Já si myslím že to takový hrozný nebylo. Jen ten Reeves se tam maximálně nehodil. Ale jinak film je poměrně rychlej, nenudí a Spader je borec(tento týden jsem sním viděl 3 filmy:-)). Příběh kopíruje co to dá, ale já prostě takovýhle druh filmu rád.(4.7.2010)

• - Úvodní Griffinův (Keanu Reeves) kung-fu tanec na píseň "Dragula" od Roba Zombie je poctou Reevesovu předchozímu filmu Matrix (1999). (akisha)

• - James Spader, který si ve filmu dopřává vietnamské nudle, ve skutečnosti vietnamská jídla nemá rád. (akisha)