poster

Sleduje tě vrah!

 • USA

  The Watcher

 • Slovensko

  Sleduje ťa vrah

 • Slovensko

  Sliedič

Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2000, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  **

  Keaunu Reeves si vyzkoušel zahrát psychopata a moc se mu to nepovedlo. A nejen jemu. Film je celkově nepovedený a jen stěží si udrží divákovu pozornost.(26.10.2007)

 • Djkoma
  **

  Bohužel velmi špatný film, který měl na to být aspon slušný. Takto spadne rychle v zapomění.(12.7.2004)

 • Kaka
  **

  Diskutabilní byl v tomhle jinak naprosto průměrném a nijak nevyčnívajícím thrilleru James Spader v roli agenta FBI. Osobně mi vyhovoval. Federála zahrál dostatečně tvrdě, jeho připomínky byly dostatečně trefné a jeho charakter dostatečně chytrý. Co tam dělal Reeves je jen těžko k pochopení, stejně jako celá rádoby cool zápletka. Zbytečná ztráta času a při tom rozpočtu nechápu, jak tenhle projekt mohl dostat od studia zelenou.(13.12.2007)

 • cheyene
  *

  Když jsem to viděl poprvé, tak se mi to líbilo na 3*. Při druhém sledování jsem se už ovšem nudil a snímek se mi nějak zprotivil, takže 1* je za to první zhlédnutí.(31.12.2006)

 • Vitason
  **

  Bída, bída, bída. To je přesně to slovo, které se dokonale hodí pro vyjádření kvality tohoto snímku. Keanu Reeves zde přivádí své toporné herectví k dokonalosti. Úloha sériového vraha je skvělá k tomu, aby se na ní herec vyřádil a dodal tak filmu grády. Jenže Keanu není ani šílený ,ani strašidelný zabiják, kterého mu nejde věřit na jediném filmovém políčku. Jeho protějšek James Spader se sice se svými vykulenými očky snaží, ale výsledek jeho snahy je v podstatě stejný, jako u hlavního hereckého lákadla filmu. Na snímku je znát producentský původ filmu s heslem ,,Sériový zabiják, temný hrdina s ještě temnější minulostí a nakonec k tomu přibalíme oscarové jméno, aby se to hezky vyjímalo na plakátech." Na tomto konceptu je vystavěn velice slabý scénář o vrahovi, který ke svým činům nemá žádnou motivaci ani psychickou poruchu,která by jeho běsnění vysvětlila, a policistovi trpícím migrénami, kterému vrah posílá fotografie svých budoucích obětí. To vše je zakončeno nenapínavým zakončením, které je v první řadě shozeno velice špatnými vizuálními efekty a v druhé řadě může lehce připomenout snímek Sedm v interakci vraha se svým pronásledovatelem. Pokud chcete zabít nudný večer stejně nudným filmem je ,,Sleduje tě vrah!" jasnou volbou(30.4.2007)

 • - James Spader, který si ve filmu dopřává vietnamské nudle, ve skutečnosti vietnamská jídla nemá rád. (akisha)

 • - Úvodní Griffinův (Keanu Reeves) kung-fu tanec na píseň "Dragula" od Roba Zombie je poctou Reevesovu předchozímu filmu Matrix (1999). (akisha)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace