poster

Sleduje tě vrah!

 • USA

  The Watcher

 • Slovensko

  Sleduje ťa vrah

 • Slovensko

  Sliedič

Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2000, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sarkastic
  ***

  Zas tak hrozné to teda nebylo. Ano, do nadprůměrnosti to má ještě daleko, ale neodsuzoval bych to hned. Příběh není zas tak špatný, spíš jen ten klišovitý konec dokončí film s vysokým potenciálem, avšak horším zpracováním. James Spader se mi náhodou na roli zkrachovalého detektiva hodil a Keanu přece nemusí vždycky být klaďas. Dávám průměr, ale hodnocení je mezi 3/4*.(7.7.2008)

 • Shit
  **

  James Spader jako detektiv? Ne děkuji... Ten se na to fakt totálně nehodí, stejnětak jako Keanu Reeves na vraha. Filmu taky moc neprospěje, že skoro od začátku se ví kdo kde jak a proč zabíjí, pak už je jen otázka času jak to dopadne a jelikož to moc originální neni, tak ani konec neni moc neobvyklej(6.5.2007)

 • Gilmour93
  **

  Kromě výkonu psychicky sesypaného Spadera a Beltramiho znepokojující hudby nemá The Watcher absolutně co nabídnout, neboť vykonstruovaný příběh si stále častěji začne tykat s pitomostí, což spolu s rušivými flashbacky bude na vaše víčka působit jako gravitace na podzimní listí. Hádejte, jestli na konci neosolený, mastnotu nepouštějící maniak Keanu zastaví vystřelené broky a ukáže šlehajícím plamenům, kdo je tady Vyvolený..(23.10.2010)

 • tron
  **

  Príšerné. Keanu Reeves v tom ani príliš hrať nechcel (aspoň nie takú veľkú rolu, režisér, pred prvou klapkou jeho dobrý kamarát, ho nachytal na blbo podpísanej zmluve a ak nechcel mať Reeves opletačky so súdmi, musel držať hubu a krok a bezmocne sa prizerať, ako na čoraz väčšom priestore hrá čoraz horšie napísanú postavu, ktorá v pôvodnej predstave mala byť skôr len cameo). Našťastie, „režisér“ Charbanic od roku 2000 vďakabohu nič nenakrútil, takže aspoň nejaká spravodlivosť v Hollywoode vládne (osobne si myslím, že sa o to postaral Reeves, ktorý sa doňho po skončení nakrúcania oprel – nadštandardné známosti na vysokých producentských miestach rozhodne má). Fádne matný podpriemerný výsledok je každopádne na zaplakanie, o tom asi diskutovať nemusíme. Reeves sa na úlohu sériového vraha zúfalo nehodí a ani opačná strana barikády sa nemá čím chváliť, viď. straumatizovaný výkon Jamesa Spadera (na „omylom oscarovú“ Marisu Tomeiovú sa aspoň dobre pozerá). Jeden z najslabších serial killer (dokonca podstatne horší, ako biedny ZBERATEĽ KOSTÍ s Jolieovou a o už je čo povedať).(30.1.2005)

 • Djkoma
  **

  Bohužel velmi špatný film, který měl na to být aspon slušný. Takto spadne rychle v zapomění.(12.7.2004)

 • - James Spader, který si ve filmu dopřává vietnamské nudle, ve skutečnosti vietnamská jídla nemá rád. (akisha)

 • - Úvodní Griffinův (Keanu Reeves) kung-fu tanec na píseň "Dragula" od Roba Zombie je poctou Reevesovu předchozímu filmu Matrix (1999). (akisha)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace