Nastupující hvězdy Ryan Reynolds (3:15 zemřeš), Anna Faris (Scary Movie 1-4) a Justin Long si zahrály hlavní role zaměstnanců podivné restaurace Shenanigan, ve které se dějí ty nejneuvěřitelnější věci. Uvidíte bláznivé uklízeče, nechutné legrácky v kuchyni a hodně rozprav o sexu. Waiting... je hysterický zákulisní pohled do fastfoodu a citlivá óda na ztracené a zcela bezcílné mládí. (oficiální text distributora)

Nuf odpad!

Asi mi absolutně unikal nějaký vnitřní smysl tohodle filmu pokud tam někde byl.. Je to vlastně jeden velký nudný nebo spíše trapný zmatek. Šílené komedie i z oblastí těch nechutných (jak je poznat z mých hodnocení) mohu bez problémů pokud jsou vtipné. Tohle ale proboha není vtipné ani po pár sklenkách a velmi pomalu se to sune někam a kam to neví ani scénárista s režisérem pokud u toho vůbec byli. Dalo by se v nějakém pomatení smyslů přehlédnout, že herci nehrají, režisér spí, scénárista snad ani nebyl, ale nedá se přehlédnout, že to není vtipné...není opravdu ani trochu...... Když proběhne "vtip" nebo něco na ten způsob, tak se člověk ptá sám sebe (a někdy i těch okolo) jestli to měl být opravdu vtip nebo jestli to byla poenta té scénky. Ukrutná trapná nuda kdy se koukáte po lidech okolo a oni na vás a ani jeden nevíte co tím k sakru tvůrci mysleli.... ()

weselow

Jasně, je to nechutný, až celkem trapný, ale rozhodně originální. Akorát mě štve, že sem kvůli nějakýmu stupidnímu telemarketingu neviděl závěrečnou scénu... ()

IMPAIRED

No to byla prdel jak svině. Skoro každej z toho tady dělá bůhvíjakou prasárnu, je to v pohodě, několikrát sem i chcípal smíchy. Ne každej pochopí co je na tom fakt prdel, ale snad ty... ano, právě ty, milý čtenáři, který čteš tuto zpověď, možná skutečně prohlédneš! Pyčo... ()

Linkyc

Wait, WTF? Jedna hvězdička za to, že alespoň vím jak vypadá americká kuchyně zblízka, byla to vůbec americká? Jako kuchař hodnotím: co tohle bylo, totální zněuctění řemesla. Humus, který neuznávám ani v komediálním kontextu filmu. Něco tak otřesného jsme dlouho neviděl, fuj. ()

prasacimor

Komédia, ktorá nepotrebuje žiadne extra katalyzátory v podobe akcie alebo čohokoľvek čo by narušilo prirodzený priebeh dňa a tým posunulo dej kamkoľvek by to už bolo potrebné, ako je to bežné v mnohých (nielen) komédiách. Na ploche jednej reštaurácie si úplne vystačí so situačným a konverzačným humorom, ktorý je síce často nechutný a fekálny, ale zato kurevsky vtipný. Minimálne mňa bavil kráľovsky najprv s českým dabingom, ktorý bol fakt výborný a potom v originálnom znení. Jeden obyčajný, ničím nezvyčajný deň v živote zamestnacov fast foodu, z ktorých je jeden väčší blázok ako druhý, ale pritom sú stále všetci dostatočne ľudský a uveriteľný. Interakcie medzi nimy samotnými a taktiež zákazníkmy, na čom vlastne celý film stojí, sú ako sa vraví, absolutly hilerijs. Za prvé vďaka skvelému výberu hercov a za druhé vďaka geniálnemu scenáru. Na poly tínedžerských fekálnych komédií sa jedná o zaznávaný klenot. Scéna waitingovania v akcii, bez strihu naprieč celým lokálom rúlz skoro ako Tony Yaa vykračujúci si hore schodmi. ()

Jello Biafra

Príjemná oddychová komédia zachytávajúca jeden deň typického amerického steakhousu. V hlavných úlohách potešia hviezdičky Ryan Reynolds, Justin Long a Anna Faris. ()

Trolejbus

Jelikož jsem v podobném zařízení pracoval, vím jak to tam chodí a klidně bych přišel další várkou novinek a vznikl by druhý díl...... Lidí, radši jezte doma !!!!!!!!!!! ()

NALBERTik

Velmi vydařená komédie, vubec ne nijak nechutná, a o mnoho vtipnější, než jak by se z místních hodnocení mohlo zdát...thanx to Tygrys a Ratherfly ;) ()

The Viper

Plivání do jídel a spousta dalších nechuťárek snim prováděných a pak servírované přímo pod nos slintajícímu zákazníkovi ??? Jako bych se viděl.... ()

casioa....

Jedna z mojich naj komedii.určite nešla vyšlapanou cestou typu American pie.....ale ma dačo do seba!!! to rozhodne.....a dufam že vy-čo ste ju odklikli ako ODPAD ste ju aspom videli !!! 1* je maalo....bráácho/on už bude vedieť,,,,ktory to je :-))) / však posolstvo filmu: ´´že každy by si mal najsť svoju VYZLIEKACU HRU´´ samozrejme metaforicky ...je nielen pravdive a trefne ...ale aj...odpuste mi..použijem slovo ktore tak hojne berie do huby Ashton Kutcher - AWESOME! ()

Pavlík

29. 09. 2009 (260.); představa, že takto v některých restauracích mohou být upravená jídla, není moc lákavá ()

BluT

Solidní pecka, ve větší partě jsme se tomu mrtě chlámali. "Na týhle pařbě klidně strčim péro do bramborový kaše!" ()

BlackTom

Ja som sa teda bavil kráľovsky. A možno by to tak ani nebolo, keby som nevedel, ako to naozaj beží v skutočnej reštaurácii. Keď som si pospomínal, čo sme sa my navyvádzali... Luis Guzmán je jednička a ostatní mu tu skvele sekundujú. Dokonca aj pripečená Anna Faris sa tu celkom blysla. Uuuf, silný útok na moju bránicu. Odporúčam kolegom od fachu :) ()

Spike23

Další tuctová teenagerská komedie, ve které se něco zajímavého začne dít klasicky až u konce, který byl v Mitchovo podání naprosto luxusní. No a to bude zanedlouho asi jediné, kvůli čemu si na Waiting vzpomenu. ()

Billie777

Kdyby nebylo těch trapných vtípků, které se snaží rozesmát diváka za každou cenu, byla by to docela fajn komedie, která má nápad a spád. Nakonec mě tu bavila jen správně vynervovaná Alanna Ubach. ()

Devadesát Dva

Tuhle blbost na mě vytasil kolega v práci a ten opening nebyl špatnej, klasicky nadabovaná výplachová komedie svojí doby, kterých se po úspěchu prciček ještě dekádu rojily plný stohy... dokoukal jsem to díky slušnýmu castingu, krátké stopáži a do jisté míry kultovnímu statusu. Rychlá záležitost, která vás neobere o moc času, pokud si prostě chcete dát něco absolutně nenáročnýho. ()